Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Next [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:10 Ľudia zajtrajška 21/22 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 02:40 NCIS: Los Angeles II. 19/24 [i] 03:20 Zámena manželiek [i] 04:20 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Výpoveď 50 [i] 06:05 Slovak Fashion Night [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Jezuitské osady v Cordóbe a okolí - Argentína [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 09:55 Policajné oddelenie: Pod paľbou 17 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Tsodilo - Botswana [i] 16:45 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Poviedka o policajtovi [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Neskoro večer [i] 01:55 Policajné oddelenie: Pod paľbou 17 [i] 02:45 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Pozoruhodná regenerácia [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Môj dom [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - OČKO ŠPEHÚŇ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Zajac na diaľnici [i] 11:00 Oliver Twist v kostýme aj bez [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:40 V chalúpke a za chalúpkou: Ako dedko poslal vlka do sveta [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Ľudmila Podjavorinská [i] 13:35 História Carltonu [i] 13:50 Bratislavské miniatúry: Šalom Židia z Bratislavy [i] 14:05 Umenie [i] 14:45 Highlighty Európskej ligy [i] 15:35 Tvárou v tvár [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Na hrane pustiny [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Koloseum v El Djem, zlatá koruna Afriky, Tunisko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Heidi: Cesta do hôr [i] 19:05 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:10 Môj dom [i] 19:20 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família [i] 20:15 Alžbetin dvor: Kamenné labute [i] 21:30 Igric 2016 [i] 22:25 Hudba Európy na Devíne [i] 23:45 BJD 2015: Juraj Griglák & Co feat Poogie Bell, Chris Hemingway (Slovensko,USA) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Masér [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Už neutečiem [i] 09:45 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 17 [i] 13:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kuriér [i] 22:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Dom Hemingway [i] 01:55 Pach krvi 2 [i] 03:45 KRIMI 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 74,75 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 4 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 12:00 Klamári III. 12 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 14:20 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 4 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 74,75 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 12 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 5 [i] 19:30 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:30 Hobit 2: Smaugova pustatina [i] 23:55 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 7,8 [i] 01:10 Črepiny [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 03:15 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 04:00 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 08:20 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 09:15 Vlčí mládě V. 18 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 15 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 12:10 Medium I. 7 [i] 13:10 Perception I. 7 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 15 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 19 [i] 17:00 Medium I. 7 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 19:00 Perception I. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 21:00 Střelec 1 [i] 22:55 Profil zločinu VI. 4 [i] 00:05 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 171 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 24 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada) 4 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada) 6 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 25 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 20 [i] 12:35 Muž velkých ryb (1. Řada) 5 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 13 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 14 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 15 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 24 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 20 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada) 1 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 4 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 12 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 2 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 4 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 12 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo husitského biskupa Davida Tonzara [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Cirkus Humberto: Natrvalo 6/12 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Vlastiny Svátkové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Gustav Brom Big Band [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:00 Farmářská jízda [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 2/10 [i] 09:50 Sněhová koule [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 Útěk na Maledivy [i] 12:15 Jižní Pacifik: Křehký ráj [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:40 Špion: Krycí název: Čtenář 4/6 [i] 14:05 Versailles očima světových lídrů [i] 15:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3 [i] 15:55 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 3/6 [i] 16:40 Poslední hrdinové dne D 2/2 [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Pestrá postsovětská čtyřka 4/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Štíty Lucemburků 4/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vlastenec, který nezapadl [i] 19:20 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 1/4 [i] 21:00 Pan Selfridge IV 4/10 [i] 21:45 Hotel Adlon 1/3 [i] 23:25 Ztracený ráj 6/8 [i] 00:10 Californication VII: Musí ze sebe ten jed dostat 5/12 [i] 00:40 Na cestě po Alžíru [i] 01:10 Babylon [i] 01:35 Chcete je? [i] 01:40 Náš venkov: Na břehu ráje [i] 02:10 Když přede kolovrátek [i] 02:35 Klokočov [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Zatopené osudy [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3094 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Recept na život 676 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 12 [i] 13:40 Beze stopy IV: Zatmění 10 [i] 14:40 Beze stopy IV: Krev za krev 11 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokážeme velké věci 618 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3095 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mafiánovi [i] 22:25 Postradatelní [i] 00:30 Útěk z Absolomu [i] 02:50 Áčko [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokážeme velké věci 618 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Tajemství Modrého rytíře 7 [i] 06:55 Ninjago V: Prokletý svět 2/2 [i] 07:40 M*A*S*H 216 [i] 08:35 Castle na zabití V: Život jiných 19 [i] 09:35 Žena zákona: Příležitostné známosti 27 [i] 11:45 Prostřeno! [i] 12:45 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 14:10 Castle na zabití V: Rychlý a chlupatý 20 [i] 15:05 Mordparta: Nevěra 5 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Kde je bugina? 72 [i] 21:40 Díky za každé nové ráno [i] 23:55 Comedy Club [i] 00:30 Žena zákona: Příležitostné známosti 27 [i] 02:20 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Zakázaná láska 19/158 [i] 07:10 Velvet III. 7 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 65-66 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 88-89/238 [i] 16:45 Indická nevesta 325-326 [i] 17:35 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 13-14/23 [i] 21:35 Sherlock a Watsonová II. 16-18/24 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Pestúnka Fran II. [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:40 Sherlock a Watsonová II. 16-18/24 [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 McBride: Vylaďte si vraždu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Papíroví andílci0 [i] 13:40 Není úniku0 [i] 15:25 V rytmu soulu0 [i] 17:10 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 18:50 Vzpoura v Seattlu0 [i] 20:30 Měsíc 440 [i] 22:10 Věc: Počátek0 [i] 23:50 Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty0 [i] 01:15 Krvavý stát0 [i] 02:35 Souboj0 [i] 04:15 Pan Pip0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Futsal [i] 05:45 Futsal [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Futsal [i] 08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Futsal [i] 11:45 Futsal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Fotbal [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Futsal [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Futsal [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Futsal [i] 02:15 Futsal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Box [i] 04:30 Skoky na lyžích [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 46 [i] 07:00 Motorshow 3 [i] 07:30 Díla z garáže 3 [i] 08:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 12 [i] 08:30 Něco ve vodě 2 [i] 08:45 Divoké zločiny 3 [i] 09:00 Oceánští obři0 [i] 09:30 New York Město Jídla: New York město jídla 6 [i] 10:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 9 [i] 10:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 10