TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 21-22/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Lovec policajtov [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:10 Ľudia zajtrajška 22/22 [i] 02:05 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 21/24 [i] 02:50 NCIS: Los Angeles III. 1/24 [i] 04:10 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Silný liek 60 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 09:55 Policajné oddelenie: Výsluch 22 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Výsluch 22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Kritické situácie 23/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Asissi - kraj svätca, Taliansko [i] 16:35 Poklady sveta V.: Hospicio Cabanas v meste Guadalajara - Domov milosrdenstva. Mexiko. [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý dôkaz [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Smrť darebáka [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Lekári: Kritické situácie 23/65 [i] 02:00 Smrť darebáka [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 4. Ani, Malajzia [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HRAVO ČÍTAME S OSMIJANKOM [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Primáška [i] 09:55 Moje kone vrané: Opäť na jar [i] 10:55 Verejná lyrika [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SYROVÝ SMAJLIPOHÁRIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:10 Jozef A. Mikuš - v službách slovenskej diplomacie [i] 13:35 Mojich sedem divov [i] 14:05 Festivaly 2016: CIRKUL ´ART [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Vysoko nad mestom [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Ján Pindiak [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Navzdialenejšia skratka [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Arles - rímske stopky a mesto Vincenta van Gogha, Francúzsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - HRAVO ČÍTAME S OSMIJANKOM [i] 18:50 Heidi [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Alžbetin dvor: Volanie vetra [i] 21:35 Família: Família - Rodičia z inej planéty [i] 22:10 Submarino [i] 00:00 One Day Jazz festival [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 OCHRANCOVIA [i] 10:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 2,3 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 To bude boj! [i] 22:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Scary Movie 5 [i] 01:35 Hory majú oči 2 [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 TOP STAR [i] 05:25 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 84,85 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 9 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 3 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 14:20 Profesionáli IV.: "Krčma u fízlú..." 5 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 9 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 84,85 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 16 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 10 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:30 Dvanásť do tucta 2 [i] 22:25 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 9,10 [i] 23:35 Črepiny [i] 01:00 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 02:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 02:45 Californication - Orgie v Kalifornii 9,10 [i] 03:40 Črepiny [i] 04:35 TOP STAR [i] 04:50 Ničitelia mýtov III. 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 08:00 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 08:55 Tajemství Pravdy II. 3 [i] 09:55 Tým Škorpion I. 4 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 11:55 Medium I. 13 [i] 12:55 Falco I. 4 [i] 14:00 Tým Škorpion I. 4 [i] 15:00 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 15:55 Tajemství Pravdy II. 4 [i] 16:55 Medium I. 16 [i] 17:55 Tým Škorpion I. 5 [i] 18:55 Falco I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 21:00 Total Recall 1 [i] 23:10 Profil zločinu VI. 5 [i] 00:20 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 01:10 Total Recall 1 [i] 03:05 Profil zločinu VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Technické sklo 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Kolo štěstí Bořičů mýtů 176 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Neporažen 18 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): Území rudých skal 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Nezdařilý výstup 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:35 Muž velkých ryb (1. Řada): Evropa 6 [i] 13:30 Říční monstra (8. Řada): Démon z mořských hlubin 4 [i] 14:25 Říční monstra (8. Řada): Smrt u protinožců 5 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada): Razorhead 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 14 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Neporažen 18 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Filmové kamery 6 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 5 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 10 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Milovníci výkonu 5 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 5 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Jako král 1 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Obojživelný vůz 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Cirkus Humberto: Konkurence 7/12 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Zbyňka Irgla [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:10 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton III 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 7/10 [i] 09:50 Itálie - střed světa na Garganu [i] 10:20 Cesta na souš [i] 11:15 Cestománie [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 12:45 Dokonalý dravec [i] 13:40 Chcete mě? [i] 14:05 Špion: Krycí název: Krev 5/6 [i] 14:30 Počesku [i] 14:40 Vzhůru dolů! [i] 15:00 Aquanauté [i] 15:55 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky 4/6 [i] 16:40 Hákový kříž nad Římem [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Afghánská oáza klidu 5/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Hrady nedobyté 5/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:30 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 2/4 [i] 21:00 Pan Selfridge IV 5/10 [i] 21:45 Hotel Adlon 2/3 [i] 23:25 Ztracený ráj 7/8 [i] 00:10 Californication VII: Výkop 6/12 [i] 00:40 Pološero - Léčba iluzí [i] 01:05 Babylon [i] 01:35 Chcete je? [i] 01:40 Náš venkov: Příběhy z Ivančeny [i] 02:05 Splněný sen Jaroslava Přílučíka [i] 02:25 Věci zcela pregnantní [i] 02:55 Deset století architektury: Moravské synagogy [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:35 Na moll... [i] 04:10 Ďáblova bible [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3099 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vendeta 678 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII 19 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Obejmi mě, prosím 3 [i] 14:05 Beze stopy IV: Otřeseni [i] 15:00 Beze stopy IV: Rekviem [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Plamenná píseň 3 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3100 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Podfukáři [i] 22:35 Postradatelní 2 [i] 00:25 Kazatel [i] 02:10 Beze stopy IV: Víc než tohle [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Obejmi mě, prosím 3 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Lovci času 14 [i] 06:35 Ninjago: Mistři přání [i] 07:20 M*A*S*H 222 [i] 08:05 M*A*S*H 223 [i] 08:45 Mordparta: Nadvláda 6 [i] 10:10 Žena zákona: Muž dvou tváří 32 [i] 12:10 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 13:30 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Valkýra 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Nečekaná láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Maringotka 73 [i] 21:40 Jak porodit a nezbláznit se [i] 00:10 Comedy Club [i] 00:45 Žena zákona: Muž dvou tváří 32 [i] 02:35 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 03:35 Komisař Rex VII: Smrti vstříc 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 66-67/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 25/158 [i] 07:10 Velvet III. 11 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 73-74 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 98-99/238 [i] 16:45 Indická nevesta 335-336 [i] 17:35 Pestúnka Fran II. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 21:50 Sherlock a Watsonová II. 19-21/24 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:35 Pestúnka Fran II. [i] 02:25 Seinfeld [i] 02:45 Sherlock a Watsonová II. 19-21/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 19 [i] 05:30 Big Screen 20 [i] 05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 McBride: Rekviem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Annie0 [i] 14:15 Sputnik0 [i] 15:50 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 17:25 Teorie chaosu0 [i] 18:55 Ruka mrtvého muže0 [i] 20:25 Agent z vesmíru0