TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 23-24/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Ostrov [i] 23:25 Susedské prípady [i] 00:20 Odložený prípad I. 4/23 [i] 01:20 Policajti z L. A. V. 4/10 [i] 02:10 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 23-24/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Upchatá infúzia 62 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Hospicio Cabanas v meste Guadalajara - Domov milosrdenstva. Mexiko. [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: Staré lásky [i] 09:55 Policajné oddelenie: Hodina pravdy 23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Čo oči mevidia, srdce nebolí 24/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Tequila - úplatok tvrdých chlapov. Mexiko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Rétska železnica. Tepna údolí Bündnerských Álp - Švajčiarsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 ... kone na betóne [i] 21:55 Reportéri [i] 22:30 Tajné životy 6 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Hodina pravdy 23 [i] 00:20 Lekári: Čo oči mevidia, srdce nebolí 24/65 [i] 01:05 ... kone na betóne [i] 02:40 Reportéri [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Intenzívna starostlivosť 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Operené stíhače [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Môj dom [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - DENNÍČEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: SMS [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 6 [i] 11:30 Obedníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Jozefom Luptákom [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: THE ILLS & BAD KARMA BOY [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Nano vojny [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Dedina mládeže [i] 15:25 Národnostný magazín: Český [i] 15:55 Autosalón [i] 16:45 Technické pamiatky: Čaro pary sa vracia [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Carcassonne - sen jedného hradu, Francúzsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - DENNÍČEK [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: ZORA JESENSKÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Netrpezlivosť srdca [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Brezový háj [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle VII. 4 [i] 13:50 Neuveriteľné svetové talenty [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:10 Bostonské zločiny III. 4 [i] 01:10 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ničitelia mýtov 5 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 86,87 [i] 09:50 Už dosť, šéfe! VII. 10 [i] 11:05 Podvodníci V. 15/15 [i] 12:00 Spravodlivosť v krvi IV. 1/22 [i] 13:10 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 14:15 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 15:10 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:05 Ninja Factor II. 86,87 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15,16 [i] 19:00 Simpsonovci XX. 11 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:30 MI-5: Vyššie dobro [i] 22:35 OKTOGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:55 Profesionál II. 4,5 [i] 02:15 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 03:05 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 03:45 Už dosť, šéfe! VII. 10 [i] 04:30 Ničitelia mýtov II. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 08:05 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 4 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 5 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 12:00 Medium I. 16 [i] 13:00 Falco I. 5 [i] 14:05 Tajemství Pravdy II. 5 [i] 15:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 16:05 Tajemství Pravdy II. 6 [i] 17:00 Medium Ii. 1 [i] 18:00 Tým Škorpion I. 6 [i] 18:55 Falco I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 8 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 23:50 Medium Ii. 13 [i] 00:45 Tým Škorpion I. 7 [i] 01:45 Tým Škorpion I. 8 [i] 02:25 Medium Ii. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Ostrov a lepicí páska 177 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Překročit hranici 19 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): S využitím divočiny 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nedostatek vzduchu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Pozor 1 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957, 2. část 4 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Mustang Fastback - 1 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 15 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Překročit hranici 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Mikrofony 7 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 13 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Králové zmatků 6 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Parker má 21 10 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Pád 10 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Norsko 6 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Oddělení zvláštní péče [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Já, Mattoni [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Platina [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Krvavý revír 7/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profil zločinu V [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj: Vysoké sázky v Bonanze 7/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 8/10 [i] 10:10 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 11:05 V říši Stříbrného lva [i] 12:35 Pohlednice z Montmartru [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 Cesty víry: Pole milosrdenství [i] 13:45 Televizní klub neslyšících [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1966 1116/2379 [i] 14:25 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 16:30 Amundsen versus Scott [i] 17:25 Okřídlení hrdinové Velké války [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Nejdelší zkratka 5/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Afghánská oáza klidu 5/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy 5/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Winston Churchill [i] 21:00 Nákladní vozy Komatsu [i] 22:00 Bosé nohy v parku [i] 23:40 Údolí včel [i] 01:20 Queer: Děti Uruguaye [i] 01:50 Zapomenuté výpravy: Se šéfem kolem světa [i] 02:10 Devianti z pod Řípu [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Zatopené osudy [i] 03:30 Přes Kanadu na Kružberk [i] 03:50 Divnopis [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 Panství Downton III 8/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3100 [i] 09:50 Comeback: Zlatá ledvina [i] 10:25 Comeback: Boží frisbee [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII 20 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Je do mě blázen 4 [i] 14:00 Beze stopy IV: Bílá a černá [i] 15:00 Beze stopy IV: Křižovatka [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Okénko po okénku [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3101 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 22:15 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 23:00 Lovci zločinců IV: Otázky a odpovědi 15 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Cesta do říše divů 5 [i] 00:45 Beze stopy IV: Bílá a černá [i] 01:35 Beze stopy IV: Křižovatka [i] 02:30 Střepiny [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Je do mě blázen 4 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Bitva na Ocelovém ostrově 17 [i] 06:30 Ninjago: Cesta zpátky [i] 07:15 M*A*S*H 225 [i] 08:00 M*A*S*H 226 [i] 08:40 Přístav: Maringotka 73 [i] 10:05 Žena zákona: Domácí násilí 33 [i] 12:10 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Říše snů 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čekání na duhu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Kohoutí zápasy 51 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Žena zákona: Domácí násilí 33 [i] 02:10 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 03:10 Komisař Rex VII: Čtyřnohý svědek 4 [i] 04:00 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Zakázaná láska 26-27/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Inga Lindströmová: Gréta sa vydáva [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 100-101/238 [i] 16:35 Indická nevesta 337-338 [i] 17:30 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VIII. [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 75-76 [i] 22:30 Velvet III. 12 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 7/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 1/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Pestúnka Fran III. [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Labyrint0 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 17 [i] 12:20 Big Screen 18 [i] 12:35 Big Screen 19 [i] 12:50 Počátek Země Nezemě0 [i] 14:25 Brilantní plán0 [i] 16:15 Presumpce viny0