TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:50 Rodinné prípady [i] 09:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:05 Teória veľkého tresku VI. 3-4/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 00:35 Rodinné prípady [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:20 Kobra 11 III. 14/16 [i] 04:10 Kobra 11 XVIII. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Zlá diagnóza [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Fetiše televízie: Vtipnejší nie vždy vyhráva [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Slovensko v obrazoch [i] 08:55 DOKTOR MARTIN II.: Ospalá diera [i] 09:50 DOKTOR MARTIN II.: Záskok [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:05 Súboj s časom: Policajtka 23/24 [i] 14:50 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Labe v Drážďanoch. Na saskom kanáli. Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Masada. Príbeh prežitia. Izrael [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dvadsaťštyri drozdov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:05 Kapitán Cain III.: Klebety 3/8 [i] 23:05 Kapitán Cain III.: Miss Amore 4/8 [i] 00:00 Dempsey a Makepeacová: Na prahu smrti [i] 00:50 Súboj s časom: Policajtka 23/24 [i] 01:35 Kapitán Cain III.: Klebety 3/8 [i] 02:30 Kapitán Cain III.: Miss Amore 4/8 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Tréma [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Lisa a Paul [i] 07:30 Dada a Dodo [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POMOC [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Tempo [i] 09:00 Ambulancia: Veľké operácie cez malú dierku [i] 09:25 Čertiská 1/2 [i] 10:30 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 10:45 Škola žien [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky [i] 12:55 Volali ma Katka [i] 13:25 Míliari [i] 14:30 VAT: Testovanie vodných stavieb [i] 15:00 Väzenská kniha [i] 15:25 Povstalecké memoáre SNP: Ján Ursíny [i] 15:35 Povstanie spoza opony [i] 16:05 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 16:30 Okná vesmíru dokorán: Najcennejšie smetie [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: Na život a na smrť 7 [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Lisa a Paul [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - POMOC [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Napoleonské vojny [i] 20:35 Napoleonské vojny [i] 21:30 Zvony pre bosých [i] 23:05 Nebeské geto [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Slečna doručovateľka [i] 09:45 ČERT NIKDY NESPÍ: Miliónový strýko, Vypadnite z môjho bytu! [i] 10:55 Profesionáli: Poslankyňa [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Vtierka Castle V. 17 [i] 13:50 Tajomná diera [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:45 Sexi kosť [i] 00:00 Klamári II. 16 [i] 01:00 18 kolies spravodlivosti 6 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 09:25 Futurama VI. 15 [i] 09:55 Ninja Factor II. 31 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:50 18 kolies spravodlivosti 5 [i] 12:00 Klamári II. 15 [i] 13:15 Ničitelia mýtov 7 [i] 14:20 X Factor UK Špeciál 4/4 [i] 15:20 Ninja Factor II. 31 [i] 15:50 Futurama VI. 15 [i] 16:15 Star Wars Rebeli 15/15 [i] 16:50 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 17 [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 19:10 Simpsonovci XIX. 1/20 [i] 19:35 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:35 Temný bojovník [i] 22:35 Letecké katastrofy XII. 5 [i] 23:35 Homeland - Zradca III. 4 [i] 00:40 V službách KGB II. 13/13 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 10,11 [i] 03:15 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 04:00 Letecké katastrofy XII. 5 [i] 04:45 Homeland - Zradca III. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 08:10 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 09:05 Profil zločinu V. 5 [i] 10:05 Bez hranic II. 11 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 12:00 Rex Special Unit I. 4 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 13:55 Bez hranic II. 11 [i] 14:55 Profil zločinu V. 5 [i] 15:55 Profil zločinu V. 6 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 5 [i] 17:55 Bez hranic II. 12 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 12 [i] 20:00 Perception I. 1 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 20 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 21 [i] 00:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 02:35 Bez hranic II. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (4. Řada) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 173 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 1 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 1 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 3 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 4 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 22 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 3 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 4 [i] 13:30 Bořiči mýtů (10. Řada) 233 [i] 14:25 Bořiči mýtů (10. Řada) 242 [i] 15:20 Bořiči mýtů (10. Řada) 236 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 1 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 1 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (4. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 4 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 5 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 1 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 3 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 5 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 7 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 5 [i] 03:30 Zlato z Beringova moře (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada) 8 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Pytel [i] 10:05 Doktor Martin 2 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku 10/13 [i] 13:50 Tajemství proutěného košíku 11/13 [i] 14:20 Syn [i] 14:35 Doktorka Quinnová V [i] 15:20 To je vražda, napsala [i] 16:10 Tlusťoch [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Zdivočelá země [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:55 Kriminálka Paříž [i] 23:45 Banánové perličky [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Bolkoviny [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Okouzlení VIII [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 09:20 Jižní Pacifik: Průkopníci [i] 10:15 Chytré opice [i] 11:05 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 12:00 Tajemství 2. sv. války: Plukovník [i] 12:55 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 12/15 [i] 13:10 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 14:05 Nacisté před soudem: Albert Speer [i] 15:05 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 15:20 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 15:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11,12/12 [i] 16:30 Rodina ledního medvěda a já: Jaro [i] 17:25 Království oceánů: Návrat do moře [i] 18:20 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Poutní místa: Svatá Hora [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 3/4 [i] 21:45 Hlídač č. 47 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Jdi ke dnu nebo plav 1/12 [i] 00:10 Astronauti [i] 01:40 Přeborníci [i] 02:10 Gambleři nám stárnou [i] 02:35 Hranice bez hranic [i] 03:00 Návraty k divočině [i] 03:30 Mladí žijí přírodou [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3071 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 1 [i] 13:40 Beze stopy II: Jiná logika, Pravidla života [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Arsenál krásy 596 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3072 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej na světě 667 [i] 21:35 Víkend [i] 22:40 Lovci zločinců IV: Bratrstvo 4 [i] 23:35 Černá listina III: Drexel č.113 15 [i] 00:35 Beze stopy II: Jiná logika, Pravidla života [i] 02:35 Áčko: Naše ves nenávidí Pražáky [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Arsenál krásy 596 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Astro Boy I 1 [i] 06:45 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:30 M*A*S*H 187 [i] 08:25 Žena zákona: Dvojnásobná vražda 5 [i] 10:50 Policie Hamburk VIII: Zakázaná láska 25 [i] 11:50 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 12:55 Castle na zabití IV: Lovci hlav 21 [i] 13:55 Julie Lescautová IV: Smrt účetního 9 [i] 16:10 Přístav: Lepší než Krupice 63 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:15 Jste to, co jíte [i] 23:25 Prostřeno! [i] 00:25 Žena zákona: Dvojnásobná vražda 5 [i] 02:30 Policie Hamburk VIII: Zakázaná láska 25 [i] 03:15 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 9-10/142 [i] 06:40 Tisíc a jedna noc 173-174/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Navždy mladý [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 43-44/238 [i] 16:50 Indická nevesta 282-283 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 2 baby na mizine IV. [i] 19:35 Dr. House VII. 11/23 [i] 20:30 Vymenené životy 33-34 [i] 22:30 Velvet II. 17 [i] 23:20 Upírske denníky V. 19/22 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 00:45 2 baby na mizine IV. [i] 01:45 Seinfeld [i] 02:10 Smotánka [i] 02:50 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Špinavej Joe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Brilantní plán0 [i] 13:55 Síť 2.00 [i] 15:25 Ďáblova pouta 1 [i] 17:05 Ďáblova pouta 2 [i] 18:45 Dračí doupě0 [i] 20:30 Dominion 4 [i] 21:15 Na život a na smrt0 [i] 23:15 Krvelačný netvor0 [i] 00:45 Identita0 [i] 02:10 Vítejte ve Wellville0 [i] 04:10 Šílená jízda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 07:30 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 16:55 Zprávy [i] 17:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 6 [i] 05:30 Malé kamery pro velké záběry 1 [i] 06:00 New York Město Jídla: New York město jídla 2