TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:55 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 14:00 Monk I. [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:50 Susedské prípady [i] 23:50 Monk I. [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 01:45 NCIS: Los Angeles I. 14-15/24 [i] 03:15 Koleso šťastia [i] 04:00 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Smrteľnosť [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Gajrangerfjord. Skromná majestátnosť. Nórsko [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: Láska pod psa [i] 09:55 Policajné oddelenie: Únos 5 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: SMS [i] 14:35 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Merv. Ruiny mesta na Hodvábnej ceste. Turkmenistan [i] 16:45 Marika Gombitová - 60: Neberte nám princeznú [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Colette [i] 22:25 Reportéri [i] 23:00 Tajné životy 2 [i] 00:00 Policajné oddelenie: Únos 5 [i] 00:50 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 01:35 Colette [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vtáčí svet [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Tao Tao [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NAJHORŠÍ EMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:50 Tvárou v tvár [i] 09:15 Polícia [i] 09:30 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 09:35 Profesionál [i] 09:45 Sága rodu Forsytovcov 2 [i] 10:40 Marika Gombitová jubiluje: Môj malý príbeh [i] 10:55 Adresa ja, adresa ty [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Lisa a Paul [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Táňou Pauhofovou [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: STRAPO & TONO S. [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Konštrukčná keramika [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Kontakty [i] 15:20 HiSTORY [i] 15:25 Národnostný magazín: Mix KE [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Šokujúce zmysly [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Vlkolínec [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Kráľovský park v Studley a zrúcaniny vo Fountains, Veľká Británia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NAJHORŠÍ EMO [i] 18:45 Tao Tao [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá - Hana Gregorová [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Balada o siedmich obesených [i] 21:30 Anjeli strážni: Milky Vášáryovej [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:30 Noc v archíve: s Marikou Gombitovou [i] 23:35 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 23:50 Amatér [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Správy a komentáre [i] 02:55 Správy - Hírek [i] 03:00 ArtSpektrum [i] 03:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Zbaľ sa a vypadni! [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Rozvedená dcéra [i] 09:50 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VI. 4 [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:00 POLICAJTI V AKCII [i] 00:10 Klamári III. 1/13 [i] 01:10 18 kolies spravodlivosti 13 [i] 01:45 KRIMI 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Zbaľ sa a vypadni! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 47,48 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 6 [i] 11:05 Podvodníci V. 7,8 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 14:15 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Ninja Factor II. 47,48 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7, 8 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 11 [i] 19:30 Profesionáli II.: Biankin asistent 18 [i] 20:30 Hercules [i] 22:35 Nezastaviteľný muž [i] 00:45 Tí, čo vraždia 4,5 [i] 02:30 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 03:20 Profesionáli II.: Biankin asistent 18 [i] 04:00 Tí, čo vraždia 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 09:10 Vlčí mládě V. 4 [i] 10:05 Bez hranic III. 12 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 12:10 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 13:10 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 14:10 Bez hranic III. 12 [i] 15:15 Vlčí mládě V. 4 [i] 16:10 Vlčí mládě V. 5 [i] 17:05 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 18:05 Havaj 5-0 III. 1 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 4 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 13 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 1 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 01:55 Tajnosti a lži II. 4 [i] 02:40 Vzpomínky IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 241 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 10 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 12 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 13 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 2 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 6 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada) 3 [i] 13:30 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 14:25 Království skládek (2. Řada) 5 [i] 15:20 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 10 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 13 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 1 [i] 21:00 Pekelné silnice [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 8 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 8 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 6 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada) 6 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 1 [i] 02:40 Pekelné silnice [i] 03:30 Z chlapce mužem (2. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Pod Jezevčí skálou [i] 10:20 Já, Mattoni [i] 11:15 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Dioptrie [i] 15:00 To je vražda, napsala [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl: Smrt na lovu 3/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Malostranské palácové [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 3/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 6/7 [i] 09:50 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 10:45 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Kameny zmizelých [i] 12:30 Klíč [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1966 1112/2379 [i] 13:10 Hovory o Hovorech s Janem [i] 13:35 Obrázky z Francie: Provence [i] 13:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 14:20 Rodina ledního medvěda a já: Podzim [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Letecké katastrofy: V oku bouře [i] 16:25 Jak zrekonstruovat dinosaura [i] 17:20 Tajemství 2. sv. války: Útěk z [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: O pár koleček víc 1/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Deštivým Balkánem 1/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy: Historik a vášnivý fotograf Marco 1/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Temné charisma Adolfa Hitlera 1/3 [i] 21:00 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 21:50 Frankie a Johnny [i] 23:45 Mnichov [i] 02:20 Můj sen Rio [i] 03:15 Farář nebo flanďák [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Tajemství železnic [i] 04:20 Ztracené adresy [i] 04:40 Návraty k divočině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3080 [i] 09:55 Comeback: Prohozz [i] 10:30 Comeback: Těžká hodina [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 10 [i] 13:40 Beze stopy III 7, 8 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Modelka 605 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3081 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Případy pro Lauru 4 [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Zlodějská čest 7 [i] 23:30 Černá listina III 20 [i] 00:25 Beze stopy III 7, 8 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Áčko: Peníze nebo život! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Modelka 605 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy I: Minidobrodrodružství 14 [i] 06:45 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 07:30 M*A*S*H 198 [i] 08:25 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 09:25 Žena zákona: Klinická smrt 14 [i] 11:30 Prostřeno! Poslední večeře [i] 12:45 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 14:10 Castle na zabití V: Poslední píseň 7 [i] 15:10 Přístav: Poklad 69 [i] 16:30 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Únos 43 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Žena zákona: Klinická smrt 14 [i] 02:00 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 03:00 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 03:50 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 28-29/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 1-2/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Leto v Kapskom meste [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 61-62/238 [i] 16:40 Indická nevesta 299-300 [i] 17:35 Pestúnka Fran I. [i] 18:35 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 21/23 [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:35 Vymenené životy 45-46 [i] 22:30 Velvet II. 23 [i] 23:30 Sestrička Jackie V. 5-6/10 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran I. [i] 02:10 Seinfeld [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 6 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Vyletět z hnízda0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ptačí zpěv 1 [i] 13:45 Jako za starých časů0 [i] 15:30 Okruh0 [i] 17:00 Hříbě0 [i] 18:25 Pokrevní pouto0 [i] 20:30 Temný bojovník0 [i] 22:00 Volavka 20 [i] 00:00 Agáta0