TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 08:05 Postrach Denis opäť zasahuje [i] 09:30 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku VI. 13-14/24 [i] 11:25 Dívka na koštěti [i] 13:10 Policajt zo škôlky [i] 15:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Neľútostný pomstiteľ [i] 22:35 Návrat temného rytiera [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Kanada - Česko [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Danka a Janka [i] 06:20 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 06:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 06:35 Tao Tao [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Umývanie auta [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Obed [i] 07:30 Garfield III. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Robin Hood I: Chodiaca mŕtvola 11/13 [i] 10:25 PARK [i] 11:10 Hudba Made in Slovakia: B-COMPLEX & MAIREE [i] 11:40 On air [i] 12:10 Na krok od neba II. 3/16 [i] 13:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 15:00 Siedma rota za úplnku [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Olej [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky: Vykrúcačky 2/3 [i] 21:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 22:15 Neskoro večer [i] 23:05 Ray Donovan: Vrtieť zadkom 3/12 [i] 00:00 Hudba Made in Slovakia: B-COMPLEX & MAIREE [i] 00:25 Siedma rota za úplnku [i] 01:45 Nevera po slovensky: Vykrúcačky 2/3 [i] 03:00 Svet v obrazoch [i] 03:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Všetko pre lásku [i] 03:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:40 Robin Hood I: Chodiaca mŕtvola 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Tenis - Davis Cup [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Generácia [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Moja diagnóza: Muskulárna dystrofia (venované Nicovi) [i] 11:35 Upadni a choď [i] 12:10 VAT: Výroba virtuálnych ľudí [i] 12:35 Spektrum vedy: Prvá sci-fi obývačka na Slovensku [i] 13:00 ZvedaVEC: Hliníková pena [i] 13:20 Kapura [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Halali [i] 14:50 Test magazín: Detské kočíky [i] 15:10 Míliari [i] 16:10 Magazín Ligy majstrov [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina - FK Senica [i] 19:00 Večerníček: Danka a Janka [i] 19:10 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Adriany Kmotríkovej [i] 20:15 Nylonový mesiac [i] 21:40 GEN.Sk: Eduard Grečner [i] 21:55 Festivalové minúty - Cinematik [i] 22:00 Fargo II 3/10 [i] 22:50 Od veci: Od veci s Danom Majlingom [i] 23:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Škrtič žien [i] 23:45 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 03:00 Tenis - Davis Cup [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Sníček [i] 07:55 Zabi nudu! [i] 08:05 Káčerovo II. [i] 09:00 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 09:55 Ninja Factor USA IV. [i] 11:50 Krištáľová lebka [i] 13:35 Noc v múzeu [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI II.: Celý týždeň;Je to len tráva [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Misia: Prezident [i] 22:45 Králi ulice [i] 01:15 Náhradníci [i] 03:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:15 NOVINY TV JOJ 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Ničitelia mýtov V. 10,11 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 2 [i] 12:00 Brat proti bratovi 2 [i] 12:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 3,4 [i] 14:50 Výhra mi zmenila život 4 [i] 15:50 Traja v jednej posteli [i] 17:55 Áno, šéfe! USA VII. 6,7 [i] 19:50 Najlepšie Haló 3 [i] 20:30 Náhradníci [i] 22:15 Adam hľadá Evu 10,11/11 [i] 00:05 Traja cudzinci [i] 02:00 Najlepšie Haló 3 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 03:20 Prvé oddelenie [i] 03:40 Adam hľadá Evu 10,11/11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rex Special Unit I. 5 [i] 08:05 Falco I. 3 [i] 09:15 Poslové I. 3 [i] 10:10 Poslové I. 4 [i] 11:05 Rex Special Unit I. 5 [i] 12:10 Rex Special Unit I. 6 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 4 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 1 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 17:10 Domácí mazlíček 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 24 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 02:35 Havaj 5-0 III. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 5 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 3 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada) 3 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 11 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 25 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 26 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 13 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 1 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 6 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 6 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 1 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 7 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 8 [i] 18:05 Impozantní letadla (2. Řada) 3 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 8 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 7 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 16 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 11 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 12 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada) 4 [i] 00:55 Berte to jako varování (2. Řada) 5 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 8 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 7 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 16 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 11 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:35 Polopatě [i] 07:25 Král, kejklíř a hvězdář [i] 08:15 Taková normální rodinka: Před svatbou 2/8 [i] 09:10 Nejlepší Bakaláři [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 13:55 Pošťácká pohádka [i] 14:25 Cech panen kutnohorských [i] 16:00 Neobyčejné životy: Daniela [i] 16:55 Hercule Poirot XII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Vražda v Orient expresu [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:15 Stíhači, na start! [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 02:55 Sama doma [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:50 Království za koně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Maříž není Paříž [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 11:40 Vláda: Ctnost uprostřed 1/30 [i] 12:40 Babylon [i] 13:05 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 13:15 Ohře s Vladimírem Čechem: Zapomenutá řeka [i] 13:45 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 14:35 Petrolejový princ [i] 16:05 Tajemství bouřlivé minulosti [i] 17:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 17:55 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 2/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Čingischán [i] 22:10 Železná lady [i] 23:55 Most II 4/10 [i] 00:55 Ve jménu vlasti IV: Královna dronů 1/12 [i] 01:45 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Mezi tanky a minarety 2/7 [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Cesty víry: Kameny zmizelých [i] 02:55 Sen o křižovatce moří [i] 03:20 Ztracené adresy [i] 03:40 Tajemství železnic [i] 04:10 Návraty k divočině [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 9 [i] 06:35 Král džungle II 5 [i] 07:05 Kačer Kabrňák II 6 [i] 07:30 Tom a Jerry III 38 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 19 [i] 08:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Moje krásná čarodějka [i] 15:45 Pod jednou střechou [i] 18:10 Hospoda: Klientka 47 [i] 18:45 Comeback: Pan Prase odchází [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Život je život [i] 22:20 Salt [i] 00:20 Jeskyně [i] 02:10 Beze stopy III 15 [i] 03:10 Comeback: Pan Prase odchází [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy I: Robokluk 19 [i] 06:55 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 07:25 M*A*S*H 202 [i] 08:00 M*A*S*H 203 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Největší tankové bitvy III: Bitva o Vietnam: Útok tanků 5 [i] 10:50 Dr. Dokonalý: Iluze 3 [i] 11:45 Pevnost Boyard [i] 13:20 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Mezi náhrobními kameny [i] 00:20 Ďábel [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 03:40 Láska pod africkým sluncem 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 06:10 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 9-10/22 [i] 11:55 Doktorka Zoe II. 15/22 [i] 13:25 Odložený prípad V. 9-10/18 [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 17:05 Dokonalý trik [i] 20:00 Spečatené bozkom [i] 21:45 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 23:45 Odvážne ženy z Judey 1-2/2 [i] 03:10 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 04:40 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Blázni a poloblázni0 [i] 08:15 Big Screen 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá škola0 [i] 13:30 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 15:10 Suprhrdina0 [i] 16:35 Rychlejší než vlastní stín0 [i] 18:25 Králova přízeň0 [i] 20:20 Lovci stínů0 [i] 22:00 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy0 [i] 23:35 Volavka 20 [i] 01:35 Východní přísliby0 [i] 03:10 Božská extáze0 [i] 04:35 Krvelačný netvor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Futsal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Futsal [i] 12:30 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Futsal [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Motorky [i] 18:00 Motorky [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Futsal [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i]