TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:40 Tom a Jerry [i] 08:50 Spider-Man [i] 11:25 Policajná akadémia 4 [i] 13:10 Dobre vedieť! [i] 16:30 Atletiko Cvernofka [i] 17:35 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:20 Živý terč [i] 01:20 Pomsta v mene syna [i] 03:00 Policajná akadémia 4 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Čin-Čin [i] 06:45 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 06:55 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Detské ihrisko [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Upratovanie [i] 07:30 Garfield III. [i] 07:40 Lassie - Nové dobrodružstvá: Nebezpečenstvo [i] 08:10 Zázračný ateliér [i] 08:45 Medzinárodný maratón mieru Košice [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nemesis [i] 15:05 Král Šumavy [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Šťastne až do smrti [i] 21:20 Vôňa ženy [i] 23:45 Julie Lescautová VIII.: Falošný vinník 5/6 [i] 01:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nemesis [i] 02:45 O 5 minút 12 [i] 03:55 Občan za dverami [i] 04:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Krasové poklady Slovenska: Všeobecne o krasových javoch [i] 06:15 Krasové poklady Slovenska: Driny a Harmanecká jaskyňa [i] 06:30 Čaro vnútrozemskej delty [i] 07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 07:20 Kostol svätého Jakuba v Levoči [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:20 Test magazín: Pracie gély na čierne prádlo [i] 09:30 Hlavátka podunajská [i] 10:00 Família [i] 10:30 Svätá omša k sviatku sv. MIchala [i] 12:25 Kačička Modropierko [i] 12:55 O Petrovi: Peter na rybačke [i] 13:00 Letecké príbehy: Malí záchrancovia [i] 13:10 Televízny posol [i] 13:50 Herecké legendy: Július Pántik [i] 14:05 Smrť malomeštiaka [i] 15:30 Chvíľka poézie: Obrana poézie [i] 15:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Júliusa Hrona [i] 16:05 Televízia za dverami: Konkurencia slnku [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 5 [i] 20:40 Wolf Hall: Diablov ražeň [i] 21:40 Festivalové minúty - Bábkárska Bystrica [i] 03:10 Vlak do Yumy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:05 Ihrisko 2 [i] 10:15 Mestečko záhad [i] 10:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:30 Kuriér [i] 14:30 Hobit 2: Smaugova pustatina [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Kód Enigmy [i] 01:10 Ostrov pokladov [i] 03:10 KRIMI 03:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Rodičovstvo [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:40 Simpsonovci XX. 5 [i] 10:10 X Factor Veľká Británia XIII. 9,10 [i] 15:00 Zbohom, Slovensko! 5 [i] 16:35 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 18:50 Ninja Factor IV. USA 7,8 [i] 20:30 Lavalantula [i] 22:10 Dom Hemingway [i] 00:10 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 02:30 Zakázaná zóna [i] 04:05 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 04:55 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 07:55 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 08:50 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 09:45 Tým Škorpion I. 5 [i] 10:40 Tým Škorpion I. 6 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 13:25 The Amazing Spider-man 1 [i] 15:55 Rex Special Unit I. 9 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 10 [i] 18:05 Falco I. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 3 [i] 23:55 Vzpomínky IV. 6 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 02:35 Tajnosti a lži II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 10 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada): MGTC 5 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 5 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada): Uvíznutí v ledu 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 25 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada): Zaplacená kauce 26 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Zbraně s sebou 16 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Nastartuj 17 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Zenvo ST 1 17 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Aston Martin Vanquish 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zimní hlídka 10 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 1 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 22:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 00:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Z popela 23 [i] 00:55 Připraveni na přežití [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 1 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 03:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Chalupa je hra [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Po stopách hvězd [i] 07:10 Společnost s ručením omezeným [i] 08:15 Úsměvy Jana Libíčka [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Konkurence 7/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o lidské duši [i] 14:00 Princezna za dukát [i] 14:50 Herci Jiřího Hubače [i] 15:15 Lístek do památníku [i] 16:50 Černá karta [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Škodná [i] 23:10 Komisař Moulin [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:20 Hobby naší doby [i] 02:45 13. komnata Vlastiny Svátkové [i] 03:15 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Zahrada je hra [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hotel Praha story [i] 05:30 Enfieldy na Střeše světa [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1115/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Archivní žurnál číslo 2 [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Utěš smutné, zažeň vše zlé 5/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 3/6 [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Svět podle Charlese Darwina - Stvoření [i] 12:30 Sváteční slovo převora Petra Prokopa Siostrzonka [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:05 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Salesián Láďa Heryán [i] 14:00 Slib milosrdenství [i] 14:25 Štíty království českého: Hrady nedobyté 5/10 [i] 14:50 Na cestě po Alžíru [i] 15:20 Wellington [i] 16:20 Štětcem a mačetou [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Na hranu pustiny 4/12 [i] 17:50 Dokonalý dravec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice Kuba [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povídka o policajtovi [i] 21:55 Kouzlo měsíčního svitu [i] 23:30 Vlak svobody [i] 01:00 Most II 5/10 [i] 02:00 Bedekr III. [i] 02:30 Všichni jsme oniomaniaci [i] 02:50 Tajemství železnic [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:05 Charlie Chaplin [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Californication VII: Musí ze sebe ten jed dostat 5/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 14 [i] 06:25 Král džungle II 10 [i] 06:50 Kačer Kabrňák II 11 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 4 [i] 07:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 24 [i] 08:05 Víkend [i] 09:05 Gympl s (r)učením omezeným: Zkouška odvahy 95 [i] 10:25 Sám doma a bohatý [i] 12:25 Au Pair aneb Slečna na hlídání [i] 14:25 Trhák [i] 16:25 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 18:05 Hospoda: Pes 52 [i] 18:45 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 S.W.A.T.: Pod palbou [i] 01:00 Beze stopy IV: Krev za krev 11 [i] 01:55 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko: Porod by tě mohl zabít! [i] 03:25 Comeback: Komu zvoní hrany [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Zkouška odvahy 95 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy II: Měňavka 9 [i] 07:20 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:50 Ninjago: Veřejný nepřítel číslo jedna [i] 08:20 M*A*S*H 217 [i] 08:50 M*A*S*H 218 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Prostřeno! [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Božské dorty od Markéty [i] 12:10 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:05 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:45 Vychytávky Extra 14:05 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 14:45 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 16:05 Pečeme podle hvězd [i] 16:50 Teď vaří šéf! [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Nadvláda 6 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Osudný případ [i] 00:40 Legenda: Na útěku 6 [i] 01:30 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 03:15 Jmenuji se Khan [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 15/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 14-15/25 [i] 14:00 Odložený prípad VII. 1-2/22 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 17:55 Miluj suseda svojho [i] 20:00 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 21:45 Láska s výstrahou [i] 23:55 Denník slobodnej matky [i] 01:45 Skutočný príbeh: Rodinné hriechy [i] 03:10 Láska s výstrahou [i] 04:55 Nezlomná Valentína 58-59/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Opuštěný kaňon0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 11 [i] 12:20 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 14:00 Atentát v Ambassadoru0 [i] 15:55 Hook0 [i] 18:15 Královský víkend0 [i] 19:50 Kupec benátský0 [i] 22:00 Gangy New Yorku0 [i] 00:40 30 dní dlouhá noc0 [i] 02:25 Tajemné okno0 [i] 03:55 Smrtící andílci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Motorky [i] 07:30 Futsal [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorky [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Závody GT [i] 15:15 Watts [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Dostihy [i] 17:45 Motorky [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:10 Zprávy [i] 23:15 Jezdectví [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:30 Motorky [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Záblesky 1 [i] 05:30 Záblesky 2 [i] 06:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě USA 2 [i] 07:00 Svět kolibříků0 [i] 08:00 Jak to chodí v přírodě? 4 [i] 09:00 Austrálie: Cestování časem 2 [i] 10:00 Utajená města Asie: Sečuánsko a Čchung-čching 6 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 6 [i] 12:00 Ledové kamiony 16 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 14:00 Tajemství Země II 2 [i] 15:00 Uranium 2 [i] 16:00 Dinisauři v Británii 2 [i] 17:00 Zvířecí komanda 4 [i] 18:00 Světové války 4 [i] 18:55 Poznejte Římskou říši 2 [i] 20:00 Kleopatřina ztracená hrobka0 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 4