TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:35 Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery [i] 10:15 Policajná akadémia [i] 12:20 Dobre vedieť! [i] 15:40 Atletiko Cvernofka [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Kredenc [i] 00:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Tím Európy - Výber severnej Ameriky do 23 rokov [i] 02:30 Ochranca [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 PARK [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom naučili kukučku kukať [i] 07:20 Lisa a Paul [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Hodina baletu [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Búrka [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Bol raz jeden život [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 Safari za kuchyňou: Volanie divočiny 6/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: SMS [i] 10:10 Pobrežie Austrálie: Úžina Torres [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 15:45 Romulus a Remus [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Láska pod psa [i] 21:20 Muž z Hongkongu [i] 22:55 Julie Lescautová VIII.: Diplomatická imunita 2/6 [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 01:55 O 5 minút 12 [i] 03:00 Muž z Hongkongu [i] 04:35 Križovatky medicíny: Horúčka stredajšej noci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapurka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pútnické miesta na Slovensku: Pútnické miesto Marianka [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:45 Test magazín: Test magazín: Vŕtačky [i] 10:00 Archijerejská sv. liturgia z odpustu Narodenia Presvätej Bohorodičky z katedrálneho soboru v Košiciach [i] 12:25 Traja chrobáci [i] 12:55 Strašiak Matej [i] 13:00 Nikto nie je doma: Ocot [i] 13:10 Bratislavské rozprávky: Kôň so zelenou hrivou [i] 13:20 Kač,kač,kač: Kačiaci sa predvádzajú [i] 13:25 Rozprávky z celého sveta: Krištof v ríši škriatkov [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 14:20 Pštrosí večierok [i] 15:30 Anjeli strážni: Zdeny Studenkovej [i] 16:00 Ktosi je za dverami [i] 16:15 Televízia za dverami: Televízny štartér [i] 16:45 Duch v pohybe [i] 17:55 (Ne)celebrity: Rastislav Revúcky [i] 18:05 Medzibodrožie [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:40 Lisa a Paul [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - POKAZENÉ POČASIE [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Tao Tao [i] 19:20 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 2 [i] 20:40 Wolf Hall: Celým srdcom milovaný [i] 21:40 Gen.sk: Ján Mojto [i] 22:00 Polnočný kovboj [i] 23:45 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 00:05 Strach [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:00 Jeden prúser za druhým [i] 09:05 Máša a medveď [i] 09:20 Mestečko záhad [i] 10:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:35 L.A. Apokalypsa [i] 13:25 Thor: Temný svet [i] 15:55 Agent v sukni [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:45 Looper: Nájomný zabijak [i] 01:20 Skutoční muži plačú [i] 03:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 05:55 Obeť únosu [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 10:00 Simpsonovci XIX. 10 [i] 10:30 X Factor Veľká Británia XIII. 3,4 [i] 13:30 Kráľovná XXL [i] 15:10 Najnebezpečnejšie sopky sveta [i] 16:05 Zbohom, Slovensko! 3 [i] 17:40 Pre hrsť dolárov [i] 19:45 Ninja Factor IV. 1/24 [i] 20:30 L.A. Apokalypsa [i] 22:10 Kráľovná XXL [i] 00:05 Pre hrsť dolárov [i] 02:10 Tanečnica [i] 03:40 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 04:30 Zbohom, Slovensko! 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 10:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 11:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 13:50 Grand Hotel III. 21 [i] 14:50 Grand Hotel III. 22 [i] 15:50 Rex Special Unit I. 3 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 4 [i] 18:00 Falco I. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 23 [i] 23:50 Vzpomínky IV. 3 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 02:35 Falco I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 17 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada) 2 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada) 2 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 2 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada) 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 11 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 12 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 19 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 20 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 10 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 11 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada) 6 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 10 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 9 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 6 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 5 [i] 21:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 22:00 Americký chopper: Shaqova motorka [i] 23:00 Říční monstra (8. Řada) 6 [i] 00:00 Nazí a vystrašení (2. Řada) 1 [i] 00:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 1 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 5 [i] 02:40 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 03:30 Americký chopper: Shaqova motorka [i] 04:20 Říční monstra (8. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 07:00 Přijdu hned [i] 08:15 Úsměvy Pavla Landovského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 O zrzavé Andule [i] 15:25 Komici na jedničku [i] 16:20 Podnájemníci [i] 17:35 Pod Jezevčí skálou [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Horem pádem [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:45 Bolkoviny [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 02:10 Brno Open 2012 [i] 03:10 Hobby naší doby [i] 03:40 13. komnata Jiřího Tichoty [i] 04:05 Sváteční slovo nemocničního kaplana Václava Tomiczka [i] 04:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:35 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křídla přírody: Podzim a zima [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1112/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vzpomínka na Jana Masaryka (1.) [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Mladý ostrý hoch 2/44 [i] 10:05 Nacisté před soudem: Hermann [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:25 Svět podle Kryštofa Kolumba I. - Veliké cíle [i] 12:45 Sváteční slovo nemocničního kaplana Václava Tomiczka [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Kameny zmizelých [i] 14:10 Štíty království českého: Můj hrad, můj dům 2/10 [i] 14:40 Na plovárně s Karlem Štědrým [i] 15:05 Na cestě po myanmarském Loikaw [i] 15:35 Pompeje: Tajemství zkamenělých těl [i] 16:25 Sny a skutečnost Hanzelky a Zikmunda [i] 17:25 Trabantem z Austrálie do Asie: O pár koleček víc 1/12 [i] 17:55 Jižní Pacifik: Oceán sopek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Profesionál [i] 21:50 Mnichov [i] 00:30 Malá bílá lež [i] 01:25 Most II 3/10 [i] 02:20 Cestománie [i] 02:50 Velcí malí zpěváci [i] 03:15 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 03:30 Smrt [i] 04:00 Pulec, králík a Duch svatý [i] 04:25 Památky na prodej: Zámek Valeč [i] 04:45 Californication VII: Julia 2/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 8 [i] 06:15 Král džungle II 4 [i] 06:40 Kačer Kabrňák II 5 [i] 07:05 Tom a Jerry III 37 [i] 07:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 18 [i] 08:00 Víkend [i] 08:55 Gympl s (r)učením omezeným: Dvě čárky 92 [i] 10:20 Addamsova rodina 2 [i] 12:15 Jen blázni spěchají [i] 14:30 Pětka s hvězdičkou [i] 16:15 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 18:10 Hospoda: Kalamita 46 [i] 18:45 Comeback: Těžká hodina [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:50 Střepiny [i] 23:20 Ozbrojení a nebezpeční [i] 01:05 Beze stopy III 5,6 [i] 02:35 Volejte Novu [i] 03:25 Comeback: Těžká hodina [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Dvě čárky 92 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy I: Robosestra 13 [i] 07:20 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:50 Ninjago: Pozvání [i] 08:20 M*A*S*H 196 [i] 08:50 M*A*S*H 197 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Prostřeno! [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Jak se staví sen [i] 12:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 14:35 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 15:10 Chalupáři: Kapr 2 [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:00 Šéf na grilu [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Převýchova 3 [i] 21:35 Comedy Club [i] 22:05 Lotta a vysněná cesta [i] 00:10 Legenda: Obchodníci se smrtí 3 [i] 01:05 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 02:45 Stav obležení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia II. 8/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 8-9/25 [i] 14:05 Odložený prípad V. 7-8/18 [i] 15:55 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 18:00 Dom pre dvoch [i] 20:00 Riskantné tajomstvá [i] 21:40 Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko [i] 00:20 Riskantné tajomstvá [i] 01:55 Príšerne nahlas a neuveriteľne blízko [i] 03:50 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Agáta0 [i] 13:30 Vyletět z hnízda0 [i] 15:00 Ptačí zpěv 2 [i] 16:35 Nadějné vyhlídky0 [i] 18:45 Jako za starých časů0 [i] 20:30 Pokrevní pouto0 [i] 22:35 Dokonalý únik0 [i] 00:10 Šestý den0 [i] 02:05 Věc: Počátek0 [i] 03:40 Barneyho ženy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Futsal [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:10 Zprávy [i] 17:15 Cyklistika [i] 21:10 Zprávy [i] 21:15 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 06:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 4 [i] 07:00 Madagaskar: Země chameleonů0 [i] 08:00 Úžasný svět opic 1 [i] 09:00 Obři doby ledové 3 [i] 10:00 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 11:00 Ve stopách Šerpů0 [i] 12:00 Ledové kamiony 10