Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:45 Tom a Jerry [i] 09:00 Spider-Man 2 [i] 11:30 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 13:35 Dobre vedieť! [i] 15:50 Atletiko Cvernofka [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:15 Únos vlaku 1 2 3 [i] 01:25 Anjeli a démoni [i] 03:45 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 22/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 PARK [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 07:00 Heidi [i] 07:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Calimero [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Pán Chudonôžka [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Starkého loďka [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Požiar [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Autocvičiská [i] 10:05 Pobrežie Austrálie: Pilbara [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 12:50 Občan za dverami [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 15:00 Útek v reťaziach [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Staré lásky [i] 21:20 Boxer [i] 23:05 Julie Lescautová VIII.: Zúčtovanie 6/6 [i] 00:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 02:05 O 5 minút 12 [i] 03:10 Julie Lescautová VIII.: Zúčtovanie 6/6 [i] 04:40 Križovatky medicíny: Príkazy a rozkazy 61 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Krasové poklady Slovenska: Bystrianska a Važecká jaskyňa [i] 06:20 Krasové poklady Slovenska: Belianska jaskyňa [i] 06:35 Mozaika krehkej rieky [i] 07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 07:20 Červený Kláštor [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura - špeciál [i] 09:10 Farmárska revue naživo [i] 09:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:20 Test magazín: Test magazín: Granule pre psov [i] 10:30 Slávnostná svätá omša pri príležitosti Odpustovej slávnosti sv. Františka z Assisi, patróna kostola vo Vranove nad Topľou [i] 12:15 Ľubomír Feldek jubiluje: Botafogo v čižmách [i] 13:15 GEN.sk: Ľubomír Feldek [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 (Ne)celebrity: Kamil Jankech [i] 14:05 Ktosi je za dverami [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ady Strakovej [i] 16:15 Televízia za dverami: Kamera? Beží! [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš [i] 18:15 Večerníček: O Petrovi [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:40 Sága rodu Forsytovcov 6 [i] 20:35 Wolf Hall: Vrany [i] 21:35 Major Dundee [i] 23:50 Zúriaci býk [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 NOVINY TV JOJ 06:40 Panna Aquamarine [i] 08:55 Mestečko záhad [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:00 Sopka [i] 13:15 To bude boj! [i] 15:20 Largo Winch 2 [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Texaský kat [i] 01:05 Spirit - pomstiteľ [i] 03:15 KRIMI 03:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov 3,4 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XX. 10 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 11,12 [i] 14:30 Hviezdna brána: Archa pravdy [i] 16:40 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 18:35 Ninja Factor USA IV. 9,10 [i] 20:30 Sopka [i] 22:35 Scary Movie 5 [i] 00:20 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 02:20 Hviezdna brána: Archa pravdy [i] 04:00 Ničitelia mýtov IV. 1,2/30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 08:00 Profil zločinu V. 3 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 09:55 Tým Škorpion I. 7 [i] 10:55 Tým Škorpion I. 8 [i] 11:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 12:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 13:50 Vlčí mládě V. 1 [i] 14:50 Vlčí mládě V. 2 [i] 15:45 Rex Special Unit I. 11 [i] 16:45 Rex Special Unit I. 12 [i] 17:50 Falco I. 6 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 4 [i] 23:55 Vzpomínky IV. 7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 02:35 Tajnosti a lži II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 12 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 2 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Datsun 240Z ? Kalifornie 6 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada): DeLorean DMC-12 6 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada): Ledová záchrana 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Vidlák v balíku 18 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Za dobrou cenu 19 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 16:15 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): McLaren 650S 18 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Falcon F7 19 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Smečka se rozšiřuje 11 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 2 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 22:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 2 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 03:30 Guy Martin: Stěna smrti [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malá farma: Husy, krůty [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Škola základ života [i] 08:15 Úsměvy Jana Kačera [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Láska 8/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelná tetička Valentýna [i] 14:00 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 14:45 126. Velká pardubická s Českou pojišťovnou [i] 17:25 Jmenuji se po tátovi [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Hrobník [i] 23:00 Komisař Moulin [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:10 Evergreeny Gustava Broma [i] 01:45 Brno Open 2010 [i] 02:30 Hobby naší doby [i] 02:55 13. komnata Zbyňka Irgla [i] 03:25 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 03:30 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i] 03:55 Na forbíně TM [i] 04:35 Malá farma: A ta kráva... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1116/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Pražské maléry [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Bezezbytková germanizace 6/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky 4/6 [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Svět podle Charlese Darwina - Bytí [i] 12:30 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Šustáčka [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Pole milosrdenství [i] 14:00 Štíty království českého: Hrady dobyté 6/10 [i] 14:25 Bornholm mimo sezonu [i] 15:00 Na cestě po jihu Litvy [i] 15:25 Frankenstein & Upír [i] 16:20 Otto Placht - malíř džungle [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Nejdelší zkratka 5/12 [i] 17:50 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Se šéfem kolem světa [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dva muži ve městě [i] 21:40 Údolí včel [i] 23:20 Těžký život diktátora [i] 00:15 Most II 6/10 [i] 01:15 Cesty víry: Salesián Láďa Heryán [i] 01:40 Jaroměřice u Jevíčka [i] 02:00 Ztratila jsem fěrtúšek [i] 02:20 Rodinné přízraky [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Hubertův cech [i] 03:35 Na moll... [i] 04:15 Teď jsem to konečně já [i] 04:45 Californication VII: Výkop 6/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Jake a piráti ze Země Nezemě 16 [i] 06:20 Král džungle II 12 [i] 06:45 Kačer Kabrňák II 13 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 6 [i] 07:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 26 [i] 08:00 Víkend [i] 09:05 Gympl s (r)učením omezeným: The End 96 [i] 10:30 A zase jedna Popelka [i] 12:20 V dobré společnosti [i] 14:35 Ten svetr si nesvlíkej [i] 16:20 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 18:05 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 18:50 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 23:05 Střepiny [i] 23:35 Jako štvaná zvěř [i] 01:20 Beze stopy IV: Rekviem [i] 02:15 Volejte Novu [i] 03:00 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 03:30 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: The End 96 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy II: Lavina 16 [i] 07:15 Ninjago: Poslední možnost [i] 07:45 Ninjago: Země na obzoru! [i] 08:15 M*A*S*H 224 [i] 08:50 M*A*S*H 225 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Božské dorty od Markéty [i] 12:15 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:10 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Vychytávky Extra 14:10 Chalupáři: Smírčí soudce 6 [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 17:10 Pečeme podle hvězd [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Oběť 7 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Dívka z divočiny [i] 00:20 Legenda: Tekutý písek 7 [i] 01:15 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 03:00 Nečekaný záskok [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 17/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 16-17/25 [i] 13:55 Odložený prípad VII. 5-6/22 [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 17:45 Ako ustrážiť dom [i] 20:00 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 23:55 Pomstím svoju rodinu [i] 01:40 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 04:50 Nezlomná Valentína 68-69/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Vichr 20 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krása divokých koní0 [i] 14:05 Jasmíniny slzy0 [i] 15:45 Počátek Země Nezemě0 [i] 17:10 Počátek Země Nezemě0 [i] 18:40 Brilantní plán0 [i] 20:30 Presumpce viny0 [i] 22:15 Duchové Marsu0 [i] 23:55 Vzpoura strojů0 [i] 01:40 Bullet0 [i] 03:00 Electric Slide0 [i] 04:30 Ruské peklo0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Snooker [i] 18:00 Snooker [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Watts [i] 02:30 Rally [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 1 [i] 05:30 Mravenci vědí všechno 1 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 2 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 2 [i] 06:55 Nepřirozený výběr0 [i] 08:00 Ochočené bestie 1 [i] 09:00 Austrálie: Cestování časem 4 [i] 10:00 Utajená města Asie: Sarawak. 8 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 3 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 4 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 2 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 14:00 Tajemství Země II 4 [i] 14:55 Největší matematické záhady0 [i] 16:00 Zvířecí komanda 6 [i] 17:00 Závod o Bílý dům 1 [i] 17:55 Světové války 6 [i] 18:50 Poznejte Římskou říši 4 [i] 20:00 Egyptský příběh 2 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 6 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 8 [i] 23:10 Zbraně, jež změnily svět 6 [i] 00:10 Americká 60. léta - Dlouhá cesta ke svobodě0 [i] 01:00 Vrahovy myšlenky 21 [i] 01:30 Vrahovy myšlenky 22 [i] 02:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 8 [i] 03:00 Zbraně, jež změnily svět 6 [i] 03:50 Od západu k východu 3 [i] 04:50 Jak se to dělá: vysavač a mini mozzarella 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Proč jsem nesnědl svého taťku [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy VIII. 41 [i] 08:20 Iron Man 2 [i] 10:25 Frankenweenie: Domácí mazlíček [i] 11:55 Láska a basket [i] 14:05 U2 iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 … Návrat do Paříže [i] 16:35 Od pěti do sedmi [i] 18:15 Vincentův svět