Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:10 Tom a Jerry [i] 08:40 Ja, zloduch 2 [i] 10:35 Shrek [i] 12:20 Mušketier [i] 14:25 Vitajte v džungli [i] 16:35 Dobre vedieť! [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:00 Let's Dance 5 [i] 02:00 Rýchlo a zbesilo 6 [i] 04:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Pásli ovce valasi: Ako Kubko a Maťko hrali na fujare [i] 06:50 Lisa a Paul [i] 06:55 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:20 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Veterný zámok [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Sesternica Klouí [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Bol raz jeden život [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Safari za kuchyňou: Pytliak 5/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 10:05 Pobrežie Austrálie: Juh Západnej Austrálie [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Buď Bindi: Vitajte v NATO [i] 14:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 15:40 Hurá do záhrady [i] 16:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:00 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Slovensko - Anglicko [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: O jazvecoch a ľuďoch [i] 21:15 Muž z Ria [i] 23:10 Zostrih kvalifikácie na MS 2018 vo futbale [i] 23:50 Julie Lescautová VIII.: Vykúpenie 1/6 [i] 01:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 02:50 O 5 minút 12 [i] 03:55 Pobrežie Austrálie: Juh Západnej Austrálie [i] 04:50 Križovatky medicíny: Zásadné rozhodnutie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Cyklopotulky [i] 06:25 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 06:35 Zvolenský hrad - Zvolenský zámok [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:00 Halali [i] 09:25 Test magazín: Test magazín: Priamočiare píly [i] 09:35 Soirée [i] 11:10 Família: Família - Cirkusanti [i] 11:45 Čudák Zerbino [i] 12:40 Televízny posol [i] 13:20 Herecké legendy: Mária Prechovská [i] 13:35 Poviem jej to sám [i] 14:45 Hory, batoh, kamera [i] 15:05 Folkl. festival . Východná [i] 16:20 Parížski mohykáni 5/6 [i] 17:25 Parížski mohykáni 6/6 [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - ĎALŠÍ JAZYK [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Slovo [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Príhovor ministra školstva [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 Sága rodu Forsytovcov 1 [i] 20:55 Wolf Hall: Trik s tromi kartami [i] 22:00 Mustangy [i] 00:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 08:00 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 09:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:25 Muž so železnou maskou [i] 14:10 Strážca [i] 16:40 Ratatouille [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Terminátor [i] 01:00 Bláznivé pytačky [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:15 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 06:00 Mafiánka [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci 5 [i] 10:05 X Factor Veľká Británia XIII. 1,2/32 [i] 13:40 Bláznivé pytačky [i] 15:40 Zbohom, Slovensko! 1,2/8 [i] 18:20 Butch a Sundance: Začiatky [i] 20:30 Zakázaná zóna [i] 22:40 Lov na zabijaka [i] 00:45 Butch a Sundance: Začiatky [i] 02:45 Ničitelia mýtov V. 17,18 [i] 04:25 Zbohom, Slovensko! 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 10:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 11:00 Havaj 5-0 III. 21 [i] 11:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 13:55 Grand Hotel III. 19 [i] 14:55 Grand Hotel III. 20 [i] 15:55 Rex Special Unit I. 1 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 2 [i] 17:55 Falco I. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 00:00 Vzpomínky IV. 2 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 02:45 Falco I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 16 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada) 1 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada) 1 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 1 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada) 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 9 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 10 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 24 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 18 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 15 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 9 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada) 5 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 8 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 8 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 5 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 4 [i] 21:00 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 1 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 2 [i] 00:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 00:55 Napospas osudu s Edem Staffordem (2. Řada) 2 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 4 [i] 02:40 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rychle a hlasitě: Rychlá kola, velké kšefty (3. Řada) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Banánové perličky [i] 07:00 Vražedný týden [i] 08:15 Úsměvy Marie Poledňákové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pravda a lež [i] 14:20 Kdo probudí Pindruše? [i] 15:25 Komici na jedničku [i] 16:20 Recepty doktora Kudrny [i] 17:30 Jestřábí věž [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 20:55 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Báječná léta pod psa [i] 23:10 Komisař Moulin [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Jak se vede, sousede? [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Hobby naší doby [i] 03:45 13. komnata Petry Paroubkové [i] 04:10 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 04:15 Žiješ jenom 2x [i] 04:45 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1111/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Filmaři před kamerou [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Noc nad protektorátem 1/44 [i] 10:00 Moji Koptové [i] 10:25 Svatořečení Matky Terezy [i] 12:05 Nedej se [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:30 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 13:35 Křesťanský magazín [i] 14:05 Uchem jehly [i] 14:30 Cesty víry: Faktor Ježíš [i] 15:00 Štíty království českého: Jak rostly hrady 1/10 [i] 15:25 Poslední bitva Vikingů [i] 16:25 Na cestě po Martiniku [i] 16:55 Šamani odcházejí [i] 17:55 Jižní Pacifik: Nekonečná modř [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Strach nad městem [i] 22:10 Špión, na kterého nezapomněli [i] 23:45 Poslední rudý princ [i] 00:40 Most II 2/10 [i] 01:40 Kouty [i] 02:00 Vzácná nemoc [i] 02:25 Hranice bez hranic [i] 02:55 Návraty k divočině [i] 03:20 Ze ZOO do ZOO [i] 03:45 Sabotáž [i] 04:15 Intolerance [i] 04:40 Californication VII: Levon 1/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 6 [i] 06:15 Král džungle II 2 [i] 06:40 Kačer Kabrňák II 3 [i] 07:10 Tom a Jerry III 35 [i] 07:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 16 [i] 07:55 Víkend [i] 09:05 Gympl s (r)učením omezeným: Škola zlomených srdcí 91 [i] 10:25 Addamsova rodina [i] 12:25 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 14:10 Holky z porcelánu [i] 16:20 Páni kluci [i] 18:15 Hospoda: Zájezd 44 [i] 18:50 Comeback: Rozzvod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:35 Střepiny [i] 23:10 Dům na špatné adrese [i] 01:15 Beze stopy II: Stíny [i] 02:10 Volejte Novu [i] 03:00 Kolotoč [i] 03:30 Comeback: Rozzvod [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Škola zlomených srdcí 91 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Astro Boy I: Atlas 6 [i] 06:55 Ninjago [i] 07:25 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 07:55 Muži v bombardérech s Ewanem McGregorem 2/2 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Ohnivý kuře: Prázdninová nálada 40 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Jak se staví sen [i] 12:40 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 13:35 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 14:15 Ohnivý kuře pod pokličkou [i] 14:50 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:00 Šéf na grilu [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Samota 2 [i] 21:40 Comedy Club [i] 22:15 Na vlnách lásky [i] 00:15 Legenda: Chemik 2 [i] 01:10 Ohnivá bouře [i] 02:45 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Úsmev ženy [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 6/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 6-7/25 [i] 14:00 Odložený prípad V. 3-4/18 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 18:00 Nekonečné áno [i] 20:00 Skutočný príbeh: Zabila som tyrana [i] 22:00 Znásilnená [i] 00:00 Smrť školáčky [i] 01:45 Skutočný príbeh: Zabila som tyrana [i] 03:10 Znásilnená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Správce statku0 [i] 13:30 Neposlušné tenisáky0 [i] 15:05 Léto v Alabamě0 [i] 17:00 3 dny na zabití0 [i] 18:55 (Ne)úspěšný Bill0 [i] 20:30 Wrestler0 [i] 22:15 96 hodin: Odplata0 [i] 23:45 Riddick0 [i] 01:50 Lekce umírání0 [i] 03:10 Limit0 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Cestovní vozy [i] 08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Vytrvalostní závody [i] 10:45 Cestovní vozy [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Špicberky 2 [i] 06:00 Nejúčinnější přírodní zbraně 2 [i] 07:00 Essequibo: Tajemná řeka 2 [i] 08:00 Příběh života 6 [i] 09:00 Obři doby ledové 1 [i] 10:00 Tajemství Číny 2 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 4 [i] 12:00 Ledové kamiony 8 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 3 [i] 14:00 Ledová říše 6 [i] 15:00 Kouzelný vesmír 4 [i] 16:00 Globální logistika 2 [i] 17:00 Zvířecí komanda 2 [i] 18:00 Utajený šéf - USA 13 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 14 [i] 20:00 Neobjasněné letecké katastrofy 6 [i] 21:00 Elitní jednotky 4 [i] 22:00 Největší bitvy 2. světové války 4 [i] 23:00 Zbraně, jež změnily svět 2 [i] 00:00 Kód Krista 5 [i] 00:55 Temná strana internetu 8 [i] 01:30 Vrahovy myšlenky 2