TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19-20/24 [i] 14:50 Ostrov [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Ostrov [i] 22:50 Susedské prípady [i] 23:35 Ohnivý kuře [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Kanada - Tím Európy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Tichá epidémia [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Údolie Orchonu - Mongolsko [i] 08:45 Poklady sveta V.: Liadková baňa Santa Laura - Chile [i] 09:05 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 10:05 Policajné oddelenie: Vydieranie 10 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Alkohol za volantom [i] 14:35 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Macao, ostrov šťastia - Čína [i] 16:40 Poklady sveta V.: Gebel Barkal - Sudán [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo lacného bytu [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Hra [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Smiešny Valentín 16/24 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: V utajení 17/24 [i] 23:50 Policajné oddelenie: Vydieranie 10 [i] 00:40 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 01:25 Hra [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Krvné testy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Magické zjavenia [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Louis Pasteur: Člen akadémie 2/3 [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta III. (Pezinok) [i] 13:00 Roman Kaliský [i] 13:40 Vtipnejší vyhráva 1985 [i] 14:30 VAT: Výroba virtuálnych ľudí [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Mária Ivanová-Šalingová [i] 15:15 Smutný klaun, ktorému neviem určiť cenu... [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha III.: Neuveriteľné výkony [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Lacková [i] 16:35 Tradície v súčasnosti [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Quebec, francúzske srdce Severnej Ameriky, Kanada 2000 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MALÍ CIRKUSANTI [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Zlatokopeckou cestou [i] 20:15 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a ježko [i] 21:05 Televízia po slovensky: 1975-1979 [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:45 Umenie [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Pred rokmi... [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Iba sa prizeral [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Nešťastne zamilovaný [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 10 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:10 Kosti XI. 20 [i] 00:10 Klamári III. 7 [i] 01:10 18 kolies spravodlivosti 19 [i] 02:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:15 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ: Iba sa prizeral [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 61,62 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 12 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 18 [i] 12:00 Klamári III. 6 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 14:20 Profesionáli II.: Halloweenski zlodeji 24 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 17 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 61,62 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 6 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 18 [i] 19:35 Profesionáli II.: Sedemnásty 25 [i] 20:30 Dobrý, zlý a škaredý [i] 23:45 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 00:55 Homeland - Zradca III. 12/12 [i] 02:05 Nahí v raji II. 4 [i] 02:50 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 03:40 Sekundy pred katastrofou IV. 1/6 [i] 04:25 Homeland - Zradca III. 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 08:25 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 11 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 8 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 12:10 Rex Special Unit Ii. 8 [i] 13:10 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 14:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 15:05 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 12 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 9 [i] 19:00 Perception I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 3 [i] 22:10 Tajnosti a lži II. 5 [i] 23:10 Vražedná práva II. 13 [i] 00:10 Medium I. 6 [i] 01:10 Profil zločinu VI. 3 [i] 02:15 Tajnosti a lži II. 5 [i] 03:00 Vražedná práva II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 164 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 19 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 17 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 6 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 7 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 9 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i] 12:35 Extrémní stroje (1. Řada) 7 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada) 2 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada) 3 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada) 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 17 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 7 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada) 2 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 4 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 15 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (2. Řada) 6 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 5 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada) 2 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Neobyčejné životy: Daniela [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Davídek [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Marta a Věra 2: Zapomnění 4/8 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Tři králové: Nosiči vody 2/7 [i] 22:40 Otec Brown IV [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Rozsudek [i] 01:20 Kluci v akci [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:20 Polopatě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton II 5/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 6/11 [i] 09:55 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 10:10 Vojáci ze střechy světa [i] 11:05 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 11:55 Náš venkov: Maříž není Paříž [i] 12:25 Putování za muzikou [i] 12:50 Folklorika [i] 13:20 Vzhůru dolů! [i] 13:40 Příběh hraběte Drakuly [i] 14:30 Kvarteto [i] 15:00 Křídla přírody: Jak se cyklus natáčel [i] 15:55 Klíč [i] 16:20 Bohemia mia [i] 17:15 Sloni žijí do sta let [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Svět podle Kryštofa Kolumba II. - Prožít své sny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Rádžasthán, země králů [i] 21:00 Na cestě po Kosovu [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Zlatokopeckou stezkou 3/12 [i] 22:00 Pološero - Zneužil jsem své dítě [i] 22:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Matrjoški II 6/10 [i] 00:10 Ztracený ráj 4/8 [i] 00:55 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:45 Ochránce [i] 02:10 To za nás fakt nebylo [i] 02:35 Ženy v boji [i] 03:05 Motýli v břiše [i] 03:30 Písničky nahé i nastrojené [i] 03:55 Hraje vám... Boršičanka [i] 04:30 Uchem jehly [i] 04:55 Panství Downton II 6/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3087 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Remíza po první třetině 673 [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 6 [i] 13:40 Beze stopy III 21, 22 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o život! 612 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3088 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:05 Město [i] 01:30 Beze stopy III 21 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Jde o život! 612 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Ztracen v Divnově 23 [i] 06:45 Ninjago: Změna větru [i] 07:15 M*A*S*H 206 [i] 08:10 M*A*S*H 207 [i] 08:55 Castle na zabití V: Chránit vraha 13 [i] 09:55 Žena zákona: Portrét zabijáka 21 [i] 12:10 Prostřeno! [i] 13:10 Siska I: Nad propastí 11 [i] 14:25 Castle na zabití V: Vyostřeno na nože 14 [i] 15:25 Chalupáři: Sokové 4 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Je čas skončit 46 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 00:20 Žena zákona: Portrét zabijáka 21 [i] 02:20 Siska I: Nad propastí 11 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Zakázaná láska 11/158 [i] 07:05 Velvet III. 1 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 53-54 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 74-75/238 [i] 16:40 Indická nevesta 311-312 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 5/23 [i] 20:35 Vymenené životy 55-56 [i] 22:30 Velvet III. 2 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 5-6/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran I. [i] 02:10 Seinfeld [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 44-45/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Líbánky pro jednoho0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Love Lasts Three Years0 [i] 13:50 Temné vzpomínky0 [i] 15:40 Poslední templář 1 [i] 17:10 Poslední templář 2 [i] 18:40 Dopis Pro Krále0 [i] 20:30 Poslední legie0 [i] 22:05 Oběť0 [i] 00:10 Píseční žraloci0 [i] 01:40 Nitro0 [i] 03:15 Supernova0