TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Mimoriadne Televízne noviny [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 13:55 Monk I. [i] 14:50 Ostrov [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:50 Piadihajzlík v akcii [i] 00:50 Top Aplikácie [i] 01:05 Ľudia zajtrajška 19/22 [i] 02:05 Monk I. [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 03:30 Koleso šťastia [i] 04:20 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zloduch s tromi zlatými vlasmi [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS - Bratislavský summit [i] 10:15 Slovensko v obrazoch [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS - Bratislavský summit [i] 13:00 Dámsky klub [i] 14:40 Svet v obrazoch [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS - Bratislavský summit [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Zmiznutie pána Davenheima [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 20:05 Góly - body - sekundy [i] 20:25 Počasie [i] 20:35 Milujem Slovensko [i] 22:05 Večerné správy RTVS - Bratislavský summit [i] 22:35 Borsalino a spoločnosť [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 Borsalino a spoločnosť [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:05 Ja to vybavím [i] 10:50 Abraka dabra [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Osobnosti duchovného života: Svietiť a horieť [i] 13:20 NÁVRAT K PRVEJ KAPURE: Kapura [i] 14:00 Festivaly 2015: DIVADELNÁ NITRA [i] 14:30 Highlighty Európskej ligy [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 (Ne)celebrity: Otília Kadašiová [i] 15:55 (Ne)celebrity: František Novomeský [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Bitka s byrokratmi [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ostrov múzeí v Berlíne-pokladnica Pruska, Nemecko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - AŽ RAZ BUDEM KAPITÁNOM [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:40 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 20:15 Alžbetin dvor: Fatamorgána [i] 21:35 Família [i] 22:05 Festivalové minúty - Cinematik [i] 22:10 Na dno vášne [i] 23:45 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 00:00 Paralympijské hry Rio 2016: Atletika [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Pravda pod kolesami [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivá mrcha [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Zlomená čeľusť [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 7 [i] 13:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NÁVŠTEVNÍCI [i] 21:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:45 Kámo, kde mám fáro? [i] 00:30 Traja cudzinci [i] 02:10 NOVINY TV JOJ 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Pravda pod kolesami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:20 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 9 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 55,56 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 9 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 12:00 Klamári III. 4 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 14:15 Profesionáli II.: Návrat Rabiho 21 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 14 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 55,56 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 4 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 15 [i] 19:30 Profesionáli II.: Brat 22 [i] 20:30 Deň nezávislosti [i] 23:15 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 3,4 [i] 00:30 Črepiny [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 02:50 Profesionáli II.: Brat 22 [i] 03:20 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 3,4 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:55 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 09:25 Vlčí mládě V. 8 [i] 10:20 Havaj 5-0 III. 4 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 12:15 Rex Special Unit Ii. 5 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 4 [i] 15:10 Vlčí mládě V. 8 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 9 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 6 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 6 [i] 19:00 Tělo jako důkaz III. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14 [i] 21:00 Domácí mazlíček 1 [i] 22:55 Profil zločinu VI. 2 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 01:50 Profil zločinu VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 245 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 14 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 14 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 3 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 4 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 6 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i] 12:35 Muž velkých ryb (1. Řada) 3 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 7 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 8 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 14 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 12 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 14 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 4 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 2 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 10 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 7 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 12 [i] 00:00 Záhadná Země (1. Řada) 2 [i] 00:55 Záhadná Země (1. Řada) 1 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 2 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 10 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 8 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo nemocničního kaplana Václava Tomiczka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Františky Čížkové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 01:05 Magický Špilberk [i] 02:00 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 3/11 [i] 09:55 Rodina ledního medvěda a já: Podzim [i] 10:50 Cestománie [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Zlatý muž z Ria [i] 12:40 Jižní Pacifik: Oceán sopek [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:55 Jak se žije ošetřovatelům v ZOO podle Věry Chytilové [i] 14:10 Špion: Krycí název: Bezdomovec 2/6 [i] 14:35 Vzhůru dolů! [i] 14:55 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 15:50 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val 1/6 [i] 16:35 Nacisté před soudem: Rudolf Hess [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Mezi tanky a minarety 2/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Můj hrad, můj dům 2/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - trombóza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 2/2 [i] 20:55 Pan Selfridge IV 2/10 [i] 21:45 Válečná generace: Jiná válka 2/3 [i] 23:15 Ztracený ráj 4/8 [i] 00:00 Californication VII: Jaký otec, takový syn 3/12 [i] 00:30 Pološero - Moje zvířecí rodina [i] 00:55 Babylon [i] 01:25 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 01:50 Komárov [i] 02:10 U nás na východě [i] 02:25 Posedlá generace [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Tajemství železnic [i] 03:30 Ztracené adresy [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:20 Divnopis [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Panství Downton II 3/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3084 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande naslepo 672 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk II 3 [i] 13:45 Beze stopy III 15, 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozumný požadavek 609 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3085 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hříšný tanec [i] 22:20 Need for Speed [i] 00:55 Utajená operace [i] 02:35 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozumný požadavek 609 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Pád 18 [i] 06:40 Ninjago: Očarovaní [i] 07:10 M*A*S*H 201 [i] 07:55 M*A*S*H 202 [i] 08:45 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 09:45 Žena zákona: Obchod s uprchlíky 18 [i] 11:55 Prostřeno! [i] 12:55 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 14:20 Castle na zabití V: Pod vlivem 11 [i] 15:15 Mordparta: Převýchova 3 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Ne 70 [i] 21:35 Stůj, nebo se netrefím! [i] 23:40 Comedy Club [i] 00:15 Žena zákona: Obchod s uprchlíky 18 [i] 02:10 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 03:10 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 36-37/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 6-7/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:30 Zázrak v Lurdoch [i] 14:35 Keď budeš moja 68-69/238 [i] 16:40 Indická nevesta 305-306 [i] 17:35 Pestúnka Fran I. [i] 18:35 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. 1-2/23 [i] 21:35 Sherlock a Watsonová II. 10-12/24 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran I. [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:35 Sherlock a Watsonová II. 10-12/24 [i] 04:40 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Děti deště0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Noční jízda0 [i] 13:35 Čmuchalky0 [i] 15:15 Utrpení0 [i] 17:10 Dvakrát do stejné řeky0 [i] 18:50 Blázni a poloblázni0 [i] 20:30 Suprhrdina0 [i] 21:50 Kšeft na jeden den0 [i] 23:15 Krvelačný netvor0 [i] 00:45 Noční jízda0 [i] 02:05 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy0 [i] 03:40 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Tenis [i] 07:00 Motorky [i] 08:30 Futsal [i] 10:00 Badminton [i] 11:00 Motorky [i] 12:00 Futsal [i] 13:00 Futsal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Futsal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Motorky [i] 21:00 Futsal [i] 22:00 Futsal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Motorky [i] 01:30 Fotbal [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Skoky na lyžích [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 5 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 11 [i]