TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:00 Tom a Jerry [i] 08:25 Príchod z minulosti [i] 10:40 Policajná akadémia 3 [i] 13:30 Dobre vedieť! [i] 16:40 Atletiko Cvernofka [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Bad Boys 2 [i] 02:25 Gunman: Muž na odstrel [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 PARK [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Danka a Janka "N" [i] 07:15 V chalúpke a za chalúpkou "N": Ako bol dedko proti výmennému obchodu [i] 07:20 Ako vznikajú veci okolo nás I "N" [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Calimero "N" [i] 07:45 Prasiatko Peppa I "N": Múzeum [i] 07:50 Prasiatko Peppa I "N": Veľmi horúci deň [i] 07:55 Garfield III. "N" [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá "N": Pytliaci [i] 08:35 Zázračný ateliér "N" [i] 09:00 Safari za kuchyňou "N": Dovolenka 8/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Vidieť a byť videný [i] 10:05 Pobrežie Austrálie: Juh Nového Južného Walesu [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 "N" [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 15:40 Raňajky u Tiffanyho [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:50 Góly - body - sekundy "N" [i] 20:15 Počasie "N" [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Tajomný dom v Beskydách [i] 21:20 Aféra Dominici [i] 23:00 Julie Lescautová VIII.: Nevesta z Pont Neuf 4/6 [i] 00:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 02:00 O 5 minút 12 "N" [i] 03:05 Aféra Dominici [i] 04:45 Križovatky medicíny: Krv [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Autosedačky [i] 09:30 Perla Zamaguria [i] 10:00 Ordinácia novokňazov [i] 12:15 Fedor Fridrich Ruppeldt - Hlas nepotlačeného svedomia [i] 12:50 Jurošík "N": Jurošík a čarovné husličky [i] 12:55 Jurošík "N": Jurošík a tátošík [i] 13:05 Jurošík "N": Jurošík a čert [i] 13:15 Jurošík "N": Jurošík a sedemmíľové čižmy [i] 13:20 Televízny klub nepočujúcich "N" [i] 13:50 Orientácie [i] 14:25 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 14:40 Spolok klobúkových dám [i] 15:25 Ktosi je za dverami [i] 16:10 Televízia za dverami: Ako sa tvorí ilúzia [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 4 [i] 20:40 Wolf Hall: Anna Regina [i] 21:35 Divadelná Nitra [i] 21:45 Divadlo nás baví [i] 21:55 Sláva [i] 00:15 Peter Dvorský jubiluje: Anjeli strážni [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 06:45 Veľký [i] 09:05 Mestečko záhad [i] 09:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:10 Do hlbiny [i] 13:30 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 15:35 Tracers - Najrýchlejší lupiči [i] 17:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Zdrojový kód [i] 00:45 Štvanec [i] 03:15 KRIMI 03:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Črepiny [i] 05:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 3 [i] 06:25 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 10:00 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 10:25 X Factor Veľká Británia XIII. 7,8 [i] 14:00 Veľký [i] 16:20 Moje meno je Nikto [i] 18:40 Ninja Factor USA IV. 5,6 [i] 20:30 Pád Zeme [i] 22:30 Tučné babenky [i] 00:35 Noc s nabrúsenou britvou [i] 02:20 Moje meno je Nikto [i] 04:10 Ničitelia mýtov III. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 08:00 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 09:00 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 09:55 Tým Škorpion I. 3 [i] 10:50 Tým Škorpion I. 4 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 13:45 Světová invaze 1 [i] 15:55 Rex Special Unit I. 7 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 8 [i] 18:00 Falco I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 2 [i] 23:55 Vzpomínky IV. 5 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 02:35 Falco I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 8 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 8 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 19 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada) 4 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada) 4 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 15 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 16 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 23 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 24 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 14 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 15 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 7 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 14 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 8 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 7 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada) 2 [i] 22:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i] 00:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 16 [i] 00:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 4 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 7 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada) 2 [i] 03:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Spodky [i] 06:50 Parádní číslo [i] 07:40 Herecká dráha [i] 08:15 Úsměvy Miloně Čepelky [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Natrvalo 6/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kouzelnice [i] 14:10 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 15:35 Komici na jedničku [i] 16:30 Dopis psaný španělsky [i] 17:40 Za trnkovým keřem [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Marečku, podejte mi pero! [i] 23:05 Komisař Moulin [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Padesátiletý Ondráš [i] 02:35 Hobby naší doby [i] 03:05 13. komnata Marka Stromského [i] 03:30 Sváteční slovo husitského biskupa Davida Tonzara [i] 03:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:00 Žito [i] 04:20 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křídla přírody: Jak se cyklus natáčel [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1114/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Masarykovy domovy [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Svatováclavská neděle 4/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny 2/6 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Svět podle Kryštofa Kolumba III. - Realita mocných [i] 12:40 Sváteční slovo husitského biskupa Davida Tonzara [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Stará Voda - Cesta domů [i] 14:10 Štíty království českého: Štíty Lucemburků 4/10 [i] 14:35 Na plovárně s Peterem Morganem [i] 15:00 Na cestě po Kosovu [i] 15:30 Ve jménu Athén 2/2 [i] 16:25 Expedice Rattanakiri [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Zlatokopeckou stezkou 3/12 [i] 17:50 Jižní Pacifik: Křehký ráj [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Poprvé v kolébce hokeje [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tělo mého nepřítele [i] 22:05 Vicky Cristina Barcelona [i] 23:40 Jack Rozparovač [i] 00:30 Muži od Dunkerque [i] 01:00 Koleje v srdci Arábie [i] 01:25 Bedekr III. [i] 01:50 Vůně česneku [i] 02:20 Experiment Z [i] 02:45 Prázdné hnízdo? [i] 03:15 Ochránce [i] 03:40 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:15 Uchem jehly [i] 04:40 Californication VII: Kokoti 4/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 12 [i] 05:55 Král džungle II 8 [i] 06:20 Kačer Kabrňák II 9 [i] 06:45 Příběhy Toma a Jerryho II 2 [i] 07:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 22 [i] 07:35 Víkend [i] 08:35 Gympl s (r)učením omezeným: Pohotovost 94 [i] 09:55 Praštěná holka [i] 11:55 Město andělů [i] 14:30 Kulový blesk [i] 16:20 Byl jednou jeden polda [i] 18:05 Hospoda: Kukátko 50 [i] 18:45 Comeback: Změna je pivo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:55 Střepiny [i] 23:25 Let [i] 02:05 Beze stopy IV: Nový život 3 [i] 03:25 Comeback: Změna je pivo [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Pohotovost 94 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy II: Nové kousky starého psa 2 [i] 07:20 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:50 Ninjago: Cyklondo [i] 08:20 M*A*S*H 210 [i] 08:50 M*A*S*H 211 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Prostřeno! [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Božské dorty od Markéty [i] 12:25 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:20 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:55 Vychytávky Extra 14:20 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 14:55 Chalupáři: Sokové 4 [i] 16:05 Pečeme podle hvězd [i] 16:50 Teď vaří šéf! v Madridu [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Nevěra 5 [i] 21:40 Comedy Club [i] 22:15 Lotta a šťastná budoucnost [i] 00:15 Legenda: Na vlastní pěst 5 [i] 01:15 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 02:55 Vyznání lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Frasier [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 13/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 12-13/25 [i] 14:05 Odložený prípad V. 15-16/18 [i] 15:55 Katie Ffordová: Kúsok z teba [i] 18:00 Nečakaná láska [i] 20:00 Podvedená [i] 21:45 Smrtiace mince [i] 23:35 Skutočný príbeh: Šialenstvo na predmestí [i] 01:35 Podvedená [i] 03:00 Smrtiace mince [i] 04:50 Nezlomná Valentína 48-49/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Expert na vraždu: Záhada zamčené místnosti0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Touha zvítězit0 [i] 14:15 Zorro0 [i] 16:20 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 18:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 20:30 Rivalové0 [i] 22:25 Hannibal - Zrození0 [i] 00:20 Věž smrti0 [i] 02:15 Hannibal - Zrození0 [i] 04:05 Mistři magie0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Cestovní vozy [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Cestovní vozy [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:00 Formule [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:15 Futsal [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:45 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Tenis [i] 01:15 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V síti 3 [i] 05:30 V síti 4 [i] 06:00 Putování džunglí s Richardem Hammondem 2 [i] 06:55 Co říkají zvířata? 2 [i] 08:05 Jak to chodí v přírodě? 2 [i] 09:05 Lov dinosaurů 4 [i] 10:00 Utajená města Asie: Sumatra 4 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 4 [i] 12:00 Ledové kamiony 14 [i] 12:55 Ráj miliardářů: Na ostrově Necker 1 [i] 14:05 Bláznivé počasí 1 [i] 15:55 Objevujeme Ameriky 4 [i] 17:00 Zvířecí komanda 2 [i] 18:00 Světové války 2 [i] 18:55 Budování starověkých měst: Řím a Atény: Řím 2 [i] 20:00 Faraonovy vozy0 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 2 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 4 [i] 23:05 Zbraně, jež změnily svět 2 [i] 00:05 V Las Vegas s Trevorem McDonaldem 2 [i] 01:00 Vrahovy myšlenky 13 [i] 01:30 Vrahovy myšlenky 14