TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 13:55 Monk I. [i] 14:50 Ostrov [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostrov [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:45 Kredenc [i] 23:50 Kobra 11 XVIII. 12-13/15 [i] 02:00 SVETOVÝ POHÁR V HOKEJI: Výber severnej Ameriky do 23 rokov - Tím Európy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Komplikácie [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Hrobky Koguryo. Vždy pripravení. Severná Kórea [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Mestá v Negevskej púšti. Na natabejskej Kadidlovej ceste. Izrael [i] 09:05 Agatha Christie : Poirot: Krížový kráľ [i] 10:00 Policajné oddelenie: Nočná služba 3 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Niektorí tomu hovoria láska 4/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Most v Mostare. Oblúk nad priepasťou. Bosna a Hercegovina [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Múzeum Planten-Moretus. Hold tlačiarenskej dynastii. Antverpy, Belgicko [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Sen [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 10/10 [i] 21:50 Červené víno 2/3 [i] 23:00 Na krok od neba II. 2/16 [i] 23:55 Policajné oddelenie: Nočná služba 3 [i] 00:45 Lekári: Niektorí tomu hovoria láska 4/65 [i] 01:30 Červené víno 2/3 [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Križovatky medicíny: Starostlivosť o dieťa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Majstri triku [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Doma chutí najlepšie [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SHOWERS FLOWERS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:50 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Sesternica Beta 3/3 [i] 11:20 Vlkolínec [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Lisa a Paul [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta III. (z Holíča do Kopčian) [i] 13:00 Universum: Na rieke v Írsku 2/2 [i] 13:55 Fraňo Gibala [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Učiteľka alebo mýliť sa je ľudské [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Zvieratá so zlou povesťou [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Priamočiare píly [i] 16:40 Energetika [i] 16:55 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Dom v Speyeri, Kostol franských cisárov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - SHOWERS FLOWERS [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Spravodliví [i] 20:00 Posledný portrét [i] 21:00 Tetovanie na duši [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:30 VAT: Online kontrola stavu auta [i] 22:55 Polícia [i] 23:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 23:15 Profesionál [i] 23:30 Paralympijské hry Rio 2016 [i] 23:45 Horšie ako smrť [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:25 Národnostné správy [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Úspory [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Brat ma oklamal [i] 09:30 ČERT NIKDY NESPÍ: Bosorky, Dvojitá nevera. [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 Vtierka Castle VI. 2 [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI II.: Mia [i] 21:30 NÁVŠTEVNÍCI: Cesta do minulosti [i] 22:30 POLICAJTI V AKCII [i] 23:30 Klamári II. 22/22 [i] 00:30 18 kolies spravodlivosti 12 [i] 01:30 KRIMI 02:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Brat ma oklamal [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 06:10 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 08:55 Ninja Factor II. 43,44 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 4 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 11 [i] 12:00 Klamári II. 21 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 14 [i] 14:15 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 8 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:10 Ninja Factor II. 43,44 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 23 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 24/24 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 9 [i] 19:30 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 20:30 Agent v sukni [i] 22:35 Nebezpečné lety 7 [i] 23:40 Homeland - Zradca III. 8 [i] 00:40 Nahí v raji 5 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 22 [i] 02:40 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 03:20 Nebezpečné lety 7 [i] 04:05 Homeland - Zradca III. 8 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 08:00 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 08:55 Vlčí mládě V. 2 [i] 09:55 Bez hranic III. 9 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 12:00 Rex Special Unit I. 11 [i] 13:05 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 14:00 Bez hranic III. 9 [i] 15:05 Vlčí mládě V. 2 [i] 16:00 Vlčí mládě V. 3 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 12 [i] 18:00 Bez hranic III. 11 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 239 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 8 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 10 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 11 [i] 09:55 Aljašská železnice (1. Řada) 6 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 4 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 1 [i] 13:30 Mrazivé zlato (2. Řada) 4 [i] 14:25 Mrazivé zlato (2. Řada) 5 [i] 15:20 Mrazivé zlato (2. Řada) 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 8 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 11 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 10 [i] 21:00 Války kontejnerů 3 [i] 21:30 Války kontejnerů 4 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 33 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 34 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 6 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 17 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 4 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 10 [i] 02:40 Války kontejnerů 3 [i] 03:05 Války kontejnerů 4 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 33 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 34 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Medvěd [i] 15:05 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Zdivočelá země [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Utrpení mladého Boháčka [i] 23:30 Na stopě [i] 23:55 Kingová [i] 00:40 Farmářská jízda [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Objektiv [i] 02:00 Toulavá kamera [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton 3/7 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 4/7 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: O pár koleček víc 1/12 [i] 10:20 Tajemství 2. sv. války: Zničení [i] 11:10 Divnopis [i] 11:15 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:15 Na pomoc životu - rakovina vaječníků [i] 12:35 Duchovní kuchyně: Antické Řecko [i] 13:00 Obrázky z Francie: Provence [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Křídla přírody: Podzim a zima [i] 14:20 Domov ve středu Evropy: Historik a vášnivý fotograf Marco 1/13 [i] 14:30 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 14:50 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 15:40 Poslední bitva Vikingů [i] 16:40 Zkáza krásou [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Vanuatu [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Deštivým Balkánem 1/7 [i] 22:15 Agora [i] 00:15 Queer: Muži na vysokých podpatcích I. [i] 00:45 Sestřička Jackie VI: Pouť 2/12 [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:40 Otevřený vesmír banky [i] 02:05 Malí mistři [i] 02:35 Varmužovci z Mistřína [i] 02:55 Tři svatby [i] 03:25 Památky na prodej: Zámek [i] 03:45 Přátelé bez domova [i] 04:10 Noční safari [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3078 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 8 [i] 13:40 Beze stopy III 3, 4 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevíš dne ani hodiny 603 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3079 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Díky za přejetí 670 [i] 21:30 Machři 2 [i] 23:25 Černá listina III 19 [i] 00:20 Beze stopy III 2, 3 [i] 01:55 Áčko: Porod by tě mohl zabít! [i] 02:40 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nevíš dne ani hodiny 603 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Venušoboti 10 [i] 06:35 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 07:05 M*A*S*H 193 [i] 07:50 M*A*S*H 194 [i] 08:35 Castle na zabití V: To je vražda, napsal 4 [i] 09:35 Žena zákona: Hra zvuků a světla 12 [i] 11:50 Prostřeno! [i] 12:50 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 14:10 Castle na zabití V: Podezření 5 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Rodinné hodnoty 42 [i] 16:30 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Spáč 2 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Žena zákona: Hra zvuků a světla 12 [i] 02:20 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 03:20 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 23-24/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 183/183 [i] 07:00 Velvet II. 21 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 41-42 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Keď budeš moja 57-58/238 [i] 16:35 Indická nevesta 295-296 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. 7-8/24 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 18/23 [i] 20:30 Vymenené životy 43-44 [i] 22:30 Velvet II. 22 [i] 23:25 Sestrička Jackie V. 3-4/10 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran I. 7-8/24 [i] 02:15 Seinfeld [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Falešná láska0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dohola0 [i] 13:40 V rytmu soulu0 [i] 15:25 Ruka mrtvého muže0