TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23-24/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Dobre vedieť! [i] 22:50 Smrtonosná pomsta [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:00 Ľudia zajtrajška [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23-24/24 [i] 03:25 Koleso šťastia [i] 04:20 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Šok [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 10:00 Policajné oddelenie: Pasca 12 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Regensburg Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Nadčasová hala vo Vroclavi [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Hviezdy západu [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Dvaja muži v meste [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:50 Policajné oddelenie: Pasca 12 [i] 01:40 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 02:30 Dvaja muži v meste [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Bystré hlavičky [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TAJNÝ CIRKUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Rómsky magazín [i] 10:00 Obhajoba sa nekoná [i] 10:55 Swingové reminiscencie [i] 11:35 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDESIATA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Ryba v nás 1/3 [i] 13:55 0800 800 818 - linka pomoci [i] 14:35 Umenie [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Hovorte o mojich žiakoch [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 (Ne)celebrity: František Novomeský [i] 15:55 (Ne)celebrity: Dana Bakšová [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Zlatokopeckou cestou [i] 16:35 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Pompeje, cesta časom do antiky,Taliansko 1998 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:40 V chalúpke a za chalúpkou: Ako dedko rozdelil jesenné práce [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - TAJNÝ CIRKUS [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Alžbetin dvor: Nová zmluva [i] 21:35 Família: Família - Ostrov za dedinou [i] 22:05 Koža, v ktorej žijem [i] 00:00 BJD 2015: Andreas Varady Band feat Radovan Tariška (Slovensko) [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Kočíková mafia [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 12 [i] 13:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tracers - Najrýchlejší lupiči [i] 22:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Štvanec [i] 02:15 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 03:55 KRIMI 04:20 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 64,65 [i] 09:50 Už dosť, šéfe! VI. 14 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 20 [i] 12:00 Klamári III. 8 [i] 13:10 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 14:15 Profesionáli II.: Prekliaty Fero 26 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 19 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 64,65 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 8 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 19:30 Profesionáli II.: Návrat Iris 27 [i] 20:30 Sprisahanie [i] 22:40 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 5,6 [i] 00:00 Črepiny [i] 01:25 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 02:25 Profesionáli II.: Návrat Iris 27 [i] 03:05 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 5,6 [i] 04:00 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 08:10 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 09:10 Vlčí mládě V. 13 [i] 10:05 Havaj 5-0 III. 10 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 12:05 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 13:10 Perception I. 2 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 10 [i] 15:10 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 14 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 11 [i] 19:05 Perception I. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 21:00 2 zbraně 1 [i] 23:05 Profil zločinu VI. 3 [i] 00:15 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 166 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 19 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 8 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 9 [i] 09:55 Aljašská železnice (3. Řada) 1 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i] 12:35 Muž velkých ryb (1. Řada) 4 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 10 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 11 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 19 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 9 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 3 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 11 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 8 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 17 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 3 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 11 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Františky Čížkové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Cirkus Humberto: Maringotka číslo osm 5/12 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Marka Stromského [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Rozsudek [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 8/11 [i] 10:10 Koleje v srdci Arábie [i] 10:35 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 11:30 Cestománie [i] 12:00 Postřehy odjinud [i] 12:05 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 13:00 Jižní Pacifik: Svérázné ostrovy [i] 13:50 Chcete mě? [i] 14:20 Špion: Krycí název: Prospěch 3/6 [i] 14:40 Do chýnovských mramorů [i] 15:00 Příběh hraběte Drakuly [i] 15:55 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny 2/6 [i] 16:40 Poslední hrdinové dne D 1/2 [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Zvědavé tváře v nesvobodné zemi 3/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Štíty Přemyslovců 3/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Klokan Dundee [i] 21:00 Pan Selfridge IV 3/10 [i] 21:50 Válečná generace: Jiná země 3/3 [i] 23:25 Ztracený ráj 5/8 [i] 00:10 Californication VII: Kokoti 4/12 [i] 00:35 Pološero - Zneužil jsem své dítě [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Náš venkov: Maříž není Paříž [i] 01:55 Ochránce [i] 02:25 Zuzanka [i] 02:50 Věra Haluzová a Luhačovické Zálesí [i] 03:15 Můj život byl a bude [i] 03:35 Hraje vám... Gloria [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Počesku [i] 04:45 Panství Downton II 8/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3089 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohádka na dobrou noc 674 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 8 [i] 13:40 Beze stopy IV: Nebezpečný svět 2 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Striptýz 614 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3090 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kokosy na sněhu [i] 22:20 Millerovi na tripu [i] 00:30 Norco: Pod palbou [i] 02:15 Beze stopy IV: Odhalení 1 [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Striptýz 614 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Dolní město 25 [i] 06:35 Ninjago: Souboj ve Stiixu [i] 07:05 M*A*S*H 208 [i] 07:55 M*A*S*H 209 [i] 08:45 Castle na zabití V: Únos 15 [i] 09:45 Žena zákona: Minulost se vrací 23 [i] 11:45 Prostřeno! [i] 12:45 Siska II: Klíč k vraždě 1 [i] 14:10 Castle na zabití V: Jackson Hunt 16 [i] 15:10 Mordparta: Láska 4 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Brácho! 71 [i] 21:35 Výchova dívek v Čechách [i] 00:10 Comedy Club [i] 00:45 Žena zákona: Minulost se vrací 23 [i] 02:30 Siska II: Klíč k vraždě 1 [i] 03:30 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Zakázaná láska 13/158 [i] 07:05 Velvet III. 3 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 57-58 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 78-79/238 [i] 16:40 Indická nevesta 315-316 [i] 17:35 Pestúnka Fran II. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 7-8/23 [i] 21:35 Sherlock a Watsonová II. 13-15/24 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Pestúnka Fran II. [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:40 Sherlock a Watsonová II. 13-15/24 [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Justin Bieber: Believe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pan Johnson0 [i] 13:50 Supernova0 [i] 15:20 Supernova0 [i] 16:50 Krvavá volba0 [i] 18:55 Vějíř lady Windermerové0 [i] 20:30 Předtucha0 [i] 22:05 Vražedné horko0 [i] 23:35 Mořská bestie0 [i] 01:05 Grázlové z vidlákova0 [i] 02:40 Výtah smrti0 [i] 04:25 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Cyklistika [i] 08:30 Futsal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 21:55 Zprávy [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 10 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 16 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 23 [i] 07:10 Sportovní vozy 4 [i] 08:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 7 [i] 08:30 Dinosauři a jejich lovci0 [i] 09:00 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 09:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 4 [i] 10:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 5 [i] 11:00 Po stopách ztracených uměleckých děl 1 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 2