TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 06:20 Tom a Jerry [i] 07:55 Lovecká sezóna 3 [i] 09:30 Kung Fu Panda 2 [i] 11:10 Honza málem králem [i] 13:25 Evan Všemohúci [i] 15:35 Johnny English [i] 17:15 Dívka na koštěti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostrov [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:40 Kredenc [i] 23:55 Johnny English [i] 01:40 Evan Všemohúci [i] 03:20 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 04:05 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Rozhodujúca chvíľa [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Hadí princ [i] 09:00 Modrý tiger [i] 10:30 Celonárodná púť k Sedembolestnej Panny Márii [i] 12:55 Palomino [i] 14:30 Heidi [i] 16:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zloduch s tromi zlatými vlasmi [i] 17:00 Till Eulenspiegel [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Fatima [i] 22:10 Červené víno 3/3 [i] 23:35 Na krok od neba II. 3/16 [i] 00:30 Fatima [i] 02:15 Červené víno 3/3 [i] 03:35 Slovensko v obrazoch [i] 04:00 Križovatky medicíny: Postihnutie [i] 04:40 Križovatky medicíny: Znovuzrodenie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Tkáči a pletiari [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:25 Máša a medveď II [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I: Arašidové maslo [i] 07:40 Môj dom [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - APPLE AND TREE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Patrónka podtatranského ľudu [i] 09:00 Matka Sedembolestná [i] 09:50 Uzlíky nádeje [i] 10:55 Família - Stále spolu [i] 11:25 Ružová Anička [i] 12:20 Putovanie vtákov [i] 14:00 Fidlikant na streche [i] 16:50 Matka [i] 18:00 Lesné chrámy [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - APPLE AND TREE [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Môj dom [i] 19:25 Sviatočné slovo: Sedembolestná Panna Mária - Patrónka Slovenska [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Kráľ nebies - Orol skalný [i] 20:35 Festivalové minúty - Cinematik [i] 20:45 Futbal - Európska liga: FC Southampton - Sparta Praha [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Hmlovky [i] 23:20 Profesionál [i] 23:30 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 23:55 Dvanásť rozhnevaných mužov [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Záznamy z rokovania NR SR [i] 03:00 Tenis - Davis Cup [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 Pat a Mat: Bazén [i] 07:45 Káčerovo II. [i] 09:05 Merlin a kniha kúziel [i] 11:05 Tajomstvo múmie [i] 13:30 Deň nezávislosti [i] 16:35 Noc v múzeu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 21:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 22:30 POLICAJTI V AKCII [i] 23:30 Klamári III. 4 [i] 00:30 18 kolies spravodlivosti 16 [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 03:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 03:45 POLICAJTI V AKCII [i] 04:30 NAŠI II.: Je to len tráva [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 53,54 [i] 09:55 IMT SMILE NA JOJKE V MESTE [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 12:00 Klamári III. 3 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 14:15 Profesionáli II.: SBS-kár 20 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 13 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 54 [i] 16:35 Malý unavený Joe [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 14 [i] 19:30 Profesionáli II.: Návrat Rabiho 21 [i] 20:30 Agent v sukni 2 [i] 22:35 Tajomstvo múmie [i] 00:55 Nahí v raji II. 2 [i] 02:00 Ničitelia mýtov V. 29,30/30 [i] 03:40 Profesionáli II.: Návrat Rabiho 21 [i] 04:20 Ničitelia mýtov II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 08:30 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 09:30 Vlčí mládě V. 7 [i] 10:25 Havaj 5-0 III. 3 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 12:20 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 13:20 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 14:20 Havaj 5-0 III. 3 [i] 15:15 Vlčí mládě V. 7 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 8 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 5 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 4 [i] 19:00 Tělo jako důkaz III. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 24 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 244 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 13 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 2 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 3 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 5 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 9 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 2 [i] 13:30 Mrazivé zlato (2. Řada) 7 [i] 14:25 Mrazivé zlato (2. Řada) 8 [i] 15:20 Mrazivé zlato (2. Řada) 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 13 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 3 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 21:00 Války kontejnerů 5 [i] 21:30 Války kontejnerů 6 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 35 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 36 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 11 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 19 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 5 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 02:40 Války kontejnerů 5 [i] 03:05 Války kontejnerů 6 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 35 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 36 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Zázračný lékař [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Zdivočelá země [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Taggart [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Kingová [i] 00:30 Farmářská jízda [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Jiřího Tichoty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 2/11 [i] 09:55 Trabantem z Austrálie do Asie: Bitva s byrokraty 2/12 [i] 10:25 Tajemství 2. sv. války: Útěk z [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Na pomoc životu - trombóza [i] 12:40 Duchovní kuchyně: Antický Řím [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Mořští ptáci [i] 14:10 Nacisté před soudem: Rudolf Hess [i] 15:05 Domov ve středu Evropy 2/13 [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Útesy smrti [i] 15:40 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 16:30 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 17:20 Česká labuť [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Letecké katastrofy: V oku bouře [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlatý muž z Ria [i] 21:20 Cestománie [i] 21:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Mezi tanky a minarety 2/7 [i] 22:35 Prázdná kolébka [i] 00:15 Queer: Vdavky [i] 00:45 Sestřička Jackie VI: Všechno je skvělý 3/12 [i] 01:10 Californication VII: Julia 2/12 [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 Znovuosídlení Šumavy [i] 02:40 Vesnická zabijačka [i] 02:55 31 z Doxu [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:35 Tajemství železnic [i] 04:05 Návraty k divočině [i] 04:30 Ztracené adresy [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 04:55 Panství Downton II 2/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3083 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk II 2 [i] 13:40 Beze stopy III 13, 14 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes mě neopouštěj! 608 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3084 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande naslepo 672 [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Exmanželka za odměnu [i] 00:25 Beze stopy III 13, 14 [i] 02:15 Prásk [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Dnes mě neopouštěj! 608 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Příchod Pluta 17 [i] 06:35 Ninjago: Špioni [i] 07:05 M*A*S*H 200 [i] 07:55 M*A*S*H 201 [i] 08:50 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9 [i] 09:45 Žena zákona: Zrádný Albion 17 [i] 11:55 Prostřeno! [i] 12:50 Siska I: Zatmění 7 [i] 14:15 Castle na zabití V: Důležití lidé 10 [i] 15:15 Ohnivý kuře: Velká intrika 44 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Iluze 3 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Žena zákona: Zrádný Albion 17 [i] 02:20 Siska I: Zatmění 7 [i] 03:20 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 34-35/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 5/158 [i] 07:05 Velvet II. 25 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 49-50 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Keď budeš moja 67/238 [i] 15:40 Nahlas a naplno [i] 18:10 Zázrak v Lurdoch [i] 20:30 Odvážne ženy z Judey 1-2/2 [i] 00:25 Nahlas a naplno [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malcolm X0 [i] 15:20 Země naděje0 [i] 17:10 Noční jízda0 [i] 18:35 Utrpení0 [i] 20:30 Noční jízda0 [i] 22:00 Tajemný muž0 [i] 23:40 Dominion 6 [i] 00:25 Kšeft na jeden den0 [i] 01:50 Richard III0 [i] 03:30 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky na lyžích [i] 06:00 Tenis [i] 07:15 Tenis [i] 08:30 Badminton [i] 09:30 Futsal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Futsal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Futsal [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30 Futsal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Futsal [i] 22:00 Futsal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Badminton [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Top 10 - Architekti 4 [i] 05:30 Proklepnuto - Odklepnuto 10 [i] 06:00 HungaRock z prvni ruky 15 [i] 07:00 Sportovní vozy 10 [i] 08:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 [i] 08:30 Hungarikum v divočině0 [i] 09:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 10:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 4 [i] 11:00 Bájemi opředené zříceniny 3 [i] 12:00 Utajený šéf 2 [i] 13:00 The Truth Behind ...: Kruhy v obilí 1 [i] 14:00 Mystery Of Matter 1 [i] 15:05 Touha po vědění: Mohou roboti převzít moc? 10 [i] 16:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 1 [i] 17:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 2 [i] 18:00 Utajený šéf 3 [i] 19:00 Brutální fyzika 1 [i] 20:00 The Truth Behind ...: Archa 2 [i] 21:00 Mystery Of Matter 2 [i] 22:00 Špioni za 2. světové války: Dvojitý agent 4 [i]