Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21-22/24 [i] 14:50 Ostrov [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:50 Kredenc [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21-22/24 [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Česko - USA [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Chrípka [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo lacného bytu [i] 10:05 Policajné oddelenie: Podozrivá 11 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: SMS [i] 14:35 Lekári: Hranice obety 12/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Pevnosť Bahrajn - Arabský záliv [i] 16:40 Poklady sveta V.: Zavlažovací systém Ománu [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Únos premiéra [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Geľo Sebechlebský [i] 22:40 Na krok od neba II. 4/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Podozrivá 11 [i] 00:25 Lekári: Hranice obety 12/65 [i] 01:15 Geľo Sebechlebský [i] 02:30 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Prevencia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Neuveriteľné výkony [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Tao Tao [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - CIRCUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:00 Louis Pasteur: Tvrdohlavý penzista 3/3 [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta IV. (Modra a okolie - 1. diel) [i] 12:55 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a ježko [i] 13:50 Rozhrania [i] 14:15 Kinorama [i] 14:55 Kontakty: Škola, základ života? [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Bystré hlavičky [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Malé Trakany [i] 16:30 Test magazín: Detské kočíky [i] 16:40 Tempo [i] 16:55 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Neapol, mesto protikladov, Taliansko 1998 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - CIRCUS [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 VAT: Polystyrénový recyklát [i] 20:40 Ryba v nás 1/3 [i] 21:35 GEN.sk: Zuzana Sternová [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Polícia [i] 22:45 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Nákladné autá [i] 22:50 Profesionál [i] 23:00 Dokážte mi vinu [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Správy a komentáre [i] 02:15 Národnostné správy [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: "Cigáň zostane cigáňom" [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Načo mama? [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 11 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:05 POLICAJTI V AKCII [i] 00:10 Klamári III. 8 [i] 01:10 18 kolies spravodlivosti 20 [i] 02:10 KRIMI 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Načo mama? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 63 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 13 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 19 [i] 12:05 Klamári III. 7 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 14:20 Profesionáli II.: Sedemnásty 25 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 18 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 63 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 7 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 19 [i] 19:30 Profesionáli II.: Prekliaty Fero 26 [i] 20:30 Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn [i] 22:40 Nebezpečné lety 8/8 [i] 23:40 Nahí v raji II. 5 [i] 00:40 Adam hľadá Evu 1/11 [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 02:35 Profesionáli II.: Prekliaty Fero 26 [i] 03:15 Nebezpečné lety 8/8 [i] 04:00 Nahí v raji II. 5 [i] 04:45 Adam hľadá Evu 1/11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 14 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 08:10 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 09:05 Vlčí mládě V. 12 [i] 10:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 12:00 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 13:00 Perception I. 1 [i] 14:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 15:00 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 16:00 Vlčí mládě V. 13 [i] 16:55 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 10 [i] 19:00 Perception I. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 21:00 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 165 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 18 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 7 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 8 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 10 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 14 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 3 [i] 13:30 Mrazivé zlato (3. Řada) 1 [i] 14:25 Mrazivé zlato (3. Řada) 2 [i] 15:20 Mrazivé zlato (3. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 18 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 8 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 21:00 Války kontejnerů 1 [i] 21:30 Války kontejnerů 2 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 37 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 38 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 16 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 20 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 6 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 3 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 4 [i] 02:40 Války kontejnerů 1 [i] 03:05 Války kontejnerů 2 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 37 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 38 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Spodky [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Zdivočelá země [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Gejzír [i] 22:40 Taggart [i] 23:30 Na stopě [i] 23:55 Kingová II [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 7/11 [i] 09:55 Trabantem z Austrálie do Asie: Zlatokopeckou stezkou 3/12 [i] 10:25 Tajemství 2. sv. války: Plavby tajných korzárů [i] 11:20 Počesku [i] 11:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:25 Na pomoc životu - rakovina prsu II [i] 12:45 Duchovní kuchyně: Judaismus [i] 13:15 Chcete je? [i] 13:20 Křídla přírody: Jak se cyklus natáčel [i] 14:15 Poslední hrdinové dne D 1/2 [i] 15:05 Domov ve středu Evropy 3/13 [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Poprvé v kolébce hokeje [i] 15:40 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 16:25 Ve jménu Athén 1/2 [i] 17:20 Láska není brambora [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Zvědavé tváře v nesvobodné zemi 3/7 [i] 22:15 Králičí nora [i] 23:40 Queer: ChemSex po česku [i] 00:10 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 00:35 Californication VII: Jaký otec, takový syn 3/12 [i] 01:05 Uchem jehly [i] 01:30 Nezapomenuté písničky [i] 01:50 Javorníček pod stanem [i] 02:15 Bitevní pole domácích prací [i] 02:40 Zveme vás... na dechovku do Strážnice [i] 03:15 Cesta na jih [i] 03:40 Hajda domů [i] 04:05 Splachování věčnosti [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Panství Downton II 7/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3088 [i] 09:55 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 7 [i] 13:40 Beze stopy III 23 [i] 14:40 Beze stopy IV: Odhalení 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na playboye 613 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3089 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pohádka na dobrou noc 674 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Desperado [i] 00:25 Beze stopy III 22, 23 [i] 02:15 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Konkurz na playboye 613 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Invaze mikroméďů 24 [i] 06:35 Ninjago: Příběh o duchovi [i] 07:05 M*A*S*H 207 [i] 07:55 M*A*S*H 208 [i] 08:50 Castle na zabití V: Vyostřeno na nože 14 [i] 09:45 Žena zákona: Smrt podle plánu 22 [i] 11:50 Prostřeno! [i] 12:50 Siska I: Svědek 12 [i] 14:10 Castle na zabití V: Únos 15 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Je čas skončit 46 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Časovaná bomba 4 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Žena zákona: Smrt podle plánu 22 [i] 02:20 Siska I: Svědek 12 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 12/158 [i] 07:05 Velvet III. 2 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 55-56 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 76-77/238 [i] 16:45 Indická nevesta 313-314 [i] 17:40 Pestúnka Fran II. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 6/23 [i] 20:35 Vymenené životy 57-58 [i] 22:30 Velvet III. 3 [i] 23:20 Sestrička Jackie VI. 7-8/12 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:15 Pestúnka Fran II. [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 46-47/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Letní čas0 [i] 08:15 Big Screen 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Poslední templář 1 [i] 13:35 Poslední templář 2 [i] 15:05 Dopis Pro Krále0 [i] 16:55 Poslední legie0 [i] 18:35 Osvoboditel0 [i] 20:30 Krvavá volba0 [i] 22:30 Grázlové z vidlákova0 [i] 00:10 Dominion 7 [i] 00:55 Vražedné horko0 [i] 02:20 Mořská bestie0 [i] 03:45 Tajnosti a lži0 [i]