TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:40 Tom a Jerry [i] 08:45 Beethoven [i] 10:30 Teória veľkého tresku VI. 15-16/24 [i] 11:25 Príchod z minulosti [i] 13:40 Veľký tato [i] 15:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Gunman: Muž na odstrel [i] 23:05 Mechanik zabijak [i] 01:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: SEMIFINÁLE [i] 04:00 Mechanik zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Danka a Janka [i] 06:50 V chalúpke a za chalúpkou: Ako dedko rozdelil jesenné práce [i] 06:55 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:00 Tao Tao [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Domček na strome [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Párty v maskách [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Zuliho záchrana [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood I: Kráľov návrat 12/13 [i] 10:45 PARK [i] 11:35 Hudba Made in Slovakia: SATÉNOVÉ RUKY & BULP [i] 12:05 On air [i] 12:35 Na krok od neba II. 4/16 [i] 13:35 Kopyto [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Huby [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Mamička [i] 22:10 Neskoro večer [i] 23:05 Ray Donovan: Čierny cadillac 4/12 [i] 23:55 Hudba Made in Slovakia: SATÉNOVÉ RUKY & BULP [i] 00:20 Kopyto [i] 01:50 Nevera po slovensky 3/3 [i] 03:05 Slovensko v obrazoch [i] 03:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 04:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:40 Robin Hood I: Kráľov návrat 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy RTVS z regiónov [i] 06:45 Autosalón [i] 07:05 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Tempo [i] 07:55 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Slovenské hrady objektívom: Ľubovniansky hrad objektívom Šymona Klimana [i] 09:00 Cyklopotulky [i] 09:10 Noc v archíve [i] 10:10 Generácia [i] 10:35 Cesta [i] 11:05 Paralympijský magazín [i] 11:30 VAT: Polystyrénový recyklát [i] 11:55 Spektrum vedy: Eko bio plasty [i] 12:20 ZvedaVEC: Kompozity spevnené vláknami [i] 12:35 Rodiská a doliny [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Autosedačky [i] 14:55 Kvarteto [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava [i] 19:00 Večerníček: Danka a Janka [i] 19:10 V chalúpke a za chalúpkou: Ako bol dedko proti výmennému obchodu [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - BLÁZNOVSTVÁ [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Ondríka [i] 20:15 Drak sa vracia [i] 21:35 Gen.sk: Zuzana Mináčová [i] 21:50 Divadelná Nitra [i] 22:00 Fargo II 4/10 [i] 22:50 Od veci: Od veci s Dadom Nagyom [i] 23:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nočný vrah [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Sníček [i] 07:50 Zabi nudu! [i] 08:05 Káčerovo II. [i] 08:55 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 09:50 Ninja Factor IV. [i] 11:40 Pád Zeme [i] 13:30 Život s Helen [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:35 NAŠI II.: Štyria chlapci, jedno dievča; Elektrické hviezdy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Zlodejka kníh [i] 23:35 Sprisahanie [i] 02:00 Raňajky po sexe [i] 03:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 05:50 Ničitelia mýtov V. 17,18 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 3 [i] 12:05 Brat proti bratovi 3 [i] 13:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 5,6 [i] 15:00 RICHARD MÜLLER NA JOJKE V MESTE [i] 16:00 Beznádejný útek [i] 17:55 Áno, šéfe! USA VII. 8,9 [i] 19:50 Najlepšie Haló 4/4 [i] 20:30 Život s Helen [i] 23:00 Beznádejný útek [i] 00:55 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 02:35 Ničitelia mýtov III. 9,10 [i] 04:15 Najlepšie Haló 4/4 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:10 Rex Special Unit I. 7 [i] 08:15 Falco I. 4 [i] 09:20 Poslové I. 5 [i] 10:15 Poslové I. 6 [i] 11:05 Rex Special Unit I. 7 [i] 12:10 Rex Special Unit I. 8 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 5 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 2 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 17:10 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 18:10 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 21:00 Světová invaze 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 00:10 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 7 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 4 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada) 4 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 12 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada) 1 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada) 2 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 2 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 3 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 7 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 10 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada) 1 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 2 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 8 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada) 1 [i] 18:05 Impozantní letadla (2. Řada) 4 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada) 1 [i] 21:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 8 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 17 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 13 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 14 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada) 6 [i] 00:55 Berte to jako varování (2. Řada) 7 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada) 1 [i] 02:40 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 1 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 8 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 17 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 13 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kde bydlely princezny [i] 06:20 Úsměvy Arnošta Goldflama [i] 07:00 Konec draka Kusodrápa [i] 07:50 Taková normální rodinka: Po svatbě 3/8 [i] 08:35 Nejlepší Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tři princezny tanečnice [i] 13:55 Žalobnická pohádka [i] 14:30 Malostranské humoresky [i] 16:00 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Zlo pod sluncem [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:10 Dcera nejlepšího kamaráda [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Brno Open 2011 [i] 02:55 Sama doma [i] 04:30 Žito [i] 04:45 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Na břehu ráje [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Život cestovatelů Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda podle Hany Pinkavové [i] 10:40 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 11:25 Vláda: Napočítej do devadesáti 2/30 [i] 12:25 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 13:15 Babylon [i] 13:40 Žut [i] 15:35 Bedekr III. [i] 16:00 Sněhová koule [i] 16:55 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 17:50 Zázračná planeta: Klokan Dundee [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vojáci ze střechy světa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mikuláš a Alexandra [i] 22:55 Mongol [i] 00:55 Ve jménu vlasti IV: Trylon a Perisféra 2/12 [i] 01:45 Neonacisté v Rusku [i] 02:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Zvědavé tváře v nesvobodné zemi 3/7 [i] 03:10 Zpověď svědka holokaustu [i] 03:25 Chcete je? [i] 03:30 Cesty víry: Dědictví otců zachovejme [i] 03:55 Uchem jehly [i] 04:20 Deset století architektury: Romantický poutník. Veltrusy a [i] 04:35 Ta naša kapela [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 11 [i] 06:50 Král džungle II 7 [i] 07:20 Kačer Kabrňák II 8 [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 1 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 21 [i] 08:30 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 16:00 10 000 př. n. l. [i] 18:05 Hospoda: Výletník 49 [i] 18:50 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pohádkář [i] 22:15 Parker [i] 00:45 Robocroc [i] 02:25 Beze stopy IV: Nebezpečný svět 2 [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:00 Comeback: Krev, pop a slzy [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy II: Modrý rytíř 1 [i] 06:55 Ninjago: Chrám na strašidelném vrchu [i] 07:25 M*A*S*H 209 [i] 07:55 M*A*S*H 210 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Největší tankové bitvy III: Tankové bitvy v Pacifiku 6 [i] 10:50 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 11:45 Pevnost Boyard [i] 13:20 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Muž s cejchem smrti [i] 23:55 Americké psycho [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 03:35 Když tě potká láska [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 12/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 16-17/22 [i] 13:55 Odložený prípad V. 13-14/18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 17:50 Nezvestná [i] 20:00 Nečakaná láska [i] 21:45 Rosamunde Pilcherová: Rozhodnutie z lásky [i] 23:45 Dave [i] 02:00 Nezvestná [i] 03:30 Dave [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Vějíř lady Windermerové0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejsem blázen0 [i] 14:00 Tajnosti a lži0 [i] 16:25 Předtucha0 [i] 18:05 Šestý den0 [i] 20:05 Na život a na smrt0 [i] 22:00 Neporazitelný: Vykoupení0 [i] 23:35 Volavka 30 [i] 01:35 Neporazitelný: Vykoupení0 [i] 03:05 Žena v černém0 [i] 04:40 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 10:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Futsal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Futsal [i] 02:30 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V síti 1 [i] 05:30 V síti 2 [i] 06:00 Putování džunglí s Richardem Hammondem 1 [i] 06:55 Co říkají zvířata? 1 [i] 08:05 Jak to chodí v přírodě? 1 [i] 09:05 Lov dinosaurů 3 [i] 10:00 Utajená města Asie: Thajsko 3 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 3 [i] 12:00 Ledové kamiony 13 [i] 13:00 Rozpačitý příběh záchodu0 [i] 14:00 USA: Nejnebezpečnější země na světě0 [i] 15:55 Objevujeme Ameriky 3 [i] 17:00 Zvířecí komanda 1 [i] 18:00 Světové války 1 [i] 18:55 Budování starověkých měst: Řím a Atény: Athény 1 [i] 20:00 Egypt 4 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 1 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 3 [i] 23:05 Zbraně, jež změnily svět 1 [i]