Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:40 Tom a Jerry [i] 08:50 Postrach Denis [i] 10:50 Teória veľkého tresku VI. 11-12/24 [i] 11:45 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 14:15 Kredenc [i] 15:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Equalizer [i] 23:15 Ochranca [i] 01:15 Equalizer [i] 03:40 Ochranca [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko chutí [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Pingu [i] 07:15 Calimero [i] 07:30 Prasiatko Peppa I: Palacinky [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Opatrovanie detí [i] 07:40 Garfield III. [i] 07:55 Bol raz jeden život [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:50 Robin Hood I 10/13 [i] 10:35 PARK [i] 11:20 Hudba Made in Slovakia: STRAPO & TONO S. [i] 11:50 On air [i] 12:20 Na krok od neba II. 2/16 [i] 13:20 Tiene lásky 10/10 [i] 14:55 Návrat siedmej roty [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Hontianska Paráda [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Druhý pokus [i] 22:05 Neskoro večer [i] 22:55 Ray Donovan: Ústa sú ústa 2/12 [i] 23:50 Hudba Made in Slovakia: STRAPO & TONO S. [i] 00:15 Návrat siedmej roty [i] 01:40 Nevera po slovensky 1/3 [i] 02:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Druhý pokus [i] 03:20 Občan za dverami [i] 03:45 Slovensko v obrazoch [i] 04:05 Slovenský raj [i] 04:25 Robin Hood I 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Noc v archíve: Poprázdninové cestovanie [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:15 Depresie a samovraždy [i] 11:55 VAT: Online kontrola stavu auta [i] 12:20 Spektrum vedy: Stroje pre práškové technológie [i] 12:45 ZvedaVEC: Konštrukčná keramika [i] 12:50 Primáška [i] 13:15 Kapurka [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Vŕtačky [i] 15:00 Drevo s dušou [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: AS Trenčín - Spartak Trnava [i] 19:00 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 19:10 Lisa a Paul [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 19:20 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Každý týždeň sedem dní [i] 21:40 Od veci: Od veci s Táňou Pauhofovou [i] 22:15 Fargo II 2/10 [i] 23:15 Paralympijské hry Rio 2016: Dráhová cyklistika (stíhacie preteky na 4.000 m) [i] 00:30 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 00:45 ArtSpektrum [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Sníček [i] 07:55 Zabi nudu! [i] 08:05 Káčerovo II. [i] 08:55 Simpsonovci XI. 14,15 [i] 09:50 Ninja Factor IV [i] 11:35 Jeden prúser za druhým [i] 13:45 Divoké kočky [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI II.: Zase škola, Starí rodičia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hercules [i] 22:55 Nezastaviteľný muž [i] 01:15 KRIMI 01:45 NOVINY TV JOJ 02:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:50 NAŠI: Zase škola, Starí rodičia [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 05:55 Ničitelia mýtov V. 3,4 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 1/9 [i] 11:55 Brat proti bratovi 1/6 [i] 12:50 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 1,2/12 [i] 14:45 Výhra mi zmenila život 3 [i] 15:55 Obeť únosu [i] 17:50 Áno, šéfe! USA VII. 4,5 [i] 19:50 Najlepšie Haló 2 [i] 20:30 Divoké kočky [i] 22:40 Adam hľadá Evu 8,9 [i] 00:25 Ostrov [i] 02:15 Ničitelia mýtov V. 24 [i] 03:05 Najlepšie Haló 2 [i] 03:40 Výhra mi zmenila život 3 [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:15 Rex Special Unit I. 3 [i] 08:20 Falco I. 2 [i] 09:25 Poslové I. 1 [i] 10:20 Poslové I. 2 [i] 11:10 Rex Special Unit I. 3 [i] 12:15 Rex Special Unit I. 4 [i] 13:20 Vzpomínky IV. 3 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 17:20 Expresní zásilka 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 22 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 23 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 00:55 Sherlock: The Abominable Bride 1 [i] 02:40 Havaj 5-0 III. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 7 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 3 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 2 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada) 2 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 10 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 23 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 24 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 11 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 12 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 1 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 2 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 5 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 6 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 7 [i] 18:05 Impozantní letadla (2. Řada) 2 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 7 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 7 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 6 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 15 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 9 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 10 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada) 2 [i] 00:55 Berte to jako varování (2. Řada) 3 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 7 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 7 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 6 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 15 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 9 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Polopatě [i] 07:20 Daleko, hluboko, a vysoko [i] 07:50 Nejsem chmýrko na bodláku [i] 08:25 Taková normální rodinka: Ženich 1/8 [i] 09:10 Nejlepší Bakaláři [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna [i] 14:00 O loupežníku Olbramovi [i] 14:40 Přijdu hned [i] 15:55 Světák Jan Libíček [i] 16:50 Hercule Poirot XII [i] 18:20 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Hana Zagorová 70 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:15 Rozbité zrcadlo [i] 00:00 Utrpení mladého Boháčka [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Sama doma [i] 04:10 Mnohotvárná Troja [i] 04:30 Evergreeny Gustava Broma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton 5/7 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Ostrov kovbojů [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Letecké katastrofy: V oku bouře [i] 11:35 Po stopách wampyrismu [i] 12:35 Babylon [i] 13:05 Divnopis [i] 13:10 Ohře s Vladimírem Čechem: Zralá řeka [i] 13:40 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 14:25 Mezi supy [i] 16:05 Rodina ledního medvěda a já: Podzim [i] 16:55 Kamera na cestách: Québec, trochu jiná Amerika [i] 17:50 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Psí šampioni [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Chartúm [i] 22:15 Sluha Jeho Veličenstva [i] 00:15 Most II 3/10 [i] 01:15 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 01:55 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 02:00 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Deštivým Balkánem 1/7 [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 Cesty víry: Faktor Ježíš [i] 03:15 Písničky modloslužebníků [i] 03:40 Památky na prodej: Hrad Sádek [i] 04:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 04:05 Tanec před kamerou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 7 [i] 06:40 Král džungle II 3 [i] 07:10 Kačer Kabrňák II 4 [i] 07:35 Tom a Jerry III 36 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 17 [i] 08:25 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:50 Smím prosit? [i] 16:00 Koření života [i] 18:15 Hospoda: Strýček 45 [i] 18:50 Comeback: Prohozz [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 23:00 Vítejte v džungli [i] 01:00 Jezero 4: Poslední kapitola [i] 02:40 Beze stopy III 4 [i] 03:20 Comeback: Prohozz [i] 04:10 Áčko: Miluj mě, na věku nezáleží [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Astro Boy I: Oživení Jumba 12 [i] 07:25 Ninjago: Pustina [i] 07:55 Ninjago: Titanový nindža [i] 08:25 M*A*S*H 195 [i] 08:55 M*A*S*H 196 [i] 09:30 Autosalon [i] 10:45 Největší tankové bitvy III 4 [i] 11:45 Pevnost Boyard [i] 13:20 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 15:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Šest výstřelů [i] 00:25 Dobrý synek [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 03:50 Falešná hraběnka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 7/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 13-14/22 [i] 13:55 Odložený prípad V. 5-6/18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky [i] 17:50 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 20:00 Dom pre dvoch [i] 22:00 Leto v Kapskom meste [i] 00:00 Rodina v ohrození [i] 01:40 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 03:15 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 04:45 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Philomena0 [i] 08:15 Big Screen 16 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:35 Agáta0 [i] 15:00 Ptačí zpěv 1 [i] 16:40 Penelope0 [i] 18:25 Tam, kde jsem nikdy nebyl0 [i] 20:10 Šestý den0 [i] 22:00 Symptom Pandorum0 [i] 23:45 Volavka0 [i] 01:30 Symptom Pandorum0 [i] 03:10 Mořská bestie0 [i] 04:30 Ruce od krve0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:40 Zprávy [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Dostihy [i] 01:00 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 06:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 3 [i] 07:00 Essequibo: Tajemná řeka 3 [i] 08:00 Příběh života - jak se natáčelo0 [i] 09:00 Obři doby ledové 2 [i] 10:00 Tajemství Číny 3 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 5 [i] 12:00 Ledové kamiony 9 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 4 [i] 14:00 Ötziho pitva0 [i] 15:00 Věda vs. Bůh 1 [i] 16:00 Globální logistika 3 [i] 17:00 Zvířecí komanda 3 [i] 18:00 První moderní válka - Válka, která navždy přepsala dějiny válčení 1 [i] 18:55 Kdo byli Římané? 1 [i] 20:00 Egypt 1