TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 12:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19-20/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:40 Kredenc [i] 23:50 Odložený prípad I. 3/23 [i] 00:50 Policajti z L. A. V. 3/10 [i] 01:50 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 19-20/24 [i] 03:15 NCIS: Los Angeles II. 24/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Úpadok 57 [i] 05:50 Križovatky medicíny: Jed 58 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Petroglyfy v Twyfelfonteine - Posolstvo zašifrované v kameni, Namíbia [i] 08:45 Poklady sveta V.: Palác katalánskej hudby v Barcelone - Sen, v ktorom počuť hudbu, Španielsko [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Osie hniezdo [i] 10:00 Policajné oddelenie: Informátor 21 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Mýlne stopy 22/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta V.: Ľvov - prebudenie zo spomienok, Ukrajina [i] 16:35 Poklady sveta V.: Liparské ostrovy. Sestry z ohňa a vetra. Taliansko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Oko za oko [i] 22:40 Na krok od neba II. 6/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Informátor 21 [i] 00:25 Lekári: Mýlne stopy 22/65 [i] 01:10 Oko za oko [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Chromozómy Philadelphia 59 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 3. Obdulia, Mexiko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - OUT OF SIGHT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Komunita [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Moje kone vrané: Na jeseň a v zime [i] 11:05 Svadba v Polome [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ĎUMBIER [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a sob [i] 13:25 Moderná architektúra na Slovensku [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Rukojemníci [i] 15:30 Rómsky dom [i] 16:00 Cesty do školy: 4. Ani, Malajzia [i] 16:30 Test magazín: Pracie gély na čierne prádlo [i] 16:35 Separé [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Pont du Gard - rímsky akvadukt v Nimes, Francúzsko, 1999 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - OUT OF SIGHT [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Moja diagnóza: Afázia - Cesta do hlbín pacientovej mysle [i] 20:15 CE.ZA.AR 2016 [i] 21:35 VAT: Výroba zimných pneumatík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Zlatá ryža [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Reflexné prvky [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle: VI. 23/23 [i] 13:55 Vtierka Castle VII. 1/23 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Život nie je fér [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:20 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Bostonské zločiny III. 3 [i] 00:45 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 01:45 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 TOP STAR [i] 05:20 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 82,83 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 8 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 2 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 8 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 82,83 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 15 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 9 [i] 19:30 Profesionáli IV.: "Krčma u fízlú..." 5 [i] 20:30 Largo Winch 2 [i] 23:00 Letecké katastrofy XII. 12 [i] 00:00 Nahí v raji III. 3 [i] 01:00 Adam hľadá Evu 7 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 02:50 Profesionáli IV.: "Krčma u fízlú..." 5 [i] 03:30 Letecké katastrofy XII. 12 [i] 04:25 Nahí v raji III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 08:10 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 09:10 Tajemství Pravdy II. 2 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 12:05 Medium I. 12 [i] 13:05 Falco I. 3 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 3 [i] 15:05 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 16:00 Tajemství Pravdy II. 3 [i] 17:00 Medium I. 13 [i] 18:00 Tým Škorpion I. 4 [i] 19:00 Falco I. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 1 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Oštěpy 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Katastrofa v kanalizační rouře 175 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Kalifornské obchody 17 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): Oheň a led na Islandu 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Panika v džungli 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada): Vyzrazená tajemství 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Carpe Diem 1 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Nováčci 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Kalifornské obchody 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Technické sklo 5 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 21:00 Války kontejnerů (2. Řada) 5 [i] 21:30 Války kontejnerů (2. Řada) 6 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Impozantní kaskadérské kousky 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada): Dovez tohle! 22 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada): Leť, sokole, leť 8 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 02:40 Války kontejnerů (2. Řada) 5 [i] 03:05 Války kontejnerů (2. Řada) 6 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Chevrolet Camaro 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Aero 30 [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Superdebata [i] 22:00 Gejzír [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Taggart [i] 23:25 Kingová II [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Rozsudek [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton III 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 6/10 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: Nejdelší zkratka 5/12 [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Varšavské povstání [i] 11:20 Bitva o Midway [i] 11:40 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:40 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 13:00 Duchovní kuchyně: Katolictví [i] 13:25 Chcete je? [i] 13:35 Čeští indiáni dobyli Ameriku [i] 14:40 Hákový kříž nad Římem [i] 15:35 Zapomenuté výpravy: Se šéfem kolem světa [i] 16:00 Wellington [i] 17:00 Občan Havel přikuluje [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 21:00 O cestě na Hrad a zase zpátky [i] 21:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Afghánská oáza klidu 5/7 [i] 22:40 Hrůza v Connecticutu [i] 00:20 Queer: Děti Uruguaye [i] 00:45 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 01:15 Californication VII: Musí ze sebe ten jed dostat 5/12 [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 ... až já budu starý [i] 02:30 Pod plachtou [i] 02:55 Ta naša kapela [i] 03:20 O valašské stodole s norskými tesaři [i] 03:40 Případ pro ombudsmana [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3098 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa VII 18 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Zamilovaní nemají hlad 2 [i] 14:05 Beze stopy IV: Velké naděje [i] 15:00 Beze stopy IV: Víc než tohle [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Seber prachy a zmiz 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3099 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vendeta 678 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Osamělý mstitel [i] 00:25 Beze stopy IV: Cesta domů [i] 01:15 Beze stopy IV: Velké naděje [i] 02:10 Prásk [i] 02:45 Áčko: Tohle by bůh nedopustil [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Zamilovaní nemají hlad 2 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Bojový robot 13 [i] 06:35 Ninjago: Večeře s Nadakhanem [i] 07:20 M*A*S*H 221 [i] 08:05 M*A*S*H 222 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Lež má krátké nohy 50 [i] 10:10 Žena zákona: Bez motivu 31 [i] 12:05 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 13:30 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i] 14:35 Castle na zabití V: Na rozcestí 24 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Síla lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Dvojčata 6 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Pečeme podle hvězd [i] 00:25 Žena zákona: Bez motivu 31 [i] 02:15 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Léčka u baru 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 64-65/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 24/158 [i] 07:10 Velvet III. 10 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 71-72 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 96-97/238 [i] 16:45 Indická nevesta 333-334 [i] 17:40 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:35 Vymenené životy 73-74 [i] 22:30 Velvet III. 11 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 6/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran II. [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 McBride: Vždy věrný0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti deště0 [i] 13:25 Vichr 20 [i] 15:10 Tygr a drak0 [i] 17:10 Zakázané království0 [i] 18:55 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:30 Teorie chaosu0