Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo: Strašidelné hry [i] 06:20 Spirit - neskrotný mustang [i] 07:55 Medzi nami zvieratami [i] 09:35 Pestúnka [i] 11:20 Sám doma a bohatý [i] 13:20 Madagaskar [i] 15:10 Alvin a Chipmunkovia 3 [i] 16:50 Johnny English sa vracia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kdyby byly ryby [i] 22:40 Hnev Titanov [i] 00:40 Kolíska do hrobu [i] 02:40 Hnev Titanov [i] 04:10 Kobra 11 III. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Láska bez podmienok [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Aj kone sa hrajú [i] 08:40 Explózia [i] 09:45 Ernest a Celestína [i] 11:15 Zlatý kolovrátok [i] 12:35 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 13:25 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 14:10 Slnko vychádza nad Prašivou [i] 15:15 Kapitán Dabač [i] 16:55 Vlčie diery [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nedodržaný sľub [i] 22:35 Krok do tmy [i] 00:35 Nedodržaný sľub [i] 02:45 Krok do tmy [i] 04:45 Križovatky medicíny: Bližší pohľad [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Polícia [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 06:45 Cyklopotulky [i] 07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dada a Dodo [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÍ KAMARÁTI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Mláďatá: Diviačiky v pyžamách [i] 08:45 Strieborný Neptún [i] 09:40 Frontové divadlo [i] 10:35 Herecké legendy: Kamila Magálová [i] 10:50 Krkavci [i] 12:15 Múdra princezná [i] 13:30 Za frontom [i] 14:35 Financoval som Slovenské národné povstanie [i] 16:05 Magduška [i] 17:15 Povstalecká história: Hromy divo bijú 6 [i] 18:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Mária [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Lisa a Paul [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - PRAVÍ KAMARÁTI [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 PRVÁ: Magda Husáková Lokvencová [i] 20:30 Príbehy z Kališťa [i] 21:25 Taký obyčajný deň [i] 22:20 Slovenské kino: Vojaci a partizáni [i] 23:10 HiSTORY [i] 23:20 Vlčia stráž [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:05 Dobrodružstvá bielej koaly [i] 08:50 Mravec Z [i] 10:30 Dievča z lepšej spoločnosti [i] 12:30 Cez palubu [i] 15:00 Vidiečania z Beverly Hills [i] 17:00 Alvin a Chipmunkovia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:15 WAU LETO S JOJ [i] 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Mafiánovci [i] 23:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 13/13 [i] 00:10 Klamári II. 15 [i] 01:10 18 kolies spravodlivosti 5 [i] 02:05 KRIMI 02:40 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Prvé oddelenie II. [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:15 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 12:15 Titanic: Krv a oceľ 4,5,6/6 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 19:35 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 20:35 Tajomná diera [i] 22:20 Muž so znakom smrti [i] 00:20 Ničitelia mýtov V. 9 [i] 01:25 Titanic: Krv a oceľ 4,5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 08:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 09:00 Profil zločinu V. 4 [i] 10:00 Bez hranic II. 10 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 11:55 Rex Special Unit I. 3 [i] 12:55 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 13:50 Bez hranic II. 10 [i] 14:50 Profil zločinu V. 4 [i] 15:50 Profil zločinu V. 5 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 4 [i] 17:55 Bez hranic II. 11 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 2 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 00:00 Andělé a démoni 1 [i] 02:30 Tajnosti a lži II. 2 [i] 03:15 Vzpomínky IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 172 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 12 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 36 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 2 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 3 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 21 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 2 [i] 12:35 Nejnebezpečnější pracovní pohovor (1. Řada) 1 [i] 13:30 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 14:25 Velká láska k autům (2. Řada) 7 [i] 15:20 Velká láska k autům (2. Řada) 8 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 12 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 36 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (4. Řada) 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 3 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 16 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 6 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 4 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (5. Řada) 4 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 16 [i] 02:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 03:30 Lovci jedů (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada) 6 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Smrt krásných srnců [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Tajemství proutěného košíku: Cesta za tátou 8/13 [i] 13:50 Tajemství proutěného košíku: Paběrkování 9/13 [i] 14:20 Pytel [i] 14:35 Doktorka Quinnová V [i] 15:20 To je vražda, napsala [i] 16:10 Tlusťoch [i] 17:00 Cestománie [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl: Nástřel 1/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 22:10 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Kriminálka Paříž [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Buďte pozdraven, pane Jouda! [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 1/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Madagaskar plný života [i] 09:25 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 09:50 České stopy: Karai Pukú [i] 10:50 Letecké katastrofy: Tragédie na [i] 11:35 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 12:00 Divnopis [i] 12:10 Československý filmový týdeník 1966 1110/2379 [i] 12:20 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 11/15 [i] 12:35 1000 mil na českém nebi [i] 13:30 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 13:40 Největší přírodní katastrofy: Lesní požáry [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Učitelka, která se vzepřela [i] 15:40 2000 let britské historie: Příběh dvou měst [i] 16:25 Tajemství 2. sv. války: Plukovník [i] 17:20 Tajemství věstonických Venuší [i] 18:15 Na cestě po Gran Canarii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kapitulace nacistického Německa 1/2 [i] 20:50 Továrny dneška II.: Lear Jet [i] 21:40 Valachiho svědectví [i] 23:45 Čest a sláva [i] 01:10 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 02:00 Queer: Ilustrovaná žena [i] 02:25 Atomová víra [i] 02:55 Hranice bez hranic [i] 03:20 Návraty k divočině [i] 03:45 Ze ZOO do ZOO [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Intolerance [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3070 [i] 09:40 Chcete být milionářem? [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:50 Můj přítel Monk 2/2 [i] 13:40 Beze stopy II: Návrat domů, Odhalení [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Hon na lišku 595 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3071 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Případy pro Lauru 2 [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Dohazovač 3 [i] 23:35 Černá listina III: Lady Ambrosia č.77 14 [i] 00:30 Beze stopy II: Návrat domů, Odhalení [i] 02:35 Áčko: Řídím děti z vozíčku [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hon na lišku 595 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel III: S pravdou ven 9 [i] 06:35 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:00 M*A*S*H 185 [i] 07:50 M*A*S*H 186 [i] 08:45 Žena zákona: Ztráta paměti 4 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Paulinin případ 24 [i] 12:05 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 13:05 Castle na zabití IV: Mrtvá Angličanka 20 [i] 14:05 Julie Lescautová IV: Recidiva 8 [i] 16:10 Přístav: Mohl bych zůstat? 62 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Nabídka, která se neodmítá 39 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Jste to, co jíte [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Žena zákona: Ztráta paměti 4 [i] 03:05 Policie Hamburk VIII: Paulinin případ 24 [i] 03:50 Komisař Rex V: Závěť 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 7-8/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 172-171/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Dave [i] 14:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:05 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 17:15 Jedz, modli sa a miluj [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Úžasný pán Darcy [i] 22:15 Michael Jackson: Život legendy [i] 01:25 Seinfeld [i] 01:45 Karavan šou 4 [i] 02:15 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Čmuchalky0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 14:10 Špinavej Joe0 [i] 15:40 Tut 3 [i] 17:10 Brilantní plán0 [i] 19:00 Síť 2.00 [i] 20:30 Výtah smrti0 [i] 22:25 Identita0 [i] 23:55 Sbal prachy a vypadni0 [i] 01:40 Na život a na smrt0 [i] 03:35 Věž smrti0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Tenis [i] 06:15 Tenis [i] 07:15 Skoky na lyžích [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Jezdectví [i] 10:45 Jachting [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:15 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 5 [i] 05:30 Amazonští papoušci0 [i] 06:00 New York Město Jídla: New York město jídla 1 [i] 06:30 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 9 [i] 08:05 Brutální biologie 3 [i] 09:05 Věda kolem nás 2 [i] 09:15 Kdo se stane miliardářem? 2 [i] 10:10 Utajený šéf - USA 13 [i] 11:05 Utajený šéf - USA 14 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 15 [i] 13:00 Cestovatelův průvodce po planetách 5 [i] 14:00 Hubbleova vesmírná mise 3 [i] 15:00 Objevujeme Ameriky 1 [i] 16:00 Příběh života 3 [i] 17:00 Příběh života 4 [i] 18:00 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 1 [i] 18:25 Džimyho australské kulinářské dobrodružství 2 [i] 18:55 Safari v divočině 1 [i] 20:00 Cestovatelův průvodce po planetách 6 [i] 21:00 Úžasné nápady-vynálezci a jejich vynálezy 6 [i] 22:00 Ztracené filmy Druhé světové války 1 [i] 23:00 Osvoboditelé a válečné zločiny0 [i] 00:00 Starověké elitní jednotky 1 [i] 01:00 Život Muhameda 1 [i] 02:00 Ztracené filmy Druhé světové války 1 [i] 02:50 Osvoboditelé a válečné zločiny0 [i] 03:40 Lov dinosaurů 1 [i] 04:30 Potrhlý vynálezce Bob 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Interstellar [i] 08:50 Garderobiér 2015 [i] 10:40 Smrtelné historky