TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:05 Rodinné prípady [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 4/24 [i] 14:00 Monk I. [i] 14:50 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:40 Kredenc [i] 23:45 Susedské prípady [i] 00:50 Kobra 11 XVIII. 7/15 [i] 01:55 Monk I. [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 4/24 [i] 03:15 Koleso šťastia [i] 04:00 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Duchovné dieťa [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Park princa Pücklera v Bad Muskau. Nemecký švihák a jeho záhrada. Nemecko, Poľsko [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: O jazvecoch a ľuďoch [i] 09:55 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Na rázcestí 1/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Rozhlasový vysielač Grimeton. Počiatky bezdrôtovej komunikácie. Švédsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Kláštory Hagpat and Sanahin. Dvaja odlišní súrodenci. Arménsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:25 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Lidice [i] 22:25 Reportéri [i] 23:00 Tajné životy [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 00:45 Lekári: Na rázcestí 1/65 [i] 01:35 Lidice [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Spevy jesene [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:25 Malí ľudia [i] 07:35 Doma chutí najlepšie [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEKONEČNÉ LETO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:50 Kvarteto [i] 09:15 Polícia [i] 09:30 Polícia [i] 09:40 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 09:45 Profesionál [i] 10:00 Sága rodu Forsytovcov 1 [i] 10:55 Byt [i] 11:30 Obedníček: Pásli ovce valasi [i] 11:40 Lisa a Paul [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Vínne cesty Slovenska: Slovensko a víno [i] 13:20 Od veci: Od veci s Kamilom Mikulčíkom [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: KRISTINA TRAN & CELESTE BUCKINGHAM [i] 14:10 PARK [i] 15:00 UČITEĽSKÝM SVETOM: Studňa Janka Kadavjeho [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Obrnené zvieratá [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Maritime, svetové stredisko moreplavby, Veľká Británia [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEKONEČNÉ LETO [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Tao Tao [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá - Irena Blühová [i] 20:30 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Krotká [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS+ [i] 22:30 Jazva [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Ako malé deti [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Poslal ma na potrat [i] 09:25 ČERT NIKDY NESPÍ: Šikana, Láska na zabitie [i] 10:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Vtierka Castle V. 21,22 [i] 14:55 POLICAJTI V AKCII [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Paddington [i] 22:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:30 Klamári II. 19 [i] 01:30 18 kolies spravodlivosti 9 [i] 02:30 KRIMI 03:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Ako malé deti [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie II. [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXI. [i] 08:55 Ninja Factor II. 37,38 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VI. 1/15 [i] 11:05 Podvodníci V. 5,6 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 11 [i] 14:25 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:10 Ninja Factor II. 37,38 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5,6 [i] 19:00 Simpsonovci XIX. 6 [i] 19:30 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 20:30 Angelika [i] 22:55 Ikarus [i] 00:50 Tí, čo vraždia 1,2,3/10 [i] 03:10 Ničitelia mýtov V. 19 [i] 04:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 04:45 Tí, čo vraždia 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 07:55 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 08:55 Profil zločinu V. 10 [i] 10:00 Bez hranic III. 4 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 11:55 Rex Special Unit I. 8 [i] 12:55 Tělo jako důkaz II. 15 [i] 13:50 Bez hranic III. 4 [i] 14:50 Profil zločinu V. 10 [i] 15:55 Profil zločinu V. 11 [i] 17:05 Rex Special Unit I. 9 [i] 18:10 Bez hranic III. 5 [i] 19:10 Tělo jako důkaz II. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 3 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 12 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 02:00 Tajnosti a lži II. 3 [i] 02:45 Vzpomínky IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 236 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 5 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 7 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 8 [i] 09:55 Aljašská železnice (1. Řada) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 26 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 1 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada) 2 [i] 13:30 Království skládek (2. Řada) 1 [i] 14:25 Království skládek (2. Řada) 2 [i] 15:20 Království skládek (2. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (2. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 5 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 8 [i] 20:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 2 [i] 21:00 Pekelná silnice Ruska [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 7 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 3 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 5 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada) 5 [i] 01:50 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 2 [i] 02:40 Pekelná silnice Ruska [i] 03:30 Z chlapce mužem (2. Řada) 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Dluhy Hany Zagorové [i] 10:00 Já, Mattoni [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Beruška [i] 15:05 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Rapl: Křížová cesta 2/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Kuks, krajina jako park [i] 01:30 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 2/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton 1/7 [i] 10:10 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 11:00 Továrny dneška II.: Lear Jet [i] 11:50 Neznámá Indonésie [i] 12:40 Vesnicopis [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Cesty víry: Faktor Ježíš [i] 13:55 Televizní klub neslyšících [i] 14:25 Československý filmový týdeník 1966 1111/2379 [i] 14:35 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 15:00 Rodina ledního medvěda a já: Léto [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 17:05 2000 let britské historie: Válka a mír [i] 17:50 Tajemství 2. sv. války: Zničení [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Skrytý ráj Podyjí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kapitulace nacistického Německa 2/2 [i] 20:50 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 21:45 Temné vzpomínky [i] 23:35 Barneyho ženy [i] 01:45 Queer: El Medvědo [i] 02:10 Narození [i] 02:40 Království hraček [i] 03:05 Krásy evropského pobřeží: Francouzská riviéra [i] 03:15 Ženy to mají těžší [i] 03:45 Koně v Brně 2005 [i] 04:15 Ochránce [i] 04:45 Panství Downton 1/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3075 [i] 09:40 Chcete být milionářem? [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 5 [i] 13:40 Beze stopy II: Dvě rodiny, Sezóna [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Tajný milenec 600 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3076 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:35 Případy pro Lauru 3 [i] 22:30 Lovci zločinců IV: Proroci 5 [i] 23:30 Černá listina III 17 [i] 00:20 Beze stopy II: Dvě rodiny [i] 01:10 Co na to Češi [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Astro versus Atlas 7 [i] 06:35 Ninjago: Blackout [i] 07:05 M*A*S*H 190 [i] 07:50 M*A*S*H 191 [i] 08:45 Castle na zabití V: Po bouři 1 [i] 09:45 Žena zákona: Smrt v kalných vodách 9 [i] 11:50 Prostřeno! Poslední večeře [i] 13:05 Policie Hamburk VIII: Konečně štíhlá 29 [i] 14:05 Castle na zabití V: Oblačno, místy vraždy 2 [i] 15:05 Přístav: Vítání jara 68 [i] 16:30 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Divadelní představení 41 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 00:05 Žena zákona: Smrt v kalných vodách 9 [i] 02:00 Policie Hamburk VIII: Konečně štíhlá 29 [i] 02:45 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 17-18/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 179-180/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Leto v Amalfi [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 16:35 Indická nevesta 289-290 [i] 17:30 Pestúnka Fran I. 1-2/24 [i] 18:30 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VII. 14/23 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 37-38 [i] 22:30 Velvet II. 19 [i] 23:30 Upírske denníky V. 21/22 [i] 00:25 Priatelia [i] 01:15 Pestúnka Fran I. 1-2/24 [i] 02:00 Seinfeld [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Expert na vraždu: Zločin na fakultě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dvě tváře lásky0 [i] 14:05 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 15:40 Černovous0 [i] 17:05 Černovous0 [i] 18:35 Wrestler0 [i] 20:25 Zakázané království0 [i] 22:00 Volavka0 [i] 23:45 Správce statku0 [i] 01:05 Píseční žraloci0 [i] 02:35 Revenge of the Green Dragons0 [i] 04:00 Oběť0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00