Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Ostrov [i] 22:55 Kredenc [i] 00:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 02:00 Mechanik zabijak [i] 03:15 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Znásilnenie [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy "N" [i] 07:20 Počasie "N" [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Regensburg Nemecko [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: Tajomný dom v Beskydách [i] 09:55 Policajné oddelenie: Diabolské tetovanie 13 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Keby sa dal vrátiť čas 14/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Las Médulas v Španielsku [i] 16:40 Poklady sveta V.: Visutá gondola v Portugalete [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Marhuľový ostrov [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Tajné životy 4 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Diabolské tetovanie 13 [i] 00:30 Lekári: Keby sa dal vrátiť čas 14/65 [i] 01:15 Marhuľový ostrov [i] 03:00 Reportéri [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Chrobáky a voda [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - STARŠÍ BRAT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Tvárou v tvár [i] 10:05 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nebezpečné priechody pre chodcov [i] 10:20 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 4 [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 V chalúpke a za chalúpkou: Jesenný plač [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Dadom Nagyom [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: SATÉNOVÉ RUKY & BULP [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Kompozity spevnené vláknami [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Ja nežijem v minulosti [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Prispôsobivé telá [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Nová Kelča [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ferrara, dvor múz a mocenské centrum, Taliansko 1998 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 V chalúpke a za chalúpkou: Jesenné listy [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - STARŠÍ BRAT [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: ĽUDMILA PAJDUŠÁKOVÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Mário a kúzelník [i] 21:40 GEN.sk: Emília Vášáryová [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Divadelná Nitra [i] 22:35 Krátky film o zabíjaní [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Pôžička [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Čo ty chceš? [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle VI. 13 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:00 POLICAJTI V AKCII [i] 00:00 Klamári III. 9 [i] 01:00 18 kolies spravodlivosti 21 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 03:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 66,67 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 15/15 [i] 11:05 Podvodníci V. 11,12 [i] 13:10 Ničitelia mýtov II. 10 [i] 14:20 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 66,67 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11,12 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 19:30 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 20:30 Zlodejka kníh [i] 23:20 Správna sexi trojka [i] 01:40 Tí, čo vraždia 8,9 [i] 03:10 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 04:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 04:40 Tí, čo vraždia 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 08:20 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 14 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 11 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 12:10 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 13:10 Perception I. 3 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 11 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 15 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 12 [i] 19:00 Perception I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 6 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 4 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 5 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 01:50 Tým Škorpion I. 3 [i] 02:30 Tým Škorpion I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 167 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 20 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 9 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 10 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada) 2 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada) 5 [i] 13:30 Království skládek (1. Řada) 2 [i] 14:25 Království skládek (1. Řada) 3 [i] 15:20 Království skládek (1. Řada) 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 20 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 10 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 4 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 1 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 11 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 18 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 8 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada) 8 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 4 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 1 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Za trnkovým keřem [i] 10:25 168 hodin [i] 11:00 Já, Mattoni [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Dcera [i] 15:05 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl: Zatmění 5/13 [i] 21:00 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Profil zločinu V [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete je? [i] 05:10 Ztracený ráj 5/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 9/11 [i] 09:50 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 10:45 Bonbónky světa [i] 11:05 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 Cesty víry: Stará Voda - Cesta domů [i] 12:50 Klíč [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1966 1114/2379 [i] 13:30 Zapomenuté výpravy: Poprvé v kolébce hokeje [i] 13:55 Cestománie [i] 14:25 Sněhová koule [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:45 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 16:30 Versailles očima světových lídrů [i] 17:30 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Zlatokopeckou stezkou 3/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Zvědavé tváře v nesvobodné zemi 3/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy 3/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 3/3 [i] 21:00 Bombardier [i] 21:55 Poznáš muže svých snů [i] 23:35 Vicky Cristina Barcelona [i] 01:05 Queer: ChemSex po česku [i] 01:35 Láska není brambora [i] 02:25 Lid versus národní parky [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Zatopené osudy [i] 03:40 Heřmanský stav [i] 03:55 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 09:00 Ulice 3090 [i] 09:55 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 10:30 Comeback: Změna je pivo [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 9 [i] 13:45 Beze stopy IV: Sedm ztracených let 4 [i] 14:40 Beze stopy IV: Bez uznání 5 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem jako ty 615 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3091 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Okresní přebor: Fanynka 3 [i] 22:15 Okresní přebor: Jesle 4 [i] 22:45 Lovci zločinců IV: Jestli-pak-jinak 11 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Zachraňte Bensonovou 1 [i] 00:40 Beze stopy IV: Sedm ztracených let 4 [i] 01:30 Beze stopy IV: Bez uznání 5 [i] 02:15 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem jako ty 615 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Záchranná mise na Hydře 3 [i] 06:55 Ninjago: Království přichází [i] 07:40 M*A*S*H 212 [i] 08:35 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 09:35 Žena zákona: Svěření do péče 24 [i] 11:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 12:50 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 14:10 Castle na zabití V: Smrt přichází ze záhrobí 17 [i] 15:10 Přístav: Brácho! 71 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Unavené štěstí 47 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 00:05 Žena zákona: Svěření do péče 24 [i] 01:50 Siska II: Konec profesora Hauga 2 [i] 02:50 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 03:40 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 14-15/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Katie Ffordová: Kúsok z teba [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 80-81/238 [i] 16:35 Indická nevesta 317-318 [i] 17:30 Pestúnka Fran II. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VIII. 9/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:35 Vymenené životy 59-60 [i] 22:30 Velvet III. 4 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 9-10/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran II. [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 50-51/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 McBride: Vražda po půlnoci0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zorro0 [i] 14:10 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 16:10 Vila na kopci0 [i] 18:10 Rivalové0 [i] 20:05 Věž smrti0 [i] 22:00 Město zločinu0 [i] 00:00 Stínu neutečeš0 [i] 01:45 Dům na konci ulice0 [i] 03:15 Dealer0 [i] 04:40 Snajpr0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 06:30 Fotbal [i] 08:00 Cestovní vozy [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 11:15 Motokros [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Cestovní vozy [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Watts [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 05:30 Současná architektura v Budapešti 2 [i]