Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17-18/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 22:50 Ostrov [i] 23:55 Susedské prípady [i] 00:50 Odložený prípad I. 3/23 [i] 01:50 Policajti z L. A. V. 3/10 [i] 02:30 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 17-18/24 [i] 04:10 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Červenanie 56 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Terasovité vinice v Lavaux - rozmaznávané tromi slnkami, Švajčiarsko [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot: Plymouthský expres [i] 09:55 Policajné oddelenie: Strach 20 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Druhá šanca 21/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta V.: Petroglyfy v Twyfelfonteine - Posolstvo zašifrované v kameni, Namíbia [i] 16:35 Poklady sveta V.: Palác katalánskej hudby v Barcelone - Sen, v ktorom počuť hudbu, Španielsko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Osie hniezdo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Prvotný strach [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Legitímne znásilnenie 18/24 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Rodený psychopat 19/24 [i] 23:55 Policajné oddelenie: Strach 20 [i] 00:45 Lekári: Druhá šanca 21/65 [i] 01:30 Prvotný strach [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 2. Cho, Vietnam [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NEVIDITEĹNÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Moje kone vrané: V lete [i] 11:05 Tance a tanečné hry z Považského Chlmca [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Strekovská vínna cesta [i] 12:55 Herečka - Naďa Hejná [i] 13:20 Pánovi učiteľovi [i] 14:05 VAT: Inteligentná zásuvka [i] 14:45 Pred kamerou,za kamerou: Voda v službách propagandy [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Cesty do školy: 3. Obdulia, Mexiko [i] 16:25 Poklady sveta II.: Ghadames - podzemná oáza, Líbya [i] 16:50 Volejbal: zápas o postup na ME 2017 ženy Slovensko - Česko [i] 19:05 Večerníček: Čin-Čin [i] 19:20 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Navzdialenejšia skratka [i] 20:15 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a sob [i] 21:05 Televízia po slovensky;1985-1989 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Festivalové minúty - Bábkárska Bystrica [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 Portréty finalistov Anasoft litera: Balla [i] 23:15 Kinorama [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle: VI. 21,22 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 2 [i] 22:00 Kosti XI. 22/22 [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:55 Bostonské zločiny III. 2 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 01:55 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 TOP STAR [i] 05:20 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 80,81 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 7 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 1/24 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 7 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 80,81 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 14 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 8 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:30 Vinári II.: Výlet, Liečiteľ 1,2/16 [i] 23:10 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 00:15 Nahí v raji III. 2 [i] 01:15 Adam hľadá Evu 6 [i] 02:10 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 03:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 03:45 Sekundy pred katastrofou IV. 3 [i] 04:30 Adam hľadá Evu 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 08:20 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 09:15 Tajemství Pravdy II. 1 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 2 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 12:10 Medium I. 11 [i] 13:05 Falco I. 2 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 2 [i] 15:05 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 16:05 Tajemství Pravdy II. 2 [i] 17:05 Medium I. 12 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 3 [i] 19:00 Falco I. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 5 [i] 22:15 Tajnosti a lži II. 7 [i] 23:15 Vražedná práva II. 15 [i] 00:15 Medium Ii. 11 [i] 01:15 Profil zločinu VI. 5 [i] 02:25 Tajnosti a lži II. 7 [i] 03:10 Medium Ii. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Tužky/Recyklace kovů/Káva 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Letadlo z lepicí pásky 174 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Vůně peněz 16 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Ztroskotání 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oldsmobile pro Australany 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 1 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): NASA 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (1. Řada): Transatlantický tunel 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (1. Řada): Americká metra 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Vůně peněz 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Oštěpy 4 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): Klepání na nebeskou bránu 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Hledači vzrušení 3 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (2. Řada): Super ponorka amerického námořnictva 8 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 7 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): Klepání na nebeskou bránu 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Maserati 3200 GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Večeře [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:40 Cestománie: Kréta: Ostrov Řeka Zorby [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Marta a Věra 2: Poradna 5/8 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Tři králové: Náhradní spojení 4/7 [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Otec Brown IV [i] 23:50 Kriminalista [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 13. komnata Vlastiny Svátkové [i] 01:45 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Banánové rybičky [i] 04:55 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton III 4/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 5/10 [i] 09:50 Lékařka sokolů z Abú Zabí [i] 10:45 Malta, ostrov plný překvapení [i] 11:30 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 11:50 Náš venkov: Příběhy z Ivančeny [i] 12:15 Putování za muzikou [i] 12:40 Folklorika [i] 13:10 Vzhůru dolů! [i] 13:30 Aquanauté [i] 14:25 Evropa dnes [i] 14:50 Čeští indiáni dobyli Ameriku [i] 15:55 Televizní klub neslyšících [i] 16:25 Útěk na Maledivy [i] 17:15 Štětcem a mačetou [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Svět podle Charlese Darwina - Stvoření [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavnostní koncert při příležitosti 80. výročí narození prezidenta Václava Havla [i] 21:05 Na cestě po jihu Litvy [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Nejdelší zkratka 5/12 [i] 22:00 Pološero - Léčba iluzí [i] 22:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Matrjoški II 8/10 [i] 00:15 Ztracený ráj 6/8 [i] 01:00 Zapomenuté výpravy: Expedice Kuba [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:50 Kdo vyskočí ten je chlap! [i] 02:15 Vesničtí doktoři [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:50 Ta naša kapela [i] 03:15 Památky na prodej: Zámek Starý rybník [i] 03:35 Případ pro ombudsmana [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3097 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamión plný peněz 677 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII 17 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Tu hezčí, prosím! 1 [i] 14:05 Beze stopy IV: Poradna [i] 15:00 Beze stopy IV: Cesta domů [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Ďábel a D. B. Russell 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3098 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:05 Dřív než půjdu spát [i] 00:50 Beze stopy IV: Malé věci [i] 01:45 Beze stopy IV: Poradna [i] 02:50 Co na to Češi [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Tu hezčí, prosím! 1 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Atlas se vrací 12 [i] 06:55 Ninjago: Zbožné přání [i] 07:40 M*A*S*H 220 [i] 08:35 M*A*S*H 221 [i] 09:15 Chalupáři: Smírčí soudce 6 [i] 10:10 Žena zákona: Krevní pouto 30 [i] 12:10 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i] 14:35 Castle na zabití V: Lidský faktor 23 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kandidáti na lásku [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Lež má krátké nohy 50 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:40 Comedy Club [i] 23:15 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 23:55 Žena zákona: Krevní pouto 30 [i] 01:50 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 02:50 Komisař Rex VII: Policisté se nelíbají 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 62-63/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 23/158 [i] 07:10 Velvet III. 9 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 69-70 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 94-95/238 [i] 16:40 Indická nevesta 331-332 [i] 17:35 Pestúnka Fran II. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:35 Vymenené životy 71-72 [i] 22:30 Velvet III. 10 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 5/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran II. [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 McBride: Jako buldok0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 17 [i] 12:20 Vichr0 [i] 14:15 Angelika0 [i] 16:10 Annie0 [i] 18:20 Tygr a drak0 [i] 20:20 Zakázané království0 [i] 22:00 Bunraku0 [i] 00:05 Zážeh0 [i] 01:50 7 pod nulou0 [i] 03:20 Noční jízda0 [i] 04:40 Holky na tahu0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 06:30 Motorky [i] 07:30 Fotbal [i] 08:30 Motorsport [i] 08:45 Jachting [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Snooker [i] 16:00 Watts [i]