TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 14:00 Monk I. [i] 14:50 Ostrov [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:50 Non-Stop [i] 01:00 Ľudia zajtrajška 18/22 [i] 02:00 Monk I. [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 03:30 Koleso šťastia [i] 04:15 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Kovbojka z lekárne [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Sen [i] 10:00 Policajné oddelenie: Díler 4 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Le Havre. Poézia betónu. Francúzsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Gajrangerfjord. Skromná majestátnosť. Nórsko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dáma so závojom [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Borsalino [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 02:00 Borsalino [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Zvieratá so zlou povesťou [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Malí ľudia [i] 07:35 Doma chutí najlepšie [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ŠTYRIA ŠKRIATKOVIA A VÍLA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Návšteva [i] 11:10 Pozvánka na Banket [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Lisa a Paul [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:05 Osobnosti duchovného života: Senior Ľudovít Šenšel [i] 13:35 Najlepší obchod môjho života [i] 14:00 Taký malý tomograf: Jozef Mokoš [i] 14:30 Umenie: O bábkach a ľuďoch [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Učiteľka na voze [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Marián Čapka [i] 16:05 (Ne)celebrity: Oľga Apoleníková [i] 16:15 Televíkend [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga: HK Nitra - HC ‘05 iClinic Banská Bystrica [i] 18:20 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Alžbetin dvor: Prekliaty rod [i] 21:35 Paralympijské hry Rio 2016: Dráhová cyklistika (1 km s pevným štartom) [i] 23:15 Paralympijské hry Rio 2016: Paralympijské hry Rio 2016 - SÚHRN [i] 23:30 Úspech môjho tajomstva [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Smetiarka [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Psychopat [i] 09:30 ČERT NIKDY NESPÍ: Závet, Sexi susedka [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:40 Vtierka Castle VI. 3 [i] 13:40 Neuveriteľné svetové talenty [i] 14:20 NÁVŠTEVNÍCI: Cesta do minulosti [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Thor: Temný svet [i] 23:10 Ostrov [i] 01:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 02:10 KRIMI 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Psychopat [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: Smetiarka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 2 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 45,46 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 5 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 12 [i] 12:00 Klamári II. 22/22 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 15 [i] 14:15 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 9 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 45,46 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 10 [i] 19:30 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 20:30 Zvedený učiteľkou [i] 22:25 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 1,2/12 [i] 23:35 Črepiny [i] 01:00 Ničitelia mýtov V. 23 [i] 02:10 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 02:45 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 1,2/12 [i] 03:40 Ničitelia mýtov 15 [i] 04:30 Už dosť, šéfe! VI. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 08:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 09:05 Vlčí mládě V. 3 [i] 10:00 Bez hranic III. 11 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 12:05 Rex Special Unit I. 12 [i] 13:10 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 14:05 Bez hranic III. 11 [i] 15:10 Vlčí mládě V. 3 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 4 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 18:00 Bez hranic III. 12 [i] 19:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 21:00 Sherlock: The Abominable Bride 1 [i] 22:45 Profil zločinu VI. 1 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 02:35 Profil zločinu VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 240 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 9 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 11 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 12 [i] 09:55 Aljašská železnice (2. Řada) 1 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 5 [i] 12:35 Muž velkých ryb (1. Řada) 2 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 4 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 5 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (11. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 9 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 12 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 1 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 9 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 6 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 7 [i] 00:00 Neobjasněné případy (2. Řada) 5 [i] 00:55 Vražedná pole (1. Řada) 2 [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 1 [i] 02:40 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 9 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Petry Paroubkové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 15:45 Reportéři ČT [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Jiřího Tichoty [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:20 Kolo plné hvězd [i] 23:15 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Bolkoviny [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 02:00 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton 4/7 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 5/7 [i] 09:50 Hovory o Hovorech s Janem [i] 10:15 Rodina ledního medvěda a já: Léto [i] 11:10 Cestománie [i] 11:40 Postřehy odjinud [i] 11:45 Útěk na Vanuatu [i] 12:40 Jižní Pacifik: Nekonečná modř [i] 13:30 Můj sen Rio [i] 14:25 Pstruh a živočichové pstruhového pásma [i] 14:40 Chcete mě? [i] 15:05 Špion: Krycí název: Nula 1/6 [i] 15:30 Vzhůru dolů! [i] 15:50 2000 let britské historie: Válka a mír [i] 16:35 Nacisté před soudem: Hermann [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Deštivým Balkánem 1/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Jak rostly hrady 1/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědi grizzly na Aljašce 1/2 [i] 21:00 Pan Selfridge IV 1/10 [i] 21:50 Válečná generace: Jiná doba 1/3 [i] 23:20 Ztracený ráj 3/8 [i] 00:05 Californication VII: Julia 2/12 [i] 00:35 Pološero - Léčitelé aneb tonoucí se stébla chytá [i] 01:00 Babylon [i] 01:30 Náš venkov: Singltrek a Písecké hory [i] 01:55 Brněnský tramping [i] 02:20 Počesku [i] 02:30 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 02:55 Pro sjednocenou Evropu [i] 03:50 Uchem jehly [i] 04:15 Památky na prodej: Zámek [i] 04:35 Kolonie opuštěných mužů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3079 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Díky za přejetí 670 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 9 [i] 13:40 Beze stopy III 5, 6 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: V nebi 604 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3080 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna: W [i] 23:00 Já, legenda [i] 00:50 Mistrův syn [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: V nebi 604 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy I: Robotí cirkus 11 [i] 06:50 Ninjago: Pustina [i] 07:35 M*A*S*H 195 [i] 08:30 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 09:30 Žena zákona: Týraná žena 13 [i] 11:45 Prostřeno! [i] 12:45 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 14:05 Castle na zabití V: Nechť vás provází štěstí 6 [i] 15:05 Mordparta: Samota 2 [i] 16:30 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Poklad 69 [i] 21:35 Můj vysvlečenej deník [i] 23:55 Comedy Club [i] 00:25 Žena zákona: Týraná žena 13 [i] 02:15 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 03:15 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 25-27/142 [i] 07:05 Velvet II. 22 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 43-44 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 59-60/238 [i] 16:40 Indická nevesta 297-298 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. 9-10/24 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 19-20/23 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová II. 7-9/24 [i] 00:15 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran I. 9-10/24 [i] 02:10 Seinfeld [i] 02:30 Sherlock a Watsonová II. 7-9/24 [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Ruka mrtvého muže0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pohled na lásku0 [i] 13:40 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 15:25 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 17:15 Skóruj!0 [i] 18:50 Philomena0 [i] 20:30 Tam, kde jsem nikdy nebyl0 [i] 22:10 30 dní dlouhá noc0 [i] 00:00 Žralok v Benátkách0 [i] 01:30 Dokonalý únik0 [i] 03:00 Krvavý stát0 [i] 04:20 99 franků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:40 Zprávy [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Tenis [i]