Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15-16/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Ostrov [i] 23:40 Atletiko Cvernofka [i] 00:50 Odložený prípad I. 2/23 [i] 01:50 Policajti z L. A. V. 2/10 [i] 02:25 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 15-16/24 [i] 04:10 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Domáce návštevy 54 [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Tajné životy 5 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Rozhodnutie 19 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Blahoslavení trpezliví 20/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta V.: Kamčatka - Pekelný raj, Rusko [i] 16:35 Poklady sveta V.: Terasovité vinice v Lavaux - rozmaznávané tromi slnkami, Švajčiarsko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Plymouthský expres [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks III.: Zlý chlapec 3/3 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Rozhodnutie 19 [i] 00:30 Lekári: Blahoslavení trpezliví 20/65 [i] 01:15 Vrchný inšpektor Banks III.: Zlý chlapec 3/3 [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Z mäsa a krvi 55 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 1.José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Heidi [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NEVIDITEĽNÝ SVET [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:05 Moje kone vrané: Na jar [i] 11:05 Berky, zahraj...! [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHRUM [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Požitavská vínna cesta [i] 13:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:25 V pralesoch Karpát [i] 14:30 Moja diagnóza: Ako kameň v bruchu (Intervenčná rádiológia v gynekológii) [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Nad starými obrázkami [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský - PUĽS 60 rokov [i] 15:55 Cesty do školy: 2. Cho, Vietnam [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Detvianska Huta [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Leptis Magna - rímska obchodná metropola severnej Afriky, Líbya [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:10 Môj dom [i] 19:15 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Znormalizované piesne [i] 21:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 3. časť: Šok [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Festivalové minúty - Bábkárska Bystrica [i] 22:45 Večera s Havranom: Protestanti a homosexualita [i] 23:55 Slová, ktoré zmenili svet: Ján XXIII. [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 OCHRANCOVIA [i] 10:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 19,20 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Virtuálni priatelia [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:55 Bostonské zločiny III. 1/24 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 01:55 KRIMI 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Profesionál II. 3 [i] 05:25 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 78,79 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 6 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 12:00 Klamári III. 13/13 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 6 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 78,79 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 13 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 14 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 7 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:30 Boj o Hodvábnu cestu [i] 23:20 Letecké katastrofy XII. 11 [i] 00:20 Nahí v raji III. 1/8 [i] 01:20 Adam hľadá Evu 5 [i] 02:15 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 03:05 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 03:45 Letecké katastrofy XII. 11 [i] 04:30 Adam hľadá Evu 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 08:15 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 09:10 Vlčí mládě V. 20 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 1 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 12:00 Medium I. 10 [i] 13:00 Falco I. 1 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 1 [i] 15:05 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 16:00 Tajemství Pravdy II. 1 [i] 17:00 Medium I. 11 [i] 18:00 Tým Škorpion I. 2 [i] 18:55 Falco I. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 16 [i] 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i] 23:40 Medium Ii. 5 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 01:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 02:25 Medium Ii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Létající gilotina 173 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Rakev za peníze 15 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): Země Maorů 6 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada): Kolaps 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada): Nový den, nové peníze 1 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Odpočítávání do zlata 1 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Holčičí drama 2 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Pátrání 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Rakev za peníze 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Tužky/Recyklace kovů/Káva 3 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dní Pochod smrti 5 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pán krys 6 [i] 01:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Citroen 2CV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Kino [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Zdivočelá země [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:55 Hercule Poirot XIII [i] 23:25 Profil zločinu V [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 13. komnata Vlastiny Svátkové [i] 01:10 Romantická Lednice a Valtice [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton III 3/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 4/10 [i] 09:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 10:45 Dokonalý dravec [i] 11:35 Aleje [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Tisíc let české myslivosti 1/9 [i] 13:15 Varšavské povstání [i] 14:10 Wellington [i] 15:10 Hákový kříž nad Římem [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Utěš smutné, zažeň vše zlé 5/44 [i] 16:35 Lékařka sokolů z Abú Zabí [i] 17:30 Pan Selfridge IV 4/10 [i] 18:15 Na cestě po Alžíru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Pravoslaví [i] 19:25 Špion: Krycí název: Čtenář 4/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické supertěžké tanky 4/6 [i] 20:50 Občan Havel přikuluje [i] 22:05 Vláda: Sto dní 4/30 [i] 23:05 Ve jménu vlasti IV: Želízko v ohni 4/12 [i] 00:00 Sestřička Jackie VI: Nancy Woodová 6/12 [i] 00:25 Vlak svobody [i] 01:55 Křesťanský magazín [i] 02:25 Ke kroji daleko i blízko [i] 02:50 S ohněm si nehrajem [i] 03:05 Otcem v požehnaném věku [i] 03:30 Případ pro ombudsmana [i] 03:50 Uchem jehly [i] 04:15 Na moll... [i] 04:55 Krajina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3096 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 12:50 Můj přítel Monk II 14 [i] 13:45 Beze stopy IV: Cizinec [i] 14:40 Beze stopy IV: Malé věci [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 620 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3097 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamión plný peněz 677 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Lovci zločinců IV: Vina 14 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vnitřní záležitost 4 [i] 00:30 Beze stopy IV: Sudá nebo lichá [i] 01:25 Beze stopy IV: Cizinec [i] 02:20 Střepiny [i] 02:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Krok za krokem 619 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 620 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Vesmírná akademie 11 [i] 06:30 Ninjago: Smolná tvrz stoupá [i] 07:15 M*A*S*H 219 [i] 08:00 M*A*S*H 220 [i] 08:40 Ohnivý kuře: Omyl, otec spokojenosti 49 [i] 10:05 Žena zákona: Druhý komplic 29 [i] 12:10 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 13:30 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 14:35 Castle na zabití V: Zatímco jsi stála 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Smírčí soudce 6 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Žena zákona: Druhý komplic 29 [i] 02:25 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 03:25 Komisař Rex VI: Paprsky pomsty 15 [i] 04:15 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 60-61/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 22/158 [i] 07:05 Velvet III. 8 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 67-68 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 92-93/238 [i] 16:50 Indická nevesta 329-330 [i] 17:40 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:35 Vymenené životy 69-70 [i] 22:30 Velvet III. 9 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 4/22 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran II. [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 McBride: Padlý idol0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Labyrint0 [i] 13:50 Rošťák Benny0 [i] 15:25 Děti deště0 [i] 16:55 Síť 2.00 [i] 18:35 Angelika0 [i] 20:30 Dominion 9 [i] 21:20 Zážeh0 [i] 23:00 7 pod nulou0