Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 1-2/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Ostrov [i] 22:40 Atletiko Cvernofka [i] 23:45 Odložený prípad I. 5/23 [i] 00:45 Policajti z L. A. V. 5/10 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 1-2/24 [i] 03:15 NCIS: Los Angeles III. 16/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Závislí na lásky 64 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:50 Tajné životy 6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Rozsudok 24 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Návrat 25/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Berlínska moderna - nová architektúra. Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Dračie vrchy - uKhahlamba, Južná Afrika. O drakoch, vyvolávačoch dažďa a moci bohov [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Slovensko - Škótsko [i] 22:50 Zostrihy kvalifikácie na MS 2018 vo futbale [i] 23:30 Policajné oddelenie: Rozsudok 24 [i] 00:25 Lekári: Návrat 25/65 [i] 01:10 Komisár Montalbano: Zlodej desiat [i] 02:55 Občan za dverami [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Križovatky medicíny: Degenerácia 65 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 S kamerou v brazílskej džungli [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Môj dom [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 A čo láska? [i] 11:30 Obedníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:45 Vínne cesty Slovenska: Podunajská vínna cesta [i] 13:10 Cesta [i] 13:40 Takmer zabudnutý príbeh [i] 14:25 Moja diagnóza: Afázia - Cesta do hlbín pacientovej mysle [i] 14:55 Pred kamerou,za kamerou: Družstevníci [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:50 Cesty do školy: 5. Israel, Mexiko [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 16:30 Keď zima k riekam prichádza [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Merida - vodné a iné cesty [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - HISTORICKÉ PAMIATKY [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Lýra pre mladých [i] 21:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 4. časť: Obkľúčenie [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Čina v strednej Európe [i] 23:50 Slová, ktoré zmenili svet: John Fitzgerald Kennedy [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 5 [i] 13:55 Kosti IV. 1/26 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Rozšírme si obzory [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:55 Bostonské zločiny III. 5 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 06:15 Ničitelia mýtov 6 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 89 [i] 09:50 Už dosť, šéfe! VII. 11 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 4 [i] 13:10 Ničitelia mýtov II. 21 [i] 14:15 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 11 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 89 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 17 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 18 [i] 19:00 Simpsonovci XX. 12 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 20:30 Texaský kat [i] 22:30 Letecké katastrofy XII. 13/13 [i] 23:30 Nahí v raji III. 4 [i] 00:30 Adam hľadá Evu 8 [i] 01:25 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 02:20 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 03:00 Letecké katastrofy XII. 13/13 [i] 03:45 Adam hľadá Evu 8 [i] 04:25 Nahí v raji III. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 08:00 Tajemství Pravdy II. 5 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 6 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 11:55 Medium Ii. 1 [i] 12:50 Falco I. 6 [i] 14:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 14:55 Tajemství Pravdy II. 7 [i] 15:55 Tajemství Pravdy II. 8 [i] 16:55 Medium Ii. 2 [i] 17:55 Tým Škorpion I. 7 [i] 18:55 Falco Ii. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 23:00 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 23:55 Medium Ii. 14 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 01:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 02:30 Medium Ii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Mikrofony 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Záchodová bomba 178 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 20 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Porucha v poušti 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada): Pro někoho staré krámy, pro jiného tank 2 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Zavazadla 4 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sněhová bouře 5 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Termín 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 16 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Reklama Paula a Bogarta 31 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Motorky Hot Rod 8 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Nejlepší klipy 7 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Oběť 6 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Jaguar XJC 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Lůžko [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Nejlepší Bakaláři [i] 21:15 Zdivočelá země [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:10 Hercule Poirot XIII [i] 23:40 Profil zločinu V [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 13. komnata Zbyňka Irgla [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 9/10 [i] 09:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 2/4 [i] 10:45 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 11:35 Nedej se [i] 12:30 Boubínský prales [i] 12:55 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Tisíc let české myslivosti 2/9 [i] 13:40 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 14:25 Frankenstein & Upír [i] 15:20 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Bezezbytková germanizace 6/44 [i] 16:35 Sůl Inků [i] 17:30 Pan Selfridge IV 5/10 [i] 18:15 Na cestě po jihu Litvy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Katolictví [i] 19:25 Špion: Krycí název: Krev 5/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické stíhačky z jeskyně 5/6 [i] 20:55 České stopy: Muž z obrazu [i] 21:50 Vláda: Muži, kteří milují ženy 5/30 [i] 22:50 Ve jménu vlasti IV: Jak na věc 5/12 [i] 23:35 Sestřička Jackie VI: Jako myš na sýr 7/12 [i] 00:05 Těžký život diktátora [i] 01:00 O cestě na Hrad a zase zpátky [i] 01:55 Poutní místa: Dub nad Moravou [i] 02:10 Křesťanský magazín [i] 02:40 Válka pohlaví [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Zatopené osudy [i] 03:55 U Surovce [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3101 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII 21 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Doktor má být ženatý 5 [i] 14:05 Beze stopy V: Ukradený 1 [i] 15:00 Beze stopy V: Candy 2 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Štěstí ze zastavárny [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3102 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Největší Donchuán 679 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Lovci zločinců IV: Podvodnice 16 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Říjnové překvapení 6 [i] 00:30 Beze stopy V: Ukradený 1 [i] 01:25 Beze stopy V: Candy 2 [i] 02:20 Áčko: Pracujeme za pusinku [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Doktor má být ženatý 5 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Tajný agent 18 [i] 06:35 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! [i] 07:20 M*A*S*H 226 [i] 08:10 M*A*S*H 227 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Kohoutí zápasy 51 [i] 10:10 Žena zákona: Poslední terapie 34 [i] 12:10 Siska II: Král duchů 11 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Přísně tajné 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Žena zákona: Poslední terapie 34 [i] 02:25 Siska II: Král duchů 11 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Když děti chtějí zemřít 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 70-71/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 28/158 [i] 07:10 Velvet III. 12 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 75-76 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 102-103/238 [i] 16:40 Indická nevesta 339-340 [i] 17:35 Pestúnka Fran III. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:30 Vymenené životy 77-78 [i] 22:30 Velvet III. 13 [i] 23:25 Odložený prípad VII. 8/22 [i] 00:25 Kráska a zviera I. 2/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:35 Pestúnka Fran III. [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 20 [i] 05:30 Big Screen 8 [i] 05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Rošťák Benny0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 11 [i] 12:20 Big Screen 12 [i] 12:35 Big Screen 13 [i] 12:50 Počátek Země Nezemě0 [i] 14:20 Utrpení0 [i] 16:20 Malé ženy0 [i] 18:20 Nadějné vyhlídky0 [i] 20:30 Dominion 10 [i] 21:20 Žena v černém0