TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 13-14/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Ostrov [i] 23:25 Susedské prípady [i] 00:25 Odložený prípad I. 1/23 [i] 01:25 Policajti z L. A. V. 1/10 [i] 02:20 NCIS: Námorný vyšetrovací úrad X. 13/24 [i] 03:05 NCIS: Los Angeles II. 21/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: Prijatia 51 [i] 05:45 Križovatky medicíny: Vedľajšie účinky 52 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:00 DOKTOR MARTIN II.: Šťastne až do smrti [i] 10:00 Policajné oddelenie: Pátranie 18 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta V.: Bordeaux - Francúzsko [i] 16:35 Poklady sveta V.: Národný park Durmitor - Čierna Hora [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Záhrada [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 Tajné životy 5 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Pátranie 18 [i] 00:30 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 01:15 Záhrada [i] 02:55 Reportéri [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Rodinný príbeh 53 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Dunaj v roku osemdesiatom [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:30 Môj dom [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZÁZRAČNÝ SMAJLIPLÁŠŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Semafóry [i] 10:20 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 5 [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - HRUŚKOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Adym Hajdu [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: LONGITAL & MARTINA JAVOR [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Nanotechnológie [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: To boli zimy.... [i] 15:30 Pieseň pre mamu [i] 16:00 Cesty do školy: 1.José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 16:25 Krása ukrytá v hline [i] 16:45 Encyklopédia slovenských obcí: Pribeník [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Sous - pevnosť Aghlabovcov, Tunisko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:10 Môj dom [i] 19:20 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Cid [i] 21:40 GEN.sk: Ladislav Chudík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Festivalové minúty - Bábkárska Bystrica [i] 22:35 Krátky film o láske [i] 23:15 Päť rozbitých kamier [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Vtierka Castle VI. 18 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:00 ZA SKLOM 1 [i] 00:05 Klamári III. 13/13 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Zbohom, Slovensko! 5 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 76,77 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 5 [i] 11:05 Podvodníci V. 13,14 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 76,77 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13,14 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 6 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:30 Kód Enigmy [i] 22:50 Dvojitý zásah [i] 01:10 Profesionál II. 1,2,3/8 [i] 04:20 Ničitelia mýtov III. 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 08:20 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 09:15 Vlčí mládě V. 19 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 12:10 Medium I. 8 [i] 13:10 Havaj 5-0 III. 23 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 20 [i] 17:00 Medium I. 10 [i] 17:55 Tým Škorpion I. 1 [i] 18:50 Falco I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 6 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 7 [i] 23:50 Medium I. 15 [i] 00:50 Tým Škorpion I. 5 [i] 01:45 Tým Škorpion I. 6 [i] 02:30 Medium I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Motorky a bazuky 172 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 14 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada): Jižní ostrov Nového Zélandu 5 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada): Pátrání po Galaxii: Barrett Jackson 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada): Poslední pokus 6 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967 1 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Nadšení z Chevelle z roku 1967, 2. část 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky 2 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 12 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Domácí hrdinové 1 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Mamutí zlato 9 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Hlavně potřebujeme vodu 9 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada): Filipíny 5 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Mazda RX7 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Lístek do památníku [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Já, Mattoni [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Úklid [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Rapl: Oheň 6/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profil zločinu V [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 6/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 3/10 [i] 09:50 Malta, ostrov plný překvapení [i] 10:40 Příběh pražské zoo [i] 11:35 Bombardier [i] 12:30 Babylon [i] 12:55 Cesty víry: Salesián Láďa Heryán [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1966 1115/2379 [i] 13:40 Zapomenuté výpravy: Expedice Kuba [i] 14:00 Cesta na souš [i] 14:55 Obrázky z Francie: Alsasko [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 16:25 Aquanauté [i] 17:20 Varšavské povstání [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Na hranu pustiny 4/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Pestrá postsovětská čtyřka 4/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy: Práce za oceánem pomohla Anně 4/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dobytí severního pólu [i] 21:55 Nikdo se nebude smát [i] 23:30 Kouzlo měsíčního svitu [i] 01:05 Queer: Biohazard po česku [i] 01:35 Krojů oheň, písní náruživost! [i] 02:00 Hroznová koza [i] 02:20 Malučký jsem já byl [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:10 Případ pro ombudsmana [i] 03:25 Na moll... [i] 04:05 Zveme vás... do pálenice [i] 04:40 Druhý pokus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3095 [i] 09:50 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 10:25 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:20 Dva a půl chlapa VII 15 [i] 12:50 Můj přítel Monk II 13 [i] 13:45 Beze stopy IV: Vztek [i] 14:40 Beze stopy IV: Sudá nebo lichá [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Krok za krokem 619 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3096 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Okresní přebor: Forbes 5 [i] 22:15 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 23:00 Lovci zločinců IV: Ztracena při akci 13 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Americká tragédie 3 [i] 00:50 Beze stopy IV: Vztek [i] 01:40 Smějeme se s Petrem Rychlým [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Pták ohnivák 10 [i] 06:30 Ninjago: Ve vězení [i] 07:15 M*A*S*H 218 [i] 08:00 M*A*S*H 219 [i] 08:40 Přístav: Kde je bugina? 72 [i] 10:05 Žena zákona: Smrt na útěku 28 [i] 12:10 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 13:35 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i] 14:35 Castle na zabití V: Holoubátko, nebo křepelku? 21 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zrada a láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Omyl, otec spokojenosti 49 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Žena zákona: Smrt na útěku 28 [i] 02:05 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 03:05 Komisař Rex VI: Smrt přišla dvakrát 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 20-21/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 90-91/238 [i] 16:40 Indická nevesta 327-328 [i] 17:30 Pestúnka Fran II. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VIII. [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:35 Vymenené životy 67-68 [i] 22:30 Velvet III. 8 [i] 23:25 Odložený prípad VII. 3/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran II. [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 McBride: Kdo chtěl zavraždit Martyho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 14 [i] 12:25 Hook0 [i] 14:50 Královský víkend0 [i] 16:30 Kupec benátský0 [i] 18:40 Síť 2.00 [i] 20:15 Volavka0 [i] 22:00 Gang Story0 [i] 23:40 Smrtící andílci0 [i] 01:35 Černá maska 2: Město masek0 [i] 03:20 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:15 Cyklistika [i] 08:30 Lukostřelba [i] 09:30 Stolní tenis [i] 11:30 Snooker [i] 12:00 Snooker [i] 14:45 Fotbal [i] 17:00 Watts [i] 17:15 Jezdectví [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i]