TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15-16/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:25 Ostrov [i] 23:30 Kredenc [i] 00:00 Kid Poker: Príbeh legendy [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Zámena [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 08:55 DOKTOR MARTIN II.: Už ťa nechcem vidieť [i] 10:00 Policajné oddelenie: Podvod 8 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 14:35 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Il Sen Luj. Mesto žien. Senegal [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Limes. Hranica s barbarmi. Nemecko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Chodník cez Dunaj [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Tajné životy 3 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Podvod 8 [i] 00:20 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 01:05 Chodník cez Dunaj [i] 02:30 Reportéri [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:35 Križovatky medicíny: Sústavnosť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Skvosty prírody [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SKROTENÉ TRPASLÍČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 10:20 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 3 [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Danom Majlingom [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: B-COMPLEX & MAIREE [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Hliníková pena [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Osvedčenie telocvikára Zocha [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Zvláštni rodičia [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Krumlov, klenot na Vltave, Česká republika [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SKROTENÉ TRPASLÍČKY [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: Špiónka Trixi - Božena Pospíšilová Čelková [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Sladké hry minulého leta [i] 21:30 Anjeli strážni: Milana Lasicu [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty - Cinematik [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Náhoda [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Duchovia strašia v noci [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Stratené peniaze [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:00 POLICAJTI V AKCII [i] 00:00 Klamári III. 5 [i] 01:00 18 kolies spravodlivosti 17 [i] 02:00 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zbohom, Slovensko! 4 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 57,58 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 10 [i] 11:05 Podvodníci V. 9,10 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 14:20 Profesionáli II.: Brat 22 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 57,58 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9, 10 [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 16 [i] 19:35 Profesionáli II.: Tehotná Skarlet 23 [i] 20:30 Králi ulice [i] 22:55 Králi ulice 2 [i] 00:55 Tí, čo vraždia 6,7 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 03:20 Profesionáli II.: Tehotná Skarlet 23 [i] 04:00 Tí, čo vraždia 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 9 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 6 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 12:15 Rex Special Unit Ii. 6 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 6 [i] 15:15 Vlčí mládě V. 9 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 10 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 7 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 7 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 2 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 3 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 01:45 Tajnosti a lži II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 162 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 15 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 4 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 5 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 7 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada) 4 [i] 13:30 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 14:25 Království skládek (2. Řada) 8 [i] 15:20 Království skládek (1. Řada) 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 15 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 5 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 3 [i] 21:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada) 9 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 13 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 7 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada) 7 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 3 [i] 02:40 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada) 9 [i] 03:30 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Na pytlácké stezce [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Já, Mattoni [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Nádraží [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl: Bludný kořen 4/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Pohádková Dobříš [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 4/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 4/11 [i] 09:55 Petrolejový princ [i] 11:25 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 12:15 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 Cesty víry: Dědictví otců zachovejme [i] 14:00 Televizní klub neslyšících [i] 14:25 Československý filmový týdeník 1966 1113/2379 [i] 14:40 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 15:05 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Příběh hraběte Drakuly [i] 17:20 Tajemství 2. sv. války: Plavby tajných korzárů [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Bitva s byrokraty 2/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Mezi tanky a minarety 2/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy 2/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 2/3 [i] 20:55 Továrny dneška II.: Tank M1 Abrams [i] 21:50 Zahraj to znovu, Same [i] 23:10 Pro každého něco [i] 01:05 Queer: Vdavky [i] 01:30 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 02:15 Antonín Randa - osobnost české minulosti [i] 02:50 Ochránce [i] 03:15 Ta naša kapela [i] 03:45 Věci [i] 04:10 Láska [i] 04:35 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 3085 [i] 09:55 Comeback: Pan Prase odchází [i] 10:30 Comeback: Absťák [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:40 Můj přítel Monk II 4 [i] 13:45 Beze stopy III 17, 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Rány pod pás 610 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3086 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Okresní přebor: Pohřeb 1 [i] 22:15 Okresní přebor: Nábor 2 [i] 22:55 Lovci zločinců IV: Lepší známý ďábel... 9 [i] 23:45 Černá listina III 22 [i] 00:40 Beze stopy III 17, 18 [i] 02:25 Střepiny [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Rány pod pás 610 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Dračí jezero 21 [i] 06:40 Ninjago: Největší obavy [i] 07:25 M*A*S*H 205 [i] 08:20 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 09:20 Žena zákona: Těžké tonáže 19 [i] 11:30 Prostřeno! Poslední večeře [i] 12:45 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 14:10 Castle na zabití V: Hříšníkova smrt 12 [i] 15:05 Přístav: Ne 70 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Exit, Exil, Exodus 45 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 00:05 Žena zákona: Těžké tonáže 19 [i] 02:10 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 03:10 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 04:00 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 8-9/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Priatelia [i] 11:35 Odložený prípad V. 11/18 [i] 13:10 Chlapi neplačú [i] 14:30 Keď budeš moja 70-71/238 [i] 16:20 Indická nevesta 307-308 [i] 17:20 Pestúnka Fran I. [i] 18:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VIII. 3/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:35 Vymenené životy 51-52 [i] 22:30 Velvet II. 26 [i] 23:30 Sestrička Jackie VI. 1-2/12 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:15 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:40 Pestúnka Fran I. [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 40-41/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Bláznivá škola0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ztracen v Arménii0 [i] 13:50 Líbánky pro jednoho0 [i] 15:25 Kočičí slečna0 [i] 16:55 Králova přízeň0 [i] 18:55 Muži, co zírají na kozy0 [i] 20:30 Spirit0 [i] 22:00 Volavka 30 [i] 00:00 Vyhnání z ráje0 [i] 02:00 Já a ty0 [i] 03:30 U-Turn0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Motorky [i] 06:30 Fotbal [i] 08:30 Motorky [i] 10:00 Futsal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Motorky [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Cyklistika [i]