Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 08:00 Oblačno, miestami fašírky [i] 09:40 Teória veľkého tresku VI. 9-10/24 [i] 10:30 Miss špeciálny agent [i] 12:50 Záložný plán [i] 15:00 Pacho, hybský zbojník [i] 17:00 Dobre vedieť! - 20 rokov Markízy [i] 18:20 Smotánka - 20 rokov Markízy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 6 [i] 23:10 Rallye smrti [i] 01:25 Sicario: Nájomný zabijak [i] 03:30 Hodinový manžel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Pásli ovce valasi: Ako Kubko s Maťkom vatru preskakovali [i] 06:30 Lisa a Paul [i] 06:35 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Vyrážky [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Sneh [i] 07:30 Garfield III. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:45 Robin Hood I: Niečo málo o vernosti. 9/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:20 Hudba Made in Slovakia: CELESTE BUCKINGHAM & LAYLA [i] 11:50 On air [i] 12:20 Na krok od neba II. 13/16 [i] 13:20 Tiene lásky 9/10 [i] 14:50 Kam sa podela siedma rota? [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Oravskí záchranári [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Púštny kvet [i] 22:20 Neskoro večer [i] 23:15 Ray Donovan: Vrecko plné peňazí 1/12 [i] 00:10 Hudba Made in Slovakia: CELESTE BUCKINGHAM & LAYLA [i] 00:35 Púštny kvet [i] 02:30 Kam sa podela siedma rota? [i] 04:00 PARK [i] 04:45 Robin Hood I: Niečo málo o vernosti. 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:10 Polícia [i] 07:25 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Bojnický hrad objektívom Ani Struhárovej [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 HiSTORY [i] 09:20 Pred rokmi... [i] 09:45 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Ulička stratených snov [i] 11:20 Angličtina [i] 11:55 Folkl. festival . Východná [i] 13:20 Krajina bez tieňa [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:15 Halali [i] 14:45 Test magazín: Test magazín: Priamočiare píly [i] 14:55 Magazín FIFA [i] 15:15 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Herci-novinári [i] 16:30 Parížski mohykáni 3/6 [i] 17:20 Parížski mohykáni 4/6 [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - ĽAVÁCI [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:25 O slovenskom futbale [i] 21:35 Fetiše televízie: Góly, body, televízia [i] 22:00 Fargo II 1/10 [i] 22:50 Od veci: Od veci s Kamilom Mikulčíkom [i] 23:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vietnamský masaker [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Sníček [i] 08:15 Káčerovo II. [i] 09:05 Simpsonovci XI. 12,13 [i] 10:00 Dovidenia, stará mama! 11 [i] 10:45 Dovidenia, stará mama! 12 [i] 11:30 Pomsta družičiek [i] 13:20 Pretty Woman [i] 16:00 Česko Slovensko má talent [i] 17:30 NAŠI: Konečne prázdniny [i] 18:20 NAŠI: Hurá do školy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Angelika [i] 23:10 Stokerovci [i] 01:30 Smrť v priamom prenose [i] 03:30 Dovidenia, stará mama! 11 [i] 04:00 Dovidenia, stará mama! 12 [i] 04:25 NAŠI: Králi hlupákov [i] 04:55 NAŠI: Konečne prázdniny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ničitelia mýtov V. 14 [i] 05:55 Ničitelia mýtov IV. 26,27 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie II. [i] 10:00 Ohnivé tornádo [i] 12:05 Zákon príťažlivosti [i] 14:00 Výhra mi zmenila život 1,2/17 [i] 16:00 Mafiánka [i] 17:55 Áno, šéfe! USA VII. 2,3 [i] 19:50 Najlepšie Haló 1/8 [i] 20:30 Strážca [i] 22:40 Druhá strana mince [i] 01:10 Pomsta družičiek [i] 02:50 Prvé oddelenie II. [i] 03:25 Výhra mi zmenila život 1/17 [i] 04:15 Ničitelia mýtov V. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Rex Special Unit I. 1 [i] 08:00 Falco I. 1 [i] 09:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 19 [i] 10:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 20 [i] 11:05 Rex Special Unit I. 1 [i] 12:05 Rex Special Unit I. 2 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 2 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 17:00 Muži v černém 3 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 20 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 21 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 01:00 Maximální riziko 1 [i] 02:55 Havaj 5-0 III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (5. Řada) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 1 [i] 06:25 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 1 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada) 1 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 21 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 22 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 9 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada) 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 12:35 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 13:00 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 13:30 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 13:55 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 4 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 5 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 6 [i] 18:05 Impozantní letadla (2. Řada) 1 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 6 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 5 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 14 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 7 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 8 [i] 00:00 Berte to jako varování (2. Řada) 10 [i] 00:55 Berte to jako varování (2. Řada) 1 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 6 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 5 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 14 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 7 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:25 Nevěsta [i] 06:50 Zapomenutý čert [i] 08:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13/13 [i] 09:20 Nejlepší Bakaláři [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 Kulihrášek a zakletá princezna [i] 15:10 Vražedný týden [i] 16:25 Neobyčejné životy [i] 17:20 Soví hnízdo [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Smrt na Nilu [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:30 Neřízená střela [i] 01:05 Bolkoviny [i] 02:00 Jak se vede, sousede? [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Po stopách hvězd [i] 03:40 Žiješ jenom 2x [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Intolerance [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Tohle je můj sport [i] 06:30 Polo [i] 06:35 Malý rytíř Trenk [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Singltrek a Písecké hory [i] 09:25 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 11:10 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Ohře s Vladimírem Čechem: Mladá řeka [i] 12:50 Divnopis [i] 13:00 Astronauti [i] 14:30 Old Surehand [i] 16:00 Rodina ledního medvěda a já: Léto [i] 16:55 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 17:50 Zázračná planeta: Vlci versus bizoni [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Království oceánů: Návrat do moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Waterloo [i] 22:15 Na západní frontě klid [i] 00:20 Most II 2/10 [i] 01:20 Ztracený ráj 2/8 [i] 02:05 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 02:25 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 02:50 Mateřština na rozcestí [i] 03:20 Hranice bez hranic [i] 03:45 Návraty k divočině [i] 04:10 Ze ZOO do ZOO [i] 04:35 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě 5 [i] 06:50 Král džungle II 1 [i] 07:15 Kačer Kabrňák II 2 [i] 07:40 Tom a Jerry III 34 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 15 [i] 08:30 Dva a půl chlapa VII 16 [i] 08:50 Krásná mimozemšťanka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tisíc slov [i] 15:40 Ocelová pěst [i] 18:15 Hospoda: Bludičky 43 [i] 18:50 Comeback: Narozzeniny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:50 S ledovým klidem [i] 00:40 Jezero 3 [i] 02:25 Beze stopy II: Dvojník 19 [i] 03:25 Comeback: Narozzeniny [i] 03:55 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Astro Boy I: Duhový kaňon 5 [i] 06:50 Ninjago [i] 07:20 Muži v bombardérech s Ewanem McGregorem 1/2 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Ohnivý kuře: Nabídka, která se neodmítá 39 [i] 10:45 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 12:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 14:55 Přístav: Svíčková pro Etiku 67 [i] 16:20 Mordparta: Nevěsta 1 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Pevnost Boyard [i] 21:50 Bílá horečka [i] 23:55 Bláznivé námluvy [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 5/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 11-12/22 [i] 14:05 Odložený prípad V. 1-2/18 [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i] 18:00 Ženích navyše [i] 20:00 Nekonečné áno [i] 22:00 Leto v Amalfi [i] 00:00 Legenda o vášni [i] 02:35 Posadnutí láskou [i] 04:05 Rosamunde Pilcherová: Plachetnica lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 McBride: Rekviem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 13:40 Správce statku0 [i] 15:05 Mafiánovi0 [i] 16:55 Dvě tváře lásky0 [i] 18:55 Neposlušné tenisáky0 [i] 20:30 3 dny na zabití0 [i] 22:20 Riddick0 [i] 00:25 96 hodin: Odplata0 [i] 01:55 Dealer0 [i] 03:20 Lekce umírání0 [i] 04:40 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i]