Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:40 Tom a Jerry [i] 08:00 Frajeri na vlnách [i] 09:45 Johnny English [i] 11:40 Policajná akadémia 2 [i] 13:25 Dobre vedieť! [i] 16:45 Atletiko Cvernofka [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Bad Boys [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Fínsko - Výber severnej Ameriky do 23 rokov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 PARK [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Táborenie [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Ospalá princezná [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:05 Bol raz jeden život [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Safari za kuchyňou: Čau, pán lev 7/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 10:05 Pobrežie Austrálie: Ostrov Norfolk [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Bud Bindi [i] 14:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Niet dymu bez ohňa [i] 15:40 Prázdniny v Ríme [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Už ťa nechcem vidieť [i] 21:20 Operácia Corned Beef [i] 23:00 Julie Lescautová VIII.: Vylovenie zo Seiny 3/6 [i] 00:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Niet dymu bez ohňa [i] 02:00 O 5 minút 12 [i] 03:05 Operácia Corned Beef [i] 04:45 Križovatky medicíny: Kontrolná skupina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Halali [i] 10:00 Test magazín: Detské kočíky [i] 10:10 Tridsaťtisícový odkaz [i] 10:50 Ukradnutý biely slon [i] 11:45 Família [i] 12:10 Kľúče od mesta [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 14:10 Anjel prichádza oknom [i] 15:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Adriany Kmotríkovej [i] 16:10 Televízia za dverami: Kresby s fantáziou [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 3 [i] 20:35 Festivalové minúty - Cinematik [i] 20:45 Dosky 2016 [i] 21:55 Cesta ku sláve [i] 00:15 Paralympijské hry Rio 2016: Stolný tenis - súťaž družstiev [i] 00:45 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 01:00 Paralympijské hry Rio 2016: Záverečný ceremoniál [i] 03:00 Správy RTVS "N" [i] 03:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:30 RoboRex [i] 08:30 Pat a Mat [i] 08:40 Mestečko záhad [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:55 Voda pre slony [i] 13:30 Agent v sukni 2 [i] 15:45 Misia: Prezident [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:45 Králi ulice 2 [i] 00:45 Traja v jednej posteli [i] 02:50 KRIMI 03:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 05:50 Traja v jednej posteli [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 10:00 Simpsonovci XIX. 15 [i] 10:30 X Factor Veľká Británia XIII. 5,6 [i] 13:15 Kámo, kde mám fáro? [i] 15:15 Zbohom, Slovensko! 4 [i] 16:50 Pre hrsť dolárov navyše [i] 19:40 Ninja Factor USA IV. 3 [i] 20:30 Krištáľová lebka [i] 22:20 Ona, jedine ona [i] 00:20 Pre hrsť dolárov navyše [i] 02:55 Zakázaná láska [i] 04:30 Ničitelia mýtov III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 09:10 Havaj 5-0 III. 24 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 1 [i] 11:05 Tým Škorpion I. 2 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 13:55 Grand Hotel III. 23 [i] 14:55 Grand Hotel III. 24 [i] 15:55 Rex Special Unit I. 5 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 6 [i] 18:00 Falco I. 3 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 21:55 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 22:55 Tajnosti a lži II. 1 [i] 23:55 Vzpomínky IV. 4 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 02:35 Falco I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 7 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 18 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada) 3 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada) 3 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 3 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada) 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 10 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 13 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 14 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 21 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 22 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 12 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 13 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 12 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 7 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 6 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada) 1 [i] 22:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i] 00:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 15 [i] 00:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 3 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 6 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada) 1 [i] 03:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Cech panen kutnohorských [i] 08:10 Úsměvy Daniely Kolářové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Maringotka číslo osm 5/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:15 Duhová panna [i] 15:30 Komici na jedničku [i] 16:25 Otec nebo bratr [i] 17:35 Na pytlácké stezce [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Samotáři [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:40 13. komnata Františky Čížkové [i] 03:05 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 03:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:25 Království za koně [i] 04:45 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Mořští ptáci [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1113/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vzpomínky na Jana Masaryka (2.) [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Šálek anglického čaje 3/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val 1/6 [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 12:20 Svět podle Kryštofa Kolumba II. - Prožít své sny [i] 12:40 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Dědictví otců zachovejme [i] 14:05 Štíty království českého: Štíty Přemyslovců 3/10 [i] 14:35 Na plovárně s Danielem Brühlem [i] 15:00 Na cestě po saském Harzu [i] 15:30 Ve jménu Athén 1/2 [i] 16:20 Sloni žijí do sta let [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Bitva s byrokraty 2/12 [i] 17:50 Jižní Pacifik: Svérázné ostrovy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lovec hlav [i] 21:45 A spravedlnost pro všechny [i] 23:40 Neonacisté v Rusku [i] 00:25 Most II 4/10 [i] 01:25 Cestománie [i] 01:50 Dámy v bílém [i] 02:45 Co vidí, kdo nevidí [i] 03:10 Život pod hrází [i] 03:30 Tajemství železnic [i] 03:55 Ztracené adresy [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Californication VII: Jaký otec, takový syn 3/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 10 [i] 06:00 Král džungle II 6 [i] 06:30 Kačer Kabrňák II 7 [i] 06:55 Tom a Jerry III 39 [i] 07:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 20 [i] 07:45 Víkend [i] 08:45 Gympl s (r)učením omezeným: Horší už to nebude 93 [i] 10:10 Panna nebo orel [i] 12:05 Zrození šampióna [i] 14:45 Strašidla z vikýře [i] 16:25 Drahé tety a já [i] 18:10 Hospoda: Den poté 48 [i] 18:45 Comeback: Absťák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 01:00 Beze stopy III 16 [i] 01:55 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko: Za muže chci jedině muslima! [i] 03:25 Comeback: Absťák [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Horší už to nebude 93 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy I: Na prahu revoluce 20 [i] 07:20 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:50 Ninjago: Den draka [i] 08:20 M*A*S*H 203 [i] 08:50 M*A*S*H 204 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Prostřeno! [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Jak se staví sen [i] 12:40 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 14:05 Vychytávky Extra 14:30 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 15:10 Chalupáři: Operace 3 [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:00 Šéf na grilu [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Láska 4 [i] 21:35 Comedy Club [i] 22:10 Lotta a nečekaná změna [i] 00:10 Legenda: Zrada 4 [i] 01:05 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 02:45 Láska pod africkým sluncem 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 11/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 10-11/25 [i] 14:00 Odložený prípad V. 11-12/18 [i] 15:55 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 18:00 Spečatené bozkom [i] 20:00 Skutočný príbeh: Nezvestná dcéra [i] 21:45 Nezvestná dcéra - príbeh pokračuje [i] 23:35 Blízko smrti [i] 01:20 Skutočný príbeh: Nezvestná dcéra [i] 02:40 Nezvestná dcéra - príbeh pokračuje [i] 04:05 Frasier [i] 04:55 Nezlomná Valentína 38-39/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Láska přichází zvolna0 [i] 13:40 Rychlejší než vlastní stín0 [i] 15:30 Ztracen v Arménii0 [i] 17:15 Lovci stínů0 [i] 18:55 Velký den slečny Pettigrewové0 [i] 20:30 Muži, co zírají na kozy0 [i] 22:00 Východní přísliby0 [i] 23:40 Obviněn0 [i] 01:30 Božská extáze0 [i] 02:55 Gang Story0 [i] 04:30 Agent z vesmíru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:15 Motorky [i] 06:45 Motorky [i] 07:30 Futsal [i] 08:30 Futsal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:00 Motorky [i] 17:30 Motorky [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Futsal [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Watts [i] 22:30 Rally [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 06:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 6 [i] 07:00 Akce anakonda0 [i] 08:00 Úžasný svět opic 3 [i] 09:05 Lov dinosaurů 2 [i] 10:00 Utajená města Asie: Singapur. 2 [i] 11:00 Kdo se stane miliardářem? 2 [i] 12:00 Ledové kamiony 12 [i] 13:00 Mezi světy 2 [i] 14:00 Kód 3 [i] 15:00 Pověry a jejich původ0 [i] 15:55 Objevujeme Ameriky 2 [i] 17:00 Zázraky v říši zvířat: Divy zvířat 6 [i] 18:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 4 [i] 19:00 Henry Kissinger - tajemství supermoci0 [i] 20:50 Věda kolem nás 3 [i] 21:00 Elitní jednotky 8 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 2 [i] 23:05 Zbraně, jež změnily svět 6 [i] 00:05 Rytíři 3 [i] 01:05 Vrahovy myšlenky 9 [i] 01:30 Vrahovy myšlenky 10 [i] 02:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 2 [i] 03:00 Zbraně, jež změnily svět 6 [i] 03:55 Bájemi opředené zříceniny 4