TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Rodinné prípady [i] 09:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku VI. 5-6/24 [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVIII. 5/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:05 20 rokov Markizy - NAŽIVO [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! - 20 rokov Markízy [i] 21:40 20 rokov Markizy - NAŽIVO [i] 21:55 Pacho, hybský zbojník [i] 00:00 Ohnivý kuře [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 03:00 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:25 Kobra 11 III. 15/16 [i] 04:15 Kobra 11 XVIII. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Peniaze alebo život [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Labe v Drážďanoch. Na saskom kanáli. Nemecko [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Masada. Príbeh prežitia. Izrael [i] 09:05 Agatha Christie : Poirot: Dvadsaťštyri drozdov [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Súboj s časom: Rómeo a Júlia 24/24 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Biele mesto. Tel Aviv. Izrael [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Akko. Prístav do Raja. Izrael [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Byt na treťom poschodí [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rain Man [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Nenávisť 12/24 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Obludný odkaz 13/24 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 00:45 Súboj s časom: Rómeo a Júlia 24/24 [i] 01:30 Rain Man [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Lisa a Paul [i] 07:30 Dada a Dodo [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POMOCNÍCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Nos a jeho dutiny: Najmodernejšie liečebné endonazálne prístupy [i] 08:55 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 09:20 Čertiská 2/2 [i] 10:25 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 10:35 Eugen Onegin [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Napoleonské vojny [i] 13:30 Napoleonské vojny [i] 14:35 VAT: Aerodynamický tunel [i] 15:00 Vysoko nad mestom [i] 15:30 Posledná noc Viliama Žingora [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha II.: Panenské počatia [i] 16:30 Okná vesmíru dokorán: Tohtoročný pohľad na vesmír [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: Blízko je deň 8 [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Lisa a Paul [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - POMOCNÍCI [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 "Věra" [i] 20:35 Universum: Na rieke v Írsku 1/2 [i] 21:25 Televízia po slovensky: Televízia po slovensky;1956-1964 [i] 22:30 Zúriaci býk [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Zamurovaná [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Hypochonder [i] 09:40 ČERT NIKDY NESPÍ: Nezoberieš si ho!, Kúpeľné manželstvo [i] 10:55 Profesionáli: Nudisti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle V. 18 [i] 13:50 ČERT NIKDY NESPÍ: Ukradnutý miláčik, Život v trojke [i] 15:25 TOP STAR [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:45 X Factor Veľká Británia XIII. [i] 01:10 Klamári II. 17 [i] 02:10 18 kolies spravodlivosti 7 [i] 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Hypochonder [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ: Zamurovaná [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 08:55 Simpsonovci XIX. 1/20 [i] 09:25 Futurama VI. 16/16 [i] 09:55 Ninja Factor II. 32 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:50 18 kolies spravodlivosti 6 [i] 12:00 Klamári II. 16 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 8 [i] 14:20 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 15:15 Ninja Factor II. 32 [i] 15:45 Futurama VI. 16/16 [i] 16:15 Fórky, vtipky XXI. [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 18 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 19 [i] 18:40 Simpsonovci XIX. 2 [i] 19:35 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:35 Mafiánovci [i] 22:55 Poručík Backstrom 11 [i] 23:55 Homeland - Zradca III. 5 [i] 00:55 Nahí v raji 1/6 [i] 01:55 Ničitelia mýtov V. 12 [i] 02:45 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 03:25 Poručík Backstrom 11 [i] 04:10 Homeland - Zradca III. 5 [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 41 [i] 07:30 Perception I. 1 [i] 08:25 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 09:20 Profil zločinu V. 6 [i] 10:20 Bez hranic II. 12 [i] 11:20 Perception I. 1 [i] 12:15 Rex Special Unit I. 5 [i] 13:15 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 14:05 Bez hranic II. 12 [i] 15:05 Profil zločinu V. 6 [i] 16:05 Profil zločinu V. 7 [i] 17:00 Rex Special Unit I. 6 [i] 18:00 Bez hranic III. 1 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 13 [i] 20:00 Perception I. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 22:00 Tajnosti a lži II. 2 [i] 23:00 Vražedná práva II. 10 [i] 00:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 00:55 Tajnosti a lži II. 2 [i] 01:50 Vražedná práva II. 10 [i] 02:35 Bez hranic III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (4. Řada) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 174 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 2 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 2 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 4 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 5 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 13 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 23 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 4 [i] 12:35 Extrémní stroje (1. Řada) 4 [i] 13:30 Jak fungují stroje (1. Řada) 3 [i] 14:25 Jak fungují stroje (1. Řada) 4 [i] 15:20 Jak fungují stroje (1. Řada) 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 2 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 2 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (4. Řada) 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 5 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 8 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (2. Řada) 3 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 2 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 4 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Tlusťoch [i] 10:45 Kila hrajou [i] 11:40 Podnájem [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sedmipírek [i] 13:35 Tajemství proutěného košíku 12/13 [i] 14:00 Tajemství proutěného košíku 13/13 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V [i] 15:20 To je vražda, napsala [i] 16:10 Tlusťoch [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Vraždy v kruhu [i] 21:30 Marta a Věra 2: Investice 1/8 [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Operace Silver A 1/2 [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Rozsudek [i] 01:05 Bolkoviny [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 České stopy v zemi na rovníku [i] 09:30 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 10:15 Učitelka, která se vzepřela [i] 11:05 Náš venkov: Růža a Karel [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 12:00 Deset století architektury: Zámek [i] 12:15 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 13/15 [i] 12:30 Kaviár, poklad z Íránu [i] 13:25 Největší přírodní katastrofy: Ničivé sesuvy [i] 14:10 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 14:40 Kvarteto [i] 15:05 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:25 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 17:20 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Příběhy domů: Sen barokního kavalíra [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 21:00 Na cestě po Martiniku [i] 21:30 Věk nevinnosti [i] 23:45 Matrjoški II 3/10 [i] 00:30 Queer: El Medvědo [i] 01:00 Sicílie není jen mafie [i] 01:30 Jak se počítají šelmy [i] 01:55 Jesenický Klondike [i] 02:20 Válka taxikářů [i] 02:50 Hranice bez hranic [i] 03:15 Návraty k divočině [i] 03:45 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3072 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej na světě 667 [i] 11:05 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 2 [i] 13:45 Beze stopy II: V první linii, Včelí královna [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Sestra Katastrofa 597 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3073 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko: Kdo bude chtít od soutěžících špičkové jídlo pro vrcholové sportovce? [i] 21:40 Prásk [i] 22:15 Mentalista VII: Pohřebiště 11 [i] 23:10 Zloděj životů [i] 01:20 Beze stopy II: V první linii, Včelí královna [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Sestra Katastrofa 597 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy I: Šampionát v rocket ballu 2 [i] 06:35 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:05 M*A*S*H 187 [i] 07:55 M*A*S*H 188 [i] 08:50 Žena zákona: Upálený zaživa 6 [i] 11:10 Policie Hamburk VIII: Vrtkavé štěstí 26 [i] 12:10 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 13:15 Castle na zabití IV: Živí mrtví 22 [i] 14:10 Julie Lescautová IV: Juliino pokušení 10 [i] 16:10 Přístav: Vyděrač 64 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Prázdninová nálada 40 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Telebazar [i] 23:45 Prostřeno! [i] 00:45 Žena zákona: Upálený zaživa 6 [i] 02:45 Policie Hamburk VIII: Vrtkavé štěstí 26 [i] 03:30 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 04:20 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 11-12/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 175/183 [i] 07:10 Velvet II. 17 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 33-34 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 45-46/238 [i] 16:45 Indická nevesta 284-285 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:05 2 baby na mizine IV. [i] 19:35 Dr. House VII. 12/23 [i] 20:30 Vymenené životy 35-36 [i] 22:30 Velvet II. 18 [i] 23:25 Upírske denníky V. 20/22 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 00:50 2 baby na mizine IV. [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:15 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Instruktor Schmidt0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ďáblova pouta 1 [i] 13:45 Ďáblova pouta 2 [i] 15:25 Dračí doupě0 [i] 17:10 Zážeh0 [i] 18:50 Den zrady0 [i] 20:30 Šestý den0 [i] 22:20 Riddick0 [i] 00:25 Výtah smrti0 [i] 02:15 Krvelačný netvor0 [i] 03:40 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Motorky [i] 10:00 Formule [i] 10:30 Rally [i] 11:00 Závody GT [i]