TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17-18/24 [i] 14:55 Ostrov [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:45 Ostrov [i] 22:50 Atletiko Cvernofka [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17-18/24 [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Kanada - USA [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Návaly tepla [i] 06:00 Životodarné tepny Zeme [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:55 Tajné životy 3 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Lúpež 9 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Každý nemá druhú šancu 10/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Údolie Orchonu - Mongolsko [i] 16:40 Poklady sveta V.: Liadková baňa Santa Laura - Chile [i] 17:00 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý hriech [i] 17:55 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:15 Vrchný inšpektor Banks III.: Deti ulice 1/3 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Lúpež 9 [i] 00:35 Lekári: Každý nemá druhú šancu 10/65 [i] 01:20 Vrchný inšpektor Banks III.: Deti ulice 1/3 [i] 02:45 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Nehody [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Zvláštni rodičia [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - CIRKUS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:35 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:05 Louis Pasteur: Pomocný učiteľ 1/3 [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta II. (Svätý Jur a Limbach) [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:35 Academia Istropolitana [i] 13:55 Bije zvon slobody [i] 14:30 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Pán učiteľ [i] 15:25 Rusínsky magazín [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Magické zjavenia [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hronec [i] 16:35 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Socha slobody - symbol slobody, USA 1999 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - CIRKUS [i] 18:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Zlomové roky [i] 21:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 1. časť: Agresia [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Záchráň svojho skinheada [i] 00:00 Šepoty a výkriky symbolizmu [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:55 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Planý sľub [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Kto koho využil? [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 9 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:00 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich: Praha - Klub AVU [i] 00:20 Klamári III. 6 [i] 01:20 18 kolies spravodlivosti 18 [i] 02:20 KRIMI 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 09:00 Ninja Factor II. 59,60 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 11 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 12:05 Klamári III. 5 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 14:20 Profesionáli II.: Tehotná Skarlet 23 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 16 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 59,60 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 17 [i] 19:30 Profesionáli II.: Halloweenski zlodeji 24 [i] 20:30 Cesta do zatratenia [i] 23:00 Letecké katastrofy XII. 8 [i] 00:00 Homeland - Zradca III. 11 [i] 01:10 Nahí v raji II. 3 [i] 02:10 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 03:00 Profesionáli II.: Halloweenski zlodeji 24 [i] 03:45 Letecké katastrofy XII.: Katastrofa na letisku O´Hare v Chicagu 8 [i] 04:30 Homeland - Zradca III. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 09:25 Vlčí mládě V. 10 [i] 10:20 Havaj 5-0 III. 7 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 12:20 Rex Special Unit Ii. 7 [i] 13:20 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 7 [i] 15:15 Vlčí mládě V. 10 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 11 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 8 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 8 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 22:55 Neznámý svůdce 1 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 01:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 163 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 16 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 5 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 6 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 8 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 12 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 7 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 16 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 6 [i] 20:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 4 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 14 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 3 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 8 [i] 01:50 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:50 Krádež [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Zdivočelá země [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:05 Hercule Poirot XII [i] 23:40 Profil zločinu V [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 13. komnata Františky Čížkové [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton II 4/11 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 5/11 [i] 09:55 Občan Kinský [i] 10:20 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 2/2 [i] 11:10 Jižní Pacifik: Svérázné ostrovy [i] 12:00 Nedej se [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 13:30 Tajemství 2. sv. války: Plavby tajných korzárů [i] 14:25 Ve jménu Athén 1/2 [i] 15:15 Poslední hrdinové dne D 1/2 [i] 16:10 Heydrich - konečné řešení: Šálek anglického čaje 3/44 [i] 16:35 Vojáci ze střechy světa [i] 17:30 Pan Selfridge IV 2/10 [i] 18:15 Na cestě po saském Harzu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Antický Řím [i] 19:25 Špion: Krycí název: Bezdomovec 2/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické ponorkové základny 2/6 [i] 20:50 Láska není brambora [i] 21:50 Vláda: Napočítej do devadesáti 2/30 [i] 22:50 Ve jménu vlasti IV: Trylon a Perisféra 2/12 [i] 23:35 Sestřička Jackie VI: Džungle lásky 4/12 [i] 00:05 Neonacisté v Rusku [i] 00:45 Křesťanský magazín [i] 01:15 Počesku [i] 01:25 Není bylina, aby na něco nebyla [i] 01:40 Všechny ty zázračné děti... [i] 02:40 "Dušánek" [i] 03:05 Hraje vám... Straňanka [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:05 Worldmusic z Moravy [i] 04:30 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3086 [i] 09:55 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:35 Můj přítel Monk II 5 [i] 13:40 Beze stopy III 19, 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Už nejsem primářka 611 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3087 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Remíza po první třetině 673 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Lovci zločinců IV: Studená válka 10 [i] 23:30 Černá listina III 23 [i] 00:25 Beze stopy III 19, 20 [i] 02:05 Kolotoč [i] 02:35 Áčko: Nemsti se mi na dětech! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Už nejsem primářka 611 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Legenda o Tohronovi 22 [i] 06:35 Ninjago: Koridor starších [i] 07:05 M*A*S*H 205 [i] 07:55 M*A*S*H 206 [i] 08:50 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 09:50 Žena zákona: Zbloudilá srdce 20 [i] 11:50 Prostřeno! [i] 12:50 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 14:15 Castle na zabití V: Chránit vraha 13 [i] 15:15 Ohnivý kuře: Exit, Exil, Exodus 45 [i] 16:30 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Sokové 4 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:10 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 23:45 Žena zákona: Zbloudilá srdce 20 [i] 01:45 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 02:45 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 10/158 [i] 07:05 Velvet II. 26 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 51-52 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 72-73/238 [i] 16:45 Indická nevesta 309-310 [i] 17:40 Pestúnka Fran I. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 4/23 [i] 20:35 Vymenené životy 53-54 [i] 22:30 Velvet III. 1 [i] 23:25 Sestrička Jackie VI. 3-4/12 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Pestúnka Fran I. [i] 02:10 Seinfeld [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 42-43/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Láska přichází zvolna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i]