Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 14:20 Dva a pol chlapa VIII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:50 Kredenc [i] 23:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:25 Dva a pol chlapa VIII. [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: FINÁLE [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Rozhodnutia 47 [i] 05:50 Križovatky medicíny: Tlkot srdca 48 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Essaouira - Maroko [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 2.časť [i] 09:55 Policajné oddelenie: Informátor 16 [i] 10:45 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:35 Lekári: Druhá strana mince 17/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Jezuitské osady v Cordóbe a okolí - Argentína [i] 16:40 Poklady sveta V.: Opera v Sydney [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Škandál v Melodias banke [i] 22:40 Na krok od neba II. 5/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Informátor 16 [i] 00:25 Lekári: Druhá strana mince 17/65 [i] 01:10 Škandál v Melodias banke [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Križovatky medicíny: Prepustenie zo súcitu 49 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Kuriózna medicína [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Malí ľudia [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - BROTHER [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Borgis [i] 11:00 Jubilanti [i] 11:30 Obedníček: Čin-Čin [i] 11:40 V chalúpke a za chalúpkou: Ako Mesiac posvietil dedkovi [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - JABLKÁ V ŽUPANE [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Vínne cesty Slovenska: Nitrianska vínna cesta [i] 13:00 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a krokodíl nílsky [i] 13:55 Alexander Hanuška [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Život na špičkách [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Pozoruhodná regenerácia [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vinné [i] 16:30 Test magazín: Autosedačky [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Kairouan - posvätné mesto Maghrebu, Tunisko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:35 V chalúpke a za chalúpkou: Ako dedko poslal vlka do sveta [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - BROTHER [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Moja diagnóza: Ako kameň v bruchu (Intervenčná rádiológia v gynekológii) [i] 20:15 VAT: Inteligentná zásuvka [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Fenerbahce Istanbul - Feyenoord Rotterdam [i] 23:00 Divadelná Nitra [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazd av krajnej núdzi [i] 23:25 Profesionál [i] 23:35 Rím [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 Národnostné správy [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Bol to omyl [i] 09:50 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 16 [i] 13:45 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Mobily a internety [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:40 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Klamári III. 12 [i] 00:45 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 01:45 KRIMI 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Bol to omyl [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov III. 16 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 72,73 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 3 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 12:00 Klamári III. 11 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 14:20 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 3 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 72,73 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 4 [i] 19:30 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 20:30 Dvanásť do tucta [i] 22:40 Letecké katastrofy XII. 10 [i] 23:40 Nahí v raji II. 8/8 [i] 00:40 Adam hľadá Evu 4 [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 17,18 [i] 03:20 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16/16 [i] 04:00 Letecké katastrofy XII. 10 [i] 04:45 Adam hľadá Evu 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 08:25 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 17 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 14 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 12:15 Medium I. 5 [i] 13:10 Perception I. 6 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 14 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 18 [i] 17:00 Medium I. 6 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 15 [i] 19:00 Perception I. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 170 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 23 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 12 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada) 3 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada) 5 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 19 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 4 [i] 13:30 Mrazivé zlato (3. Řada) 4 [i] 14:25 Mrazivé zlato (3. Řada) 5 [i] 15:20 Mrazivé zlato (3. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 23 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 19 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 13 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 21:00 Války kontejnerů 3 [i] 21:30 Války kontejnerů 4 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 39 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 1 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 1 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 21 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 7 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 02:40 Války kontejnerů 3 [i] 03:05 Války kontejnerů 4 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 39 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Otec Brown IV [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Rozvod [i] 15:05 To je vražda, napsala II: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Zdivočelá země [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Gejzír [i] 22:25 Taggart [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Kingová II [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Marka Stromského [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton II 11/11 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 1/10 [i] 10:10 Trabantem z Austrálie do Asie: Na hranu pustiny 4/12 [i] 10:40 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 11:25 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 11:45 Duchovní kuchyně: Pravoslaví [i] 12:10 Chcete je? [i] 12:20 Hotel Praha story [i] 12:45 Enfieldy na Střeše světa [i] 13:15 Poslední hrdinové dne D 2/2 [i] 14:05 Domov ve středu Evropy: Práce za oceánem pomohla Anně 4/13 [i] 14:15 Zapomenuté výpravy: Expedice Kuba [i] 14:40 Bombardier [i] 15:35 Ve jménu Athén 2/2 [i] 16:30 Cesta vzhůru [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Maledivy [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Pestrá postsovětská čtyřka 4/7 [i] 22:15 Mistři [i] 23:35 Queer: Biohazard po česku [i] 00:05 Sestřička Jackie VI: Reg & Bone 5/12 [i] 00:30 Californication VII: Kokoti 4/12 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 01:45 Obchod s identitou [i] 02:10 Divnopis [i] 02:15 Hodní a zlí Němci [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Zatopené osudy [i] 03:30 Návraty [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Panství Downton III 1/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3092 [i] 09:50 Ulice 3093 [i] 10:40 MasterChef Česko [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 11 [i] 13:40 Beze stopy IV: Jeden den v životě 8 [i] 14:40 Beze stopy IV: Volný pád 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohoda a klídek 617 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3094 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Recept na život 676 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Na pokraji smrti [i] 00:20 Beze stopy IV: Jeden den v životě 8 [i] 01:20 Beze stopy IV: Volný pád 9 [i] 02:10 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohoda a klídek 617 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Gideon 6 [i] 06:40 Ninjago: Prokletý svět 1/2 [i] 07:10 M*A*S*H 214 [i] 08:00 M*A*S*H 215 [i] 08:55 Castle na zabití V: Stará láska nerezaví 18 [i] 09:55 Žena zákona: Smrt na břehu řeky 26 [i] 11:55 Prostřeno! [i] 12:55 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 14:10 Castle na zabití V: Život jiných 19 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Všechno je jinak 48 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Znamínko krásy 5 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Žena zákona: Smrt na břehu řeky 26 [i] 02:15 Stvoření světa [i] 03:35 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Zakázaná láska 18/158 [i] 07:05 Velvet III. 6 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 63-64 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 86-87/238 [i] 16:45 Indická nevesta 323-324 [i] 17:40 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 12/23 [i] 20:35 Vymenené životy 65-66 [i] 22:30 Velvet III. 7 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 2/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:05 Pestúnka Fran II. [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 56-57/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 17 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 McBride: Doktor je mrtvý, vážně mrtvý0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Život podle Dana0 [i] 13:45 Emperor0 [i] 15:30 Papíroví andílci0 [i] 17:05 2 dny v New Yorku0 [i] 18:45 V rytmu soulu0 [i] 20:30 Není úniku0 [i] 22:10 Krvavý stát0 [i] 23:35 Dominion 8 [i] 00:20 Věc: Počátek0