TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Koleso šťastia [i] 12:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 13:50 Monk I. [i] 14:50 Ostrov [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostrov [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:40 Susedské prípady [i] 23:40 Ohnivý kuře [i] 01:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Švédsko - Tím Európy [i] 04:05 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: V hlbinách mysle [i] 05:45 Križovatky medicíny: Minulosť [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS - Stav Európskej únie [i] 10:20 Poklady sveta IV.: Liverpool. Tri grácie, jeden chrobák a jedna rieka [i] 10:35 Poklady sveta IV.: Národný park Tingveklir. Vikingský parlament. Island [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: V poslednej chvíli 8/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Humberstone. Mesto duchov v pampe. Čile [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Valparaiso. Mesto ako dúha. Chile [i] 17:00 Agatha Christie : Poirot: Cornwolská záhada [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Juventus Turín - FC Sevilla [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:25 Policajné oddelenie: Násilník 7 [i] 01:15 Autosalón [i] 01:40 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Spojenia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Život na ľade [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Tao Tao [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NÁHRADNÍK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Poľovačka na otca [i] 11:00 Zo Šariša [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:35 Lisa a Paul [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Vínne cesty Slovenska: Malokarpatská vínna cesta I. (Devín a Bratislava) [i] 12:50 Dr. Janko Blaho [i] 13:40 Bledomodrý svet [i] 14:00 Miro Žbirka v Abbey Road [i] 14:30 VAT: Online kontrola stavu auta [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Kontakty [i] 15:20 Maďarský magazín [i] 15:50 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Tkáči a pletiari [i] 16:10 Encyklopédia slovenských obcí: Oravské Veselé [i] 16:25 Separé [i] 16:40 Test magazín: Vŕtačky [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Air a Ténéré-krajina nikoho v piesku a skalách, Niger [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NÁHRADNÍK [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I: Arašidové maslo [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Bitka s byrokratmi [i] 20:10 Universum: Svet vážok [i] 21:00 Televízia po slovensky;1970-1974 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS+ [i] 22:35 Festivalové minúty - Cinematik [i] 22:40 Kinorama [i] 23:10 Umenie [i] 23:35 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 23:50 Noc v archíve: s Marikou Gombitovou [i] 00:05 Záznamy z rokovania NR SR [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Národnostné správy [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Inžinier kupliarom [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Kreditka [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Vtierka Castle VI. 6 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:15 Kosti XI. 19 [i] 00:15 Klamári III. 3 [i] 01:15 18 kolies spravodlivosti 15 [i] 01:50 NOVINY TV JOJ 02:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Kreditka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 51,52 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 8 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 14 [i] 12:00 Klamári III. 2 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 14:15 Profesionáli II.: Detektívka 19 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 12 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 51,52 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 2 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 13 [i] 19:30 Profesionáli II.: SBS-kár 20 [i] 20:30 Malý unavený Joe [i] 23:00 Poručík Backstrom 13/13 [i] 00:00 Homeland - Zradca III. 10 [i] 00:55 Nahí v raji II. 1/8 [i] 02:00 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 02:45 Profesionáli II.: SBS-kár 20 [i] 03:30 Poručík Backstrom 13/13 [i] 04:10 Homeland - Zradca III. 10 [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 6 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 08:20 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 6 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 2 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 12:15 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 14:15 Havaj 5-0 III. 2 [i] 15:15 Vlčí mládě V. 6 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 7 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 3 [i] 19:00 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 2 [i] 22:10 Tajnosti a lži II. 4 [i] 23:10 Vražedná práva II. 12 [i] 00:10 Medium I. 3 [i] 01:05 Profil zločinu VI. 2 [i] 02:10 Tajnosti a lži II. 4 [i] 02:55 Vražedná práva II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (10. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 243 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 12 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 1 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 2 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 4 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i] 12:35 Extrémní stroje (1. Řada) 6 [i] 13:30 Mimořádné projekty (1. Řada) 8 [i] 14:25 Mimořádné projekty (1. Řada) 9 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada) 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 12 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 2 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 3 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada) 1 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 3 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 10 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (2. Řada) 5 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 4 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 3 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada) 1 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Farmářská jízda [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Světák Jan Libíček [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Soud [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Marta a Věra 2: Bobule 3/8 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Tři králové: Depeše pro Londýn 1/7 [i] 22:40 Otec Brown IV [i] 23:30 Kriminalista [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Rozsudek [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton II 1/11 [i] 10:10 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 11:05 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 11:55 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 12:25 Putování za muzikou [i] 12:50 Folklorika [i] 13:20 Vzhůru dolů! [i] 13:40 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 14:30 Evropa dnes [i] 15:00 Křídla přírody: Mořští ptáci [i] 15:55 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 Útěk na Vanuatu [i] 17:15 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Svět podle Kryštofa Kolumba I. - Veliké cíle [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Laos na vlnách [i] 21:00 Na cestě po saském Harzu [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Bitva s byrokraty 2/12 [i] 22:00 Pološero - Moje zvířecí rodina [i] 22:30 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Matrjoški II 5/10 [i] 00:15 Ztracený ráj 3/8 [i] 01:05 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:55 Řemeslo už nemá zlaté dno? [i] 02:20 Potomci Trismegistovi [i] 02:45 V zajetí železné opony [i] 03:00 Tajemství železnic [i] 03:25 Ztracené adresy [i] 03:50 Návraty k divočině [i] 04:15 Babylon [i] 04:45 Panství Downton II 1/11 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 3082 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lepší časy 671 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk II 1 [i] 13:40 Beze stopy III 11, 12 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nenávidět 607 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3083 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Chcete být milionářem? [i] 23:20 Mentalista VII: Bílé orchideje 13 [i] 00:15 Beze stopy III 11, 12 [i] 02:05 Beze stopy II: Odkaz [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nenávidět 607 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I: Lovci robotů 16 [i] 06:45 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:15 M*A*S*H 199 [i] 08:10 M*A*S*H 200 [i] 08:55 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 09:55 Žena zákona: Dvojí metoda 16 [i] 12:10 Prostřeno! [i] 13:10 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 14:25 Castle na zabití V: Mrtvý Santa 9 [i] 15:20 Chalupáři: Operace 3 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Velká intrika 44 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 00:20 Žena zákona: Dvojí metoda 16 [i] 02:15 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 03:15 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 32-33/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 4/158 [i] 07:10 Velvet II. 24 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 47-48 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 65-66/238 [i] 16:40 Indická nevesta 303-304 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. [i] 18:30 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 23/23 [i] 20:35 Vymenené životy 49-50 [i] 22:30 Velvet II. 25 [i] 23:20 Sestrička Jackie V. 9-10/10 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran I. [i] 02:05 Seinfeld [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Expert na vraždu: Poslední dostih0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Novodobí Robinsoni0 [i] 13:50 Igor0 [i] 15:15 Děti deště0 [i] 16:45 Angelika0 [i] 18:40 Země naděje0 [i] 20:30 Malcolm X0 [i] 23:40 Richard III0