Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:40 Beethoven 2 [i] 09:25 Kredenc [i] 10:00 Teória veľkého tresku VI. 18-19/24 [i] 10:50 Spider-Man [i] 13:20 Všetky moje ex [i] 15:25 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Godzilla [i] 23:00 Pomsta v mene syna [i] 01:00 Godzilla [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko chutí [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Čin-Čin [i] 06:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 07:00 Heidi: Cesta do hôr [i] 07:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:30 Pingu [i] 07:35 Calimero [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Chloéino divadielko [i] 07:55 Prasiatko Peppa I: Ocko cvičí [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:15 Lassie - Nové dobrodružstvá: Zlatá horúčka [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:05 Robin Hood I: Odpoveď - nie! 13/13 [i] 10:50 PARK [i] 11:40 Hudba Made in Slovakia: JIMMY PÉ & NVMERI [i] 12:10 On air [i] 12:40 Na krok od neba II. 5/16 [i] 13:45 Otec a otec [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Hydina [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Miss Universe SR [i] 22:05 Zanechať Las Vegas [i] 23:55 Ray Donovan: Golem 5/12 [i] 00:50 Hudba Made in Slovakia: JIMMY PÉ & NVMERI [i] 01:15 Otec a otec [i] 02:45 Zanechať Las Vegas [i] 04:35 Robin Hood I: Odpoveď - nie! 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy RTVS z regiónov [i] 06:25 Kým odletia [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Rekonštrukcia nehody [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Extrémne v horách [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Československý filmový týždenník [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Moja diagnóza: Ako kameň v bruchu (Intervenčná rádiológia v gynekológii) [i] 11:50 VAT: Inteligentná zásuvka [i] 12:15 Spektrum vedy: Mágia supravodičov [i] 12:45 ZvedaVEC: Nanotechnológie [i] 13:00 Heľpa [i] 13:10 Folklórny festival Heľpa - zostrihy: „Keď ste ma panove“ [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Halali [i] 14:50 Test magazín: Pracie gély na čierne prádlo [i] 15:00 Životodarné tepny Zeme [i] 15:10 Sensei Japonsko [i] 15:45 Magazín FIFA [i] 16:10 Magazín Ligy majstrov [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina - FO ŽP Šport Podbrezová [i] 19:00 Večerníček: Čin-Čin [i] 19:10 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - VEĽKÁ SESTRA [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Júliusa Hrona [i] 20:15 Malé oslavy [i] 21:45 Festivalové minúty - Bábkárska Bystrica [i] 21:50 Radosť zo života: Július Satinský [i] 22:20 Fargo II 5/10 [i] 23:15 Od veci: Od veci s Adym Hajdu [i] 23:40 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:15 Sníček [i] 08:25 Zabi nudu! [i] 08:40 Káčerovo II. [i] 09:30 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 10:25 Ninja Factor USA IV. [i] 11:20 Dvanásť do tucta [i] 13:25 Otec v sukni [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Boj o Hodvábnu cestu [i] 23:40 Dvojitý zásah [i] 02:05 Zakázaná zóna [i] 03:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:50 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. 24,25 [i] 06:35 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 4 [i] 12:10 Brat proti bratovi 4 [i] 13:10 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 7,8 [i] 15:05 Rodičovstvo [i] 17:40 Áno, šéfe! USA VII. 10/10 [i] 18:40 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 1/4 [i] 19:40 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 20:30 Otec v sukni [i] 23:05 Ostrov pokladov [i] 01:05 Pach krvi 2 [i] 02:50 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 03:25 Prvé oddelenie [i] 03:45 Ničitelia mýtov III. 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion I. 5 [i] 08:05 Falco I. 5 [i] 09:10 Poslové I. 7 [i] 10:05 Poslové I. 8 [i] 11:05 Rex Special Unit I. 9 [i] 12:10 Rex Special Unit I. 10 [i] 13:15 Vzpomínky IV. 6 [i] 14:15 Tělo jako důkaz I. 3 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 17:10 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 18:10 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 21:00 The Amazing Spider-man 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince XI. 14 [i] 00:30 Myšlenky zločince XI. 15 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 03:05 Tělo jako důkaz I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 9 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Poslední soumrak 5 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Tání 13 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Terénní vůz 4 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 4 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 5 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Poklady světové války 11 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Aukce v Orangeville 2 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Hulvátský Roy 3 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Intriky 4 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Je to jako archeologie 5 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dárek k narozeninám 6 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 3 [i] 16:15 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 1 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 18:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada): VW Beetle 1 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Super Impala 2 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Vidlák v balíku 18 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 00:00 Co se dělo dál? (2. Řada) 1 [i] 00:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 2 [i] 00:55 Co se dělo dál? (2. Řada) 3 [i] 01:25 Co se dělo dál? (2. Řada) 4 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada): Super Impala 2 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Vidlák v balíku 18 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kde bydlely princezny [i] 06:25 Úsměvy Rudolfa Hrušínského ml. [i] 07:05 Modrý koberec [i] 07:50 Taková normální rodinka: Výročí 4/8 [i] 08:45 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Královna bludiček [i] 13:55 Perly a růže [i] 14:25 Láska jako trám [i] 16:00 Cesta do hlubin Lálovy duše [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Galashow s latinou 2016 [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Čokoláda [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sama doma [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton III 2/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Příběhy z Ivančeny [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 1/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 11:35 Vláda: Umění možného 3/30 [i] 12:35 Islay - za tajemstvím whisky [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Divokým Kurdistánem [i] 15:40 Bedekr III. [i] 16:10 Cesta na souš [i] 17:05 Malta, ostrov plný překvapení [i] 17:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:10 Deset století architektury: Dostavba katedrály sv. Víta [i] 19:30 Bonbónky světa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kon-Tiki [i] 22:00 Černé zlato [i] 00:10 Most II 5/10 [i] 01:10 Ve jménu vlasti IV: Šalvar kamíz 3/12 [i] 01:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Pestrá postsovětská čtyřka 4/7 [i] 02:40 Cesty víry: Stará Voda - Cesta domů [i] 03:05 Domorodci versus náplava [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Tajemství železnic [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 13 [i] 06:45 Král džungle II 9 [i] 07:10 Kačer Kabrňák II 10 [i] 07:35 Příběhy Toma a Jerryho II 3 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 23 [i] 08:25 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:50 Dokonalá partie [i] 15:25 Karate Kid [i] 18:10 Hospoda: Veselka 51 [i] 18:50 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 10 Pravidel jak sbalit holku [i] 22:20 Vikingové [i] 00:20 Netvoři z Beringova moře [i] 02:00 Beze stopy IV: Zatmění 10 [i] 03:05 Áčko: Jsi sto let za opicemi, miláčku! [i] 03:45 Comeback: Děvečka z Lidečka [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Pohádkobot 8 [i] 06:35 Ninjago: Prokletý svět 2/2 [i] 07:05 Ninjago: Neblaze proslulí [i] 07:35 M*A*S*H 216 [i] 08:10 M*A*S*H 217 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:45 Autosalon Extra 10:10 Dr. Dokonalý: Znamínko krásy 5 [i] 11:05 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 11:45 Pevnost Boyard [i] 13:20 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Létající zabiják [i] 00:10 Téměř bez šance [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 03:45 Von Ryanův expres [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Naša írska farma: Mraky nad pobrežím [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 14/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 18-19/22 [i] 14:00 Odložený prípad V. 17-18/18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 17:50 Vráťte mi dieťa! [i] 20:00 Inga Lindströmová: Láska žije ďalej [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska [i] 00:00 Najlepšia družička [i] 02:00 Vráťte mi dieťa! [i] 03:25 Najlepšia družička [i] 04:50 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Není úniku0 [i] 08:15 Big Screen 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Opuštěný kaňon0 [i] 13:30 Vzpoura v Seattlu0 [i] 15:10 Měsíc 440 [i] 16:50 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 18:30 Atentát v Ambassadoru0 [i] 20:25 Tajemné okno0 [i] 22:00 Oběť: Lovec krve0 [i] 23:40 30 dní dlouhá noc0 [i] 01:30 Gangy New Yorku0 [i] 04:05 Oběť: Lovec krve0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Futsal [i] 08:30 Futsal [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 14:00 Futsal [i] 14:45 Motorky [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Futsal [i] 18:00 Futsal [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Futsal [i] 20:30 Futsal [i] 21:15 Futsal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Box [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Futsal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:30 Futsal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum