TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:15 Beethoven: Veľký trhák [i] 09:20 Kredenc [i] 09:50 Teória veľkého tresku VI. 20-21/24 [i] 10:45 Spider-Man 2 [i] 13:20 Moderná Popoluška [i] 15:25 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pomstiteľ [i] 22:35 Anjeli a démoni [i] 01:20 Pomstiteľ [i] 03:05 Lovec policajtov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Čin-Čin [i] 06:55 Heidi [i] 07:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:20 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Ocko vešia obrázok [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Na pláži [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Poklad Dana Montaigna [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood II: Sesterská láska 1/13 [i] 10:40 PARK [i] 11:30 Hudba Made in Slovakia: THE ILLS & BAD KARMA BOY [i] 12:00 On air [i] 12:30 Na krok od neba II. 6/16 [i] 13:30 100 metrov od raja [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Špalda [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Slovinsko - Slovensko [i] 22:50 Zostrihy kvalifikácie na MS 2018 vo futbale [i] 23:30 Ray Donovan: Rodinné úklady 6/12 [i] 00:20 Hudba Made in Slovakia: THE ILLS & BAD KARMA BOY [i] 00:50 100 metrov od raja [i] 02:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:10 Slovensko chutí [i] 03:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamička [i] 04:15 Robin Hood II: Sesterská láska 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Vŕby [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Tovar a služby [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:20 Moja diagnóza: Afázia - Cesta do hlbín pacientovej mysle [i] 11:45 VAT: Výroba zimných pneumatík [i] 12:15 Spektrum vedy: Automobily, motory a výroba [i] 12:40 ZvedaVEC: Nano vojny [i] 12:55 Kapura - špeciál [i] 13:40 Farmárska revue naživo [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Granule pre psov [i] 15:00 Herecké legendy: Július Pántik [i] 15:15 Veľmi starí obaja [i] 16:15 Chvíľka poézie: Meteory [i] 16:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:55 Magazín FIFA [i] 17:20 Sensei Rusko [i] 18:00 Premeny [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - NEVIDITEĽNÁ TRPASLÍČKA [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ady Strakovej [i] 20:15 Zázrak [i] 21:30 Radosť zo života: Jaroslav Filip [i] 22:00 Fargo II 6/10 [i] 22:45 Od veci: Od veci s Jozefom Luptákom [i] 23:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vietnamský masaker [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:15 Sníček [i] 08:25 Zabi nudu! [i] 08:35 Káčerovo II. [i] 09:30 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 09:55 Simpsonovci XVIII. 1/22 [i] 10:20 Ninja Factor USA IV. [i] 12:05 Dvanásť do tucta 2 [i] 14:05 Chlapi z kalendára [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI: Virtuálni priatelia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 MI-5: Vyššie dobro [i] 23:00 Americký gangster [i] 02:15 Mesto zombíkov [i] 03:55 NAŠI [i] 04:25 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov 1,2/16 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 5 [i] 12:05 Brat proti bratovi 5 [i] 13:05 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 9,10 [i] 15:00 Výhra mi zmenila život 5 [i] 15:55 Dokonalý plán [i] 18:00 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 2,3 [i] 20:05 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 20:30 Chlapi z kalendára [i] 22:15 Dokonalý plán [i] 00:15 Hory majú oči 2 [i] 02:10 Výhra mi zmenila život 5 [i] 02:55 Prvé oddelenie [i] 03:15 Ničitelia mýtov III. 28,29/29 [i] 04:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 08:00 Falco I. 6 [i] 09:10 Poslové I. 9 [i] 10:05 Poslové I. 10 [i] 11:00 Rex Special Unit I. 11 [i] 12:00 Rex Special Unit I. 12 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 7 [i] 14:05 Tělo jako důkaz I. 4 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 17:00 Profil zločinu V. 3 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 1 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 2 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 21:00 Andělé a démoni 1 [i] 23:35 Myšlenky zločince XI. 17 [i] 00:30 Myšlenky zločince XI. 18 [i] 01:30 Poslové I. 9 [i] 02:25 Poslové I. 10 [i] 03:10 Tělo jako důkaz I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Filmové kamery 6 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 11 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Do temnoty 6 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Návrat do zlatého dolu 14 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Betsy se rozpadá 5 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Riziko a odměna 6 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 6 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 7 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 13 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bláznivý převlek 7 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Láska k módě 8 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Výsměch, vlastní rozhodnutí a policie 9 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nesnesitelné vedro 10 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Napětí v Claireville 11 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nečekané problémy 12 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 4 [i] 16:15 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 2 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 18:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada): FSO Syrena 2 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 21:00 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Za dobrou cenu 19 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 00:00 Co se dělo dál? (2. Řada) 5 [i] 00:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 6 [i] 00:55 Co se dělo dál? (2. Řada) 7 [i] 01:25 Co se dělo dál? (2. Řada) 8 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 02:40 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Za dobrou cenu 19 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Blaťácká povídačka [i] 07:55 Taková normální rodinka: Ženich pro tetičku 5/8 [i] 08:50 Nejlepší Bakaláři [i] 09:50 Gejzír [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá flétna [i] 13:50 Pohádka z Kampy [i] 14:30 Škola základ života [i] 16:00 Hani - Jani a svatá rodina [i] 16:55 Hercule Poirot XIII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 22:00 Galavečer EKO-cen E.ON Energy [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:15 Takhle jsme to nemysleli [i] 00:25 Bolkoviny [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Brno Open 2009 [i] 02:30 Sama doma [i] 04:05 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton III 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Řezbář z Guinnessovky [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 2/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Nebeský [i] 11:35 Vláda: Sto dní 4/30 [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Pod sluncem tma [i] 14:25 V říši Stříbrného lva [i] 16:00 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 16:55 Kamera na cestách: Šrí Lanka, zářivý ostrov [i] 17:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 2/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Lékařka sokolů z Abú Zabí [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mission: Impossible [i] 21:55 Pulp Fiction - historky z podsvětí [i] 00:25 Most II 6/10 [i] 01:25 Ve jménu vlasti IV: Želízko v ohni 4/12 [i] 02:15 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Afghánská oáza klidu 5/7 [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Zveme vás... na moravskou zabijačku [i] 03:55 Památky na prodej: Zámek Štědrá [i] 04:15 Na moll... [i] 04:50 Čeští indiáni dobyli Ameriku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:00 Jake a piráti ze Země Nezemě 15 [i] 06:30 Král džungle II 11 [i] 06:55 Kačer Kabrňák II 12 [i] 07:25 Příběhy Toma a Jerryho II 5 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 25 [i] 08:10 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:45 Šifra Karla Velikého [i] 16:20 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 18:00 Comeback: Zlatá ledvina [i] 18:45 Comeback: Boží frisbee [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Probudím se včera [i] 23:00 Pád Bílého domu [i] 01:20 Šifra Karla Velikého [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:20 Comeback: Zlatá ledvina [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Útěk před sopkou 15 [i] 06:35 Ninjago: Mistři přání [i] 07:05 Ninjago: Poslední možnost [i] 07:35 M*A*S*H 223 [i] 08:10 M*A*S*H 224 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:10 Dr. Dokonalý: Dvojčata 6 [i] 11:10 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 11:50 Pevnost Boyard [i] 13:25 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Martin a Venuše [i] 00:10 Psycho [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 03:55 Scénář lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 06:15 Čierny krásavec [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia II. 16/22 [i] 11:45 Doktorka Zoe II. 20-21/22 [i] 14:05 Odložený prípad VII. 3-4/22 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 18:00 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Gréta sa vydáva [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 00:00 Smrtiaca hrozba [i] 02:05 Nežiadaj svoj posledný tanec 2 [i] 03:25 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 04:55 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Vichr0 [i] 08:15 Big Screen 12 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Sputnik0 [i] 13:45 Rošťák Benny0 [i] 15:20 Ruka mrtvého muže0 [i] 16:50 Krása divokých koní0 [i] 18:50 Jasmíniny slzy0 [i] 20:30 Blondýna na předpis0 [i] 22:05 Sedm psychopatů0 [i] 23:55 Solo0 [i] 01:35 Adrenalin: Předběhni smrt0 [i] 02:55 Hranice lásky0 [i] 04:30 Electric Slide0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 15:00 Fotbal [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Snooker [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Záblesky 3 [i] 05:30 Záblesky 4 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 1 [i] 06:55 Tajemství papoušků0 [i] 08:00 Jed, který zabíjí i léčí0