TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 14:00 Monk I. [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ostrov [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:35 Atletiko Cvernofka [i] 23:40 Kobra 11 XVIII. 10-11/15 [i] 01:50 Monk I. [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 03:15 Koleso šťastia [i] 04:10 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Odborný názor [i] 05:50 Križovatky medicíny: Vedľajšie účinky [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Kláštory Hagpat and Sanahin. Dvaja odlišní súrodenci. Arménsko [i] 08:50 Tajné životy [i] 10:00 Policajné oddelenie: Krvavý kúpeľ 1 [i] 10:50 Duel [i] 11:25 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Aksúm. Na slávu kráľom. Etiópia [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Havaj. Domov Pele, bohyne ohňa. USA [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Neuveriteľná krádež [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain III.: Spriaznená duša 5/8 [i] 23:00 Kapitán Cain III.: Rodinné striebro 6/8 [i] 00:00 Policajné oddelenie: Krvavý kúpeľ 1 [i] 00:50 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 01:35 Kapitán Cain III.: Spriaznená duša 5/8 [i] 02:25 Kapitán Cain III.: Rodinné striebro 6/8 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Osudná dávka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Obrnené zvieratá [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:25 Malí ľudia [i] 07:30 Doma chutí najlepšie [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ROČNÉ OBDOBIA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:00 Sesternica Beta 1/3 [i] 11:20 Bakalárske návraty: Koliesko [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Lisa a Paul [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Záhorská vínna cesta I. (Skalica) [i] 13:00 Národný umelec Laco Novomeský [i] 13:40 Alexander Moyzes [i] 14:30 Moja diagnóza: Bulímia - Láska moja, prekliatie moje [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Naša pani učiteľka [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 15:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Život v tme [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Malatiná [i] 16:35 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Hue-tam, kde sa smútok usmieva, Vietnam [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - ROČNÉ OBDOBIA [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Vo vetre kopýt [i] 20:15 Kupónová privatizácia 1/2 [i] 21:05 Kupónová privatizácia 2/2 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:35 Večera s Havranom: Úspechy a zlyhania privatizácie [i] 23:45 Cesta za snom: Slovenský sen 2004 - 2006 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:00 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Berie si ho, kedy chce [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 09:25 ČERT NIKDY NESPÍ: Previerka, Milenci [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Vtierka Castle V. 23,24 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI II.: Zase škola, Starí rodičia [i] 21:50 Áno, šéfe!: Slovenská koliba - Jasná [i] 23:25 Klamári II. 20 [i] 00:25 18 kolies spravodlivosti 10 [i] 01:25 NOVINY TV JOJ 02:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 08:55 Ninja Factor II. 39,40 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 2 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 9 [i] 12:00 Klamári II. 19 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 12 [i] 14:15 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 15:15 Simpsonovci XIX. 6 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:10 Ninja Factor II. 39,40 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 21 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 22 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 7 [i] 19:30 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:30 Terminátor [i] 22:50 Letecké katastrofy XII. 6 [i] 23:50 Homeland - Zradca III. 6 [i] 00:55 Nahí v raji 3 [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 20 [i] 02:40 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 03:20 Letecké katastrofy XII. 6 [i] 04:05 Homeland - Zradca III. 6 [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 07:55 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 08:50 Profil zločinu V. 11 [i] 10:00 Bez hranic III. 5 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 11:55 Rex Special Unit I. 9 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 13:55 Bez hranic III. 5 [i] 14:55 Profil zločinu V. 11 [i] 16:05 Vlčí mládě V. 1 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 10 [i] 18:05 Bez hranic III. 6 [i] 19:05 Tělo jako důkaz III. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 22 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 01:50 Myšlenky zločince X. 22 [i] 02:35 Myšlenky zločince X. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 237 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 6 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 8 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 9 [i] 09:55 Aljašská železnice (1. Řada) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 27 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 2 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 5 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 1 [i] 14:25 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 2 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 6 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 9 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 6 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 2 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 4 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada) 1 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 6 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 8 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 6 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:35 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Med [i] 15:05 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Zdivočelá země [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:55 Hercule Poirot XII [i] 23:25 Kriminálka Paříž [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 13. komnata Petry Paroubkové [i] 01:10 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Kuks, krajina jako park [i] 02:00 Hobby naší doby [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 2/7 [i] 09:50 Zázračná planeta: Vlci versus bizoni [i] 10:45 Jižní Pacifik: Nekonečná modř [i] 11:35 Počesku [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 13:15 Tajemství 2. sv. války: Zničení [i] 14:10 Poslední bitva Vikingů [i] 15:10 Nacisté před soudem: Hermann [i] 16:10 Heydrich - konečné řešení: Noc nad protektorátem 1/44 [i] 16:35 Psí šampioni [i] 17:30 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 18:05 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 18:15 Na cestě po Martiniku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pstruh a živočichové pstruhového pásma [i] 19:10 Válka o tunel [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zkáza krásou [i] 21:40 Můj sen Rio [i] 22:35 Flirt se slečnou Stříbrnou [i] 23:50 Sestřička Jackie VI: Pouť 2/12 [i] 00:20 Poslední rudý princ [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Laická služba [i] 02:40 Lidové nástroje národů světa [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:20 Brněnské městské parky [i] 03:35 Památky na prodej: Zemědělská usedlost Borovnice [i] 03:55 52 dní na útěku [i] 04:20 Vzkaz Armina Delonga [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3076 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 6 [i] 13:40 Beze stopy II: Ztráty a nálezy, Návnada [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Na kočičí svědomí 601 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3077 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bratr XXL 669 [i] 21:30 Víkend [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Falešné identity 6 [i] 23:30 Černá listina III 18 [i] 00:25 Beze stopy II: Sezóna, Ztráty a nálezy [i] 02:15 Áčko: Mami, tati, já se z vás zblázním! [i] 02:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Tajný milenec 600 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Na kočičí svědomí 601 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Neon Express 8 [i] 06:40 Ninjago: Kletba zlatého mistra [i] 07:10 M*A*S*H 191 [i] 08:00 M*A*S*H 192 [i] 08:55 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 09:55 Žena zákona: Kradené děti 10 [i] 12:15 Prostřeno! [i] 13:10 Policie Hamburk VIII: Zatracená láska 30 [i] 14:10 Castle na zabití V: Tajemství neprozradím 3 [i] 15:10 Ohnivý kuře: Divadelní představení 41 [i] 16:30 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Kapr 2 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:10 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 23:45 Žena zákona: Kradené děti 10 [i] 01:50 Policie Hamburk VIII: Zatracená láska 30 [i] 02:35 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 03:25 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 19-20/142 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 181/183 [i] 07:00 Velvet II. 19 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 37-38 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 16:40 Indická nevesta 291-292 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. 3-4/24 [i] 18:35 Priatelia [i] 19:35 Dr. House VII. 16/23 [i] 20:30 Vymenené životy 39-40 [i] 22:30 Velvet II. 20 [i] 23:25 Upírske denníky V. 22/22 [i] 00:20 Priatelia [i] 01:10 Pestúnka Fran I. 3-4/24 [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Černovous0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Léto v Alabamě0 [i] 14:00 Ikona0 [i] 15:30 Ikona0