Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 06:45 Tom a Jerry: Stratený dráčik [i] 07:50 Megamozog [i] 09:40 Lovecká sezóna [i] 11:15 Za plotom: Nové dobrodružstvo [i] 11:20 Megamozog a vynález skazy [i] 11:40 Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava [i] 11:50 Oblačno, miestami fašírky [i] 13:40 Pán Včielka [i] 15:25 Madagaskar 2: Útek do Afriky [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ja, zloduch 2 [i] 22:35 Môj otec je šialenec [i] 00:50 Princ a pruďas [i] 02:40 Môj otec je šialenec [i] 04:40 Dva a pol chlapa VI. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Križovatky medicíny: Neublížiť [i] 05:50 Križovatky medicíny: Zázračný liek [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:50 Marco Polo - návrat do Xanadu [i] 09:05 Willy Fog - Okolo sveta za 80 dní [i] 10:25 Zhŕňajova nevesta [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:35 Lawrence z Arábie [i] 16:50 Agatha Christie : Poirot: Rodský trojuholník [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 9/10 [i] 21:50 Červené víno 1/3 [i] 23:00 Na krok od neba II. 13/16 [i] 23:55 Lawrence z Arábie [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Závislosť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Panenské počatia [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:30 Lisa a Paul [i] 07:35 Dada a Dodo [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - MALÍ CESTOVATELIA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatý Amos [i] 09:50 Učiteľka [i] 11:00 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 11:25 Krajina bez tieňa [i] 12:00 PRVÁ INSCENÁCIA VO FARBE: Klinko a Kompit kráľ [i] 13:00 Konečná stanica Rytmus [i] 13:40 Čenkovej deti [i] 14:55 Rok na dedine [i] 16:45 Pán profesor sa zaľúbil [i] 17:30 Cesty Slovenskom [i] 18:30 Večerníček: Pásli ovce valasi [i] 18:35 Lisa a Paul [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - MALÍ CESTOVATELIA [i] 18:45 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:50 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 S tebou ma baví Slovensko [i] 20:40 Albert, Albert [i] 22:20 Vlasy [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Veľká oriešková lúpež [i] 09:45 Alvin a Chipmunkovia [i] 11:45 Cez palubu [i] 14:15 Muž so železnou maskou [i] 17:10 Alvin a Chipmunkovia 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pretty Woman [i] 23:15 Smrť v priamom prenose [i] 01:20 Klamári II. 18 [i] 02:20 18 kolies spravodlivosti 8 [i] 03:20 KRIMI 03:45 NOVINY TV JOJ 04:25 ČERT NIKDY NESPÍ: Nezoberieš si ho!, Kúpeľné manželstvo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 24 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 3 [i] 08:55 Ninja Factor II. 33,34 [i] 09:55 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:50 18 kolies spravodlivosti 7 [i] 12:00 Klamári II. 17 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 9 [i] 14:20 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 15:20 Veľká oriešková lúpež [i] 17:10 Zákon príťažlivosti [i] 19:05 Simpsonovci XIX. 4 [i] 19:35 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:30 Tajomný ostrov 1,2/2 [i] 01:15 Nahí v raji 2 [i] 02:10 Ničitelia mýtov V. 13 [i] 03:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 03:40 Ninja Factor II. 33,34 [i] 04:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 04:45 Nahí v raji 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 08:00 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 09:00 Profil zločinu V. 7 [i] 10:00 Bez hranic III. 1 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 12:00 Rex Special Unit I. 6 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 13:55 Bez hranic III. 1 [i] 14:55 Profil zločinu V. 7 [i] 15:55 Profil zločinu V. 9 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 7 [i] 18:05 Bez hranic III. 2 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (4. Řada) 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada) 234 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 3 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 3 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 5 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 6 [i] 09:55 Aljašská železnice (1. Řada) 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 24 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 5 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 6 [i] 13:30 Mrazivé zlato (2. Řada) 1 [i] 14:25 Mrazivé zlato (2. Řada) 2 [i] 15:20 Mrazivé zlato (2. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 3 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 3 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (5. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 6 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 21:00 Války kontejnerů 1 [i] 21:30 Války kontejnerů 2 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 31 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 32 [i] 23:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 1 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 16 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 3 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 02:40 Války kontejnerů 1 [i] 03:05 Války kontejnerů 2 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 31 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 32 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala [i] 09:50 Tlusťoch [i] 10:40 Komici na jedničku [i] 11:35 Syn [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:15 Zatmění všech sluncí [i] 14:40 Doktorka Quinnová V [i] 15:25 To je vražda, napsala [i] 16:10 Tlusťoch [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Zdivočelá země [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Taggart [i] 23:10 Na stopě [i] 23:40 Kingová [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Toulavá kamera [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Rodina ledního medvěda a já: Jaro [i] 09:25 Království oceánů: Návrat do moře [i] 10:15 Skrytý ráj Podyjí [i] 10:55 Divnopis [i] 11:05 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 11:25 Dobrodružství z půdy: Suvenýr šampiona Pepy 12/13 [i] 11:40 Dobrodružství z půdy: Suvenýr tety Hely 13/13 [i] 11:55 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 12:50 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 14/15 [i] 13:05 Nacisté před soudem: Albert Speer [i] 14:05 2000 let britské historie: Příběh dvou měst [i] 14:50 Letecké katastrofy: Tragédie na [i] 15:35 Továrny dneška II.: Lear Jet [i] 16:20 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 17:15 Válka o tunel [i] 17:50 Knížka pro Setyho [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: Tatra kolem světa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Ostrovy západního Řecka [i] 19:00 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 4/4 [i] 21:40 Kráva [i] 23:10 Ztracený ráj 2/8 [i] 00:00 Sestřička Jackie VI: Jdi ke dnu nebo plav 1/12 [i] 00:30 Tajemství 2. sv. války: Plukovník [i] 01:20 Ta naša kapela [i] 01:50 Vikingové z Brna [i] 02:15 Stará dobrá značka [i] 02:40 Hranice bez hranic [i] 03:05 Návraty k divočině [i] 03:35 Ze ZOO do ZOO [i] 04:00 Cyklostezky v Beskydech [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3073 [i] 09:50 MasterChef Česko: Kdo bude chtít od soutěžících špičkové jídlo pro vrcholové sportovce? [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 3 [i] 13:40 Beze stopy II: Vzkříšení, Návrat domů 16 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na lásku 598 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3074 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Není všem dnům konec 668 [i] 21:35 Machři [i] 23:40 Černá listina III: Černá listina 16 [i] 00:35 Beze stopy II: Vzkříšení, Návrat domů [i] 02:35 Áčko: Moji Kamilku týrali ve školce! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hra na lásku 598 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy I: Cesta na Deimos 3 [i] 06:40 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:25 M*A*S*H 189 [i] 08:20 Žena zákona: Zbloudilá kulka 7 [i] 10:45 Policie Hamburk VIII: Cizí vlast 27 [i] 11:45 Komisař Rex V: Sisi 8 [i] 12:45 Castle na zabití IV: Navždy 23 [i] 13:45 Julie Lescautová IV: Zlomené srdce 11 [i] 16:10 Přístav: Vítejte, holky! 65 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý 1 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Žena zákona: Zbloudilá kulka 7 [i] 02:40 Policie Hamburk VIII: Cizí vlast 27 [i] 03:25 Únos dítěte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 13-14/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 176/183 [i] 07:05 Velvet II. 18 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 35-36 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 16:35 Úsmev ženy [i] 18:20 Láska z Telerána [i] 20:30 Ženích navyše [i] 22:30 Legenda o vášni [i] 01:10 Úsmev ženy [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Expert na vraždu0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dračí doupě0 [i] 13:50 Opuštěný kaňon0 [i] 15:15 Den zrady0 [i] 16:55 Vila na kopci0 [i] 18:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 20:30 Riddick0 [i] 22:35 Pravidla násilí0 [i] 23:55 Dominion 4 [i] 00:40 Teror0 [i] 02:05 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 03:55 4.3.2.10 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 8 [i] 05:30 Bence a další zvláštní osobnosti0 [i] 06:00 New York Město Jídla: New York město jídla 4 [i] 06:30 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 07:00 Sportovní vozy 12 [i] 08:00 Brutal Biology 2 [i] 08:50 Něco ve vodě 2 [i] 09:05 Kdo se stane miliardářem? 5 [i] 10:00 Utajený šéf - USA 7 [i] 11:00 Utajený šéf - USA 8 [i] 11:55 Utajený šéf - USA 9 [i] 12:55 Sluneční záhady0 [i] 14:00 Hubbleova vesmírná mise 6 [i] 15:00 Objevujeme Ameriky 4 [i] 16:00 Neobjasněné letecké katastrofy 3 [i] 17:00 Neobjasněné letecké katastrofy 4 [i] 18:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 7 [i] 18:30 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 8 [i] 19:00 Invaze: Začátek 2. světové války 1 [i] 20:00 Planetky: Prokletí, nebo požehnání?0 [i] 21:00 Velké dějiny 1 [i] 21:30 Velké dějiny 2