Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:45 Svokra [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 14:00 Monk I. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostrov [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Atletiko Cvernofka [i] 23:55 Monk I. [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 01:50 NCIS: Los Angeles I. 16-17/24 [i] 03:20 Koleso šťastia [i] 04:05 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Darcovia [i] 05:50 Križovatky medicíny: Nepriaznivé reakcie [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:55 Tajné životy 2 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Prekliata nedeľa 6 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Liverpool. Tri grácie, jeden chrobák a jedna rieka [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Národný park Tingveklir. Vikingský parlament. Island [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Stratená baňa [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Kapitán Cain III.: Cainov syn 1. časť 7/8 [i] 23:05 Kapitán Cain III.: Cainov syn 2. časť 8/8 [i] 00:05 Policajné oddelenie: Prekliata nedeľa 6 [i] 00:55 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 01:40 Kapitán Cain III.: Cainov syn 1. časť 7/8 [i] 02:30 Kapitán Cain III.: Cainov syn 2. časť 8/8 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Šokujúce zmysly [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Tao Tao [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - RODINA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Cesta domov [i] 11:00 Na ľudovú nôtu [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:35 Lisa a Paul [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKAŠA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Cesta [i] 13:05 Ja som baník... [i] 13:55 Milovať jeseň [i] 14:30 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Kontakty [i] 15:25 Ukrajinský magazín [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Život na ľade [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Kyjatice [i] 16:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Abomej-kráľovská ríša otrokárov, Benin [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - RODINA [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:10 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:15 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Roky nádeje [i] 21:10 Miro Žbirka v Abbey Road [i] 21:30 Anjeli strážni: Miroslava Žbirku [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 23:45 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 00:00 Paralympijské hry Rio 2016: Stolný tenis - dvojhra [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:25 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Múza [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Neberte mi syna! [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 5 [i] 13:50 POLICAJTI V AKCII [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 21:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 22:30 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich: Teplice [i] 23:50 Klamári III. 2 [i] 00:50 18 kolies spravodlivosti 14 [i] 01:50 KRIMI 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Neberte mi syna! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 49,50 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 7 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 13 [i] 12:00 Klamári III. 1/13 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 14:15 Profesionáli II.: Biankin asistent 18 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 11 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 49,50 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 12 [i] 19:30 Profesionáli II.: Detektívka 19 [i] 20:30 Looper: Nájomný zabijak [i] 23:05 Letecké katastrofy XII. 7 [i] 00:05 Homeland - Zradca III. 9 [i] 01:15 Nahí v raji 6/6 [i] 02:15 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 03:00 Profesionáli II.: Detektívka 19 [i] 03:45 Letecké katastrofy XII. 7 [i] 04:30 Homeland - Zradca III. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Hannibal Post Mortem Iii. 4 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 08:25 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 09:20 Vlčí mládě V. 5 [i] 10:15 Havaj 5-0 III. 1 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 12:15 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 13:15 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 14:10 Havaj 5-0 III. 1 [i] 15:10 Vlčí mládě V. 5 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 6 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 18:00 Havaj 5-0 III. 2 [i] 19:00 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 22:55 Umění války 3: Odplata 1 [i] 00:35 Medium I. 2 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 02:20 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 242 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 11 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (5. Řada) 1 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 3 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 6 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 4 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 5 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 11 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (10. Řada) 1 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 21:00 Pekelná silnice Ruska [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 3 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 9 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 2 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 7 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 9 [i] 02:40 Pekelná silnice Ruska [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Lalůček [i] 15:05 To je vražda, napsala [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Zdivočelá země [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:55 Hercule Poirot XII [i] 23:30 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 13. komnata Jiřího Tichoty [i] 01:10 Sváteční slovo nemocničního kaplana Václava Tomiczka [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:10 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Panství Downton 6/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 7/7 [i] 10:05 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 1/2 [i] 11:00 Jižní Pacifik: Oceán sopek [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Chcete je? [i] 12:50 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 13:25 Tajemství 2. sv. války: Útěk z [i] 14:20 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 15:10 Nacisté před soudem: Rudolf Hess [i] 16:10 Heydrich - konečné řešení: Mladý ostrý hoch 2/44 [i] 16:35 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 17:30 Pan Selfridge IV 1/10 [i] 18:15 Na cestě po myanmarském Loikaw [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Antické Řecko [i] 19:25 Špion: Krycí název: Nula 1/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistický atlantický val 1/6 [i] 20:50 Česká labuť [i] 21:50 Vláda: Ctnost uprostřed 1/30 [i] 22:50 Ve jménu vlasti IV: Královna dronů 1/12 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Všechno je skvělý 3/12 [i] 00:05 Malá bílá lež [i] 01:00 Křesťanský magazín [i] 01:25 Evangelíci z Velké Lhoty [i] 01:55 Kde se dobře vaří... [i] 02:10 Zrušíme tělocvik [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Tajemství železnic [i] 03:20 Návraty k divočině [i] 03:45 Jak se staví jezero [i] 03:55 Trojmezná hora [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Panství Downton 7/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3081 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 11 [i] 13:40 Beze stopy III 9, 10 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Talisman pro štěstí 606 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3082 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Na lepší časy 671 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Místo původu 8 [i] 23:30 Černá listina III 21 [i] 00:30 Beze stopy III 9, 10 [i] 02:15 Áčko: Manžel mě prodal do otroctví! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Talisman pro štěstí 606 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Astro Boy I: Vymazání mysli 15 [i] 06:50 Ninjago: Souboj [i] 07:35 M*A*S*H 199 [i] 08:30 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 09:30 Žena zákona: V sobotu večer 15 [i] 11:50 Prostřeno! [i] 12:45 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 14:10 Castle na zabití V: Po pracovní době 8 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Únos 43 [i] 16:30 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Operace 3 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:10 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 23:45 Žena zákona: V sobotu večer 15 [i] 01:50 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 02:50 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 30-31/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 3/158 [i] 07:05 Velvet II. 23 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 45-46 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 63-64/238 [i] 16:50 Indická nevesta 301-302 [i] 17:40 Pestúnka Fran I. [i] 18:40 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VII. 22/23 [i] 20:35 Vymenené životy 47-48 [i] 22:30 Velvet II. 24 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 7-8/10 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran I. [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:35 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Okruh0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ptačí zpěv 2 [i] 13:40 Hříbě0 [i] 15:10 Novodobí Robinsoni0 [i] 16:55 Temný bojovník0 [i] 18:35 Angelika0 [i] 20:30 Dominion 6 [i] 21:15 Mnich0 [i] 22:55 Příběh mého syna0 [i] 01:00 Lekce umírání0 [i] 02:25 Nadaný žák0 [i] 04:10 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Futsal [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Jezdectví