Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Ostrov [i] 22:40 Atletiko Cvernofka [i] 23:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: FINÁLE [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: Trauma [i] 05:45 Križovatky medicíny: Rekonvalescencia [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Tajné životy 4 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Žena na úteku 14 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: A žili dlho a šťastne...? 15/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Ravenna Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Paestum a Velia Taliansko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dom na myse 1. časť [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks III.: Slepá láska 2/3 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Žena na úteku 14 [i] 00:30 Lekári: A žili dlho a šťastne...? 15/65 [i] 01:15 Vrchný inšpektor Banks III.: Slepá láska 2/3 [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Pozitívny nález 45 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Prispôsobivé telá [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Tao Tao [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SÚRODENCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 09:55 Chobotnica [i] 11:10 Čepenie nevesty [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 V chalúpke a za chalúpkou: Jesenné listy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GAŚTANY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta V. (Modra a okolie - 2. diel) [i] 13:05 Cesta [i] 13:35 Profesor Jozef Novák [i] 13:50 Aljaška [i] 14:30 Moja diagnóza: Pankreas v ohni [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Ľudmila Peterajová [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Kuriózni jedáci [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kostoľany nad Hornádom [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Vicenza, Palladiovo mesto,Taliansko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 V chalúpke a za chalúpkou: Štvrťtopánočky [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SÚRODENCI [i] 18:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 18:55 Tao Tao [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Koniec nádejí [i] 21:15 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 2. časť: Útlak [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Divadelná Nitra [i] 22:45 Večera s Havranom: Nemecko a Európa [i] 00:00 Slová, ktoré zmenili svet: Martin Luther King [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Všetko by prepil [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 14 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Každodenný kolotoč [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:40 Klamári III. 10 [i] 00:40 18 kolies spravodlivosti 22/22 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 68,69 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 1/15 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 21 [i] 12:00 Klamári III. 9 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 14:20 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 68,69 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 9 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 10 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 2 [i] 19:30 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:30 Do hlbiny [i] 22:45 Letecké katastrofy XII. 9 [i] 23:45 Nahí v raji II. 6 [i] 00:45 Adam hľadá Evu 2 [i] 01:40 Tí, čo vraždia 10/10 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 03:20 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 04:00 Letecké katastrofy XII. 9 [i] 04:45 Adam hľadá Evu 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 14 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 08:20 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 09:15 Vlčí mládě V. 15 [i] 10:10 Havaj 5-0 III. 12 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 12:10 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 13:10 Perception I. 4 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 12 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 16 [i] 17:00 Medium I. 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 13 [i] 19:00 Perception I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 13 [i] 22:00 Podsvětí 1 [i] 23:55 Medium I. 9 [i] 00:50 Podsvětí 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 168 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 21 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 10 [i] 09:05 Nutné k přežití (6. Řada) 1 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada) 3 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 17 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 8 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 21 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 17 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 11 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 5 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 19 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 4 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 9 [i] 01:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Světlík [i] 15:05 To je vražda, napsala II: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Zdivočelá země [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:55 Hercule Poirot XII [i] 23:30 Profil zločinu V [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:25 13. komnata Marka Stromského [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Sváteční slovo husitského biskupa Davida Tonzara [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Panství Downton II 9/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 10/11 [i] 09:50 Zázračná planeta: Klokan Dundee [i] 10:40 Jižní Pacifik: Křehký ráj [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 13:15 Poslední hrdinové dne D 2/2 [i] 14:10 Heydrich - konečné řešení: Svatováclavská neděle 4/44 [i] 14:40 Ve jménu Athén 2/2 [i] 15:35 Expedice Rattanakiri [i] 16:35 Islay - za tajemstvím whisky [i] 17:30 Pan Selfridge IV 3/10 [i] 18:15 Na cestě po Kosovu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Judaismus [i] 19:25 Špion: Krycí název: Prospěch 3/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické rakety V2 3/6 [i] 20:50 Cesta vzhůru [i] 22:35 Vláda: Umění možného 3/30 [i] 23:35 Ve jménu vlasti IV: Šalvar kamíz 3/12 [i] 00:25 Sestřička Jackie VI: Reg & Bone 5/12 [i] 00:50 Jack Rozparovač [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:10 Nic nám není svaté [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:05 Zatopené osudy [i] 03:25 Nejmenší ekoškola v republice [i] 03:45 Suburbanizace [i] 03:55 Předchůdci a pokračovatelé medicíny [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3091 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 10 [i] 13:40 Beze stopy IV: Černá vdova 6 [i] 14:40 Beze stopy IV: Nevinní 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Zaručeně naposledy 616 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3092 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Letní mazlíček 675 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Restart 12 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Uvězněné životy 2 [i] 00:30 Beze stopy IV: Černá vdova 6 [i] 01:20 Beze stopy IV: Nevinní 7 [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Zaručeně naposledy 616 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Případ tajemného ducha 4 [i] 06:55 Ninjago: Podraz [i] 07:40 M*A*S*H 213 [i] 08:35 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 09:30 Žena zákona: Dvojí život 25 [i] 11:50 Prostřeno! [i] 12:50 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 14:15 Castle na zabití V: Stará láska nerezaví 18 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Unavené štěstí 47 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:10 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 00:05 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:40 Žena zákona: Dvojí život 25 [i] 02:45 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 03:45 Komisař Rex VI: Smrtonosný test 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Zakázaná láska 16/158 [i] 07:05 Velvet III. 4 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 59-60 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 82-83/238 [i] 16:45 Indická nevesta 319-320 [i] 17:40 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 10/23 [i] 20:35 Vymenené životy 61-62 [i] 22:35 Velvet III. 5 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 11-12/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Pestúnka Fran II. [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 52-53/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 McBride: Žena tří mužů0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Správce statku0 [i] 13:30 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 15:40 D'Artagnanova dcera0 [i] 17:15 D'Artagnanova dcera0 [i] 18:45 Dračí doupě0 [i] 20:30 Dominion 8 [i] 21:15 Dům na konci ulice0 [i] 22:50 Valdemarův odkaz0 [i] 00:35 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 02:10 Pořádná rána0 [i] 03:40 Střet impérií: Bitva o Asii0