TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Šarlotina pavučinka [i] 08:35 Znova 17 [i] 10:45 Ohnivý kuře [i] 13:15 Hancock [i] 15:10 Križovatka smrti 3 [i] 16:50 Dobre vedieť! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Útok na Biely dom [i] 23:10 Sniper 4 [i] 01:00 Útok na Biely dom [i] 03:15 Križovatka smrti 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 PARK [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Dada a Dodo [i] 07:10 Malý medvedík [i] 07:15 Pingu [i] 07:25 Calimero [i] 07:35 Prasiatko Peppa I: Nové auto [i] 07:40 Prasiatko Peppa I: Hľadanie pokladu [i] 07:45 Garfield III. [i] 08:00 Bol raz jeden život [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Safari za kuchyňou: Zrodenie hviezdy 3/11 [i] 09:25 Safari za kuchyňou: Nepozvaní hostia 4/11 [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Obytná zóna [i] 10:00 Pobrežie Austrálie: Sever Nového Južného Walesu [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 Buď Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 12:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 14:00 Letecké dni SIAF 2016 [i] 16:05 Deň, ktorý neumrie [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Úvodný film: Ospalá diera, Záskok [i] 22:10 Hrdina proti svojej vôli [i] 00:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 01:35 Deň, ktorý neumrie [i] 03:05 Hrdina proti svojej vôli [i] 04:55 Križovatky medicíny: Stretnutia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 07:20 Trenčiansky hrad [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kráľ našich hôr [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:20 Družina kráľovnej [i] 09:45 Človek nikdy nevie [i] 10:55 Família: Família - Ako v úli [i] 11:25 O nosatom kuchárovi a nohatom drotárovi [i] 13:00 Návraty k hereckým legendám: Michal Dočolomanský [i] 13:30 Pani Berta Garlanová [i] 14:55 Ktosi je za dverami [i] 15:40 Folklórny festival Heľpa: Chcela mladá starou byť... [i] 16:35 Povstaleckí generáli [i] 17:05 V páse zlomená [i] 18:15 Za túlavými spevákmi [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDOG [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Povstalecké krídla [i] 20:10 HiSTORY [i] 20:15 Mŕtvi nespievajú 2/2 [i] 21:25 LETNÉ KINO: Nostalgia [i] 23:30 Polnočná omša [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 No, počkaj! [i] 08:05 Dobrodružstvá bielej koaly [i] 10:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 12:25 Mravec Z [i] 14:10 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Temný bojovník [i] 22:40 Riot [i] 00:40 (Ne)Zadaní [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 04:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 05:50 Poslední ostrí muži [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie II. [i] 09:25 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 10:35 Podvodníci vo Vegas 2,3/3 [i] 13:05 Titanic: Krv a oceľ 1,2,3/6 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:35 Perfektný záskok [i] 22:40 Bieli muži nevedia skákať [i] 01:00 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 03:00 Riot [i] 04:25 Podvodníci vo Vegas 2,3/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 41 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 08:35 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 09:30 Havaj 5-0 III. 18 [i] 10:25 Havaj 5-0 III. 19 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 13:10 Grand Hotel III. 17 [i] 14:10 Grand Hotel III. 18 [i] 15:10 Bez hranic III. 11 [i] 16:10 Bez hranic III. 12 [i] 17:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 21:00 Andělé a démoni 1 [i] 23:35 Myšlenky zločince X. 19 [i] 00:30 Vzpomínky IV. 1 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 03:00 Bez hranic III. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak fungují stroje (1. Řada) 9 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 11 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada) 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (2. Řada) 15 [i] 08:10 Rození obchodníci (11. Řada) 14 [i] 09:05 Extrémní sběrači aut (2. Řada) 1 [i] 09:55 Království skládek (1. Řada) 4 [i] 10:50 Odpadlická autodílna (1. Řada) 15 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 12:35 Boj o nemovitosti (1. Řada) 7 [i] 13:00 Boj o nemovitosti (1. Řada) 8 [i] 13:30 Likvidátor (3. Řada) 17 [i] 13:55 Likvidátor (3. Řada) 18 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 7 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 8 [i] 15:20 Divoká jízda (1. Řada) 4 [i] 16:15 Velká láska k autům (2. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 6 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 4 [i] 20:00 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 3 [i] 21:00 Dark Woods Justice (1. Řada) 4 [i] 22:00 Deadliest Catch: Legend of the Wizard [i] 23:00 Shallow Water Invasion 1 [i] 00:00 Muž velkých ryb (1. Řada) 6 [i] 00:55 Hon na nestvůry (1. Řada) 4 [i] 01:50 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 3 [i] 02:40 Rození obchodníci (12. Řada) 7 [i] 03:30 Deadliest Catch: Legend of the Wizard [i] 04:20 Shallow Water Invasion 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Po stopách hvězd [i] 07:10 Bez ženské a bez tabáku: Režný chléb 4/4 [i] 08:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12/13 [i] 09:05 Úsměvy Čestmíra Řandy [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Nabídka k sňatku 2/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 14:00 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:35 Sissi - Osudová léta císařovny [i] 16:25 Komici na jedničku [i] 17:20 Smrt krásných srnců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Doktor Martin 2 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Fotograf [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:50 Žiješ jenom 2x [i] 03:15 Postřehy odjinud [i] 03:25 Chalupa je hra [i] 03:45 Přes nový práh [i] 04:10 V kondici [i] 04:30 To mě baví [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Ochránce [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 35 [i] 06:10 Angličtina pro nejmenší 36 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:50 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Suvenýr tety Hely 13/13 [i] 09:15 Československý filmový týdeník 1966 1110/2379 [i] 09:30 Hledání ztraceného času: Sporty všeho druhu [i] 09:50 Kaviár, poklad z Íránu [i] 10:45 Chytré opice [i] 11:35 Království divočiny: Včelojed lesní [i] 12:00 Sicílie není jen mafie [i] 12:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 11,12/12 [i] 13:20 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 13:25 Cesty víry: Tajemství krve Páně [i] 13:55 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 14:45 Starověký Řím: Vzestup a pád impéria: Úpadek 6/6 [i] 15:35 Na cestě po Gran Canarii [i] 16:05 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 16:55 Jižní Pacifik: Průkopníci [i] 17:50 Opouštíme ráj [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 19:15 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samotář [i] 21:40 Jindřich IV. Navarrský [i] 00:10 Astronauti [i] 01:40 Most II 1/10 [i] 02:40 Nekřesťanské a křesťanské podnikání [i] 03:00 Čaj pro třetího [i] 03:25 Zveme vás... do Křesla tradice a slávy [i] 04:00 Lidové nástroje netradičně [i] 04:40 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 4 [i] 06:05 Chlupatá rota 13 [i] 06:30 Kačer Kabrňák II 1 [i] 07:00 Tom a Jerry III 33 [i] 07:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 14 [i] 07:55 Jak princezny po nocích tancovaly [i] 09:10 Gympl s (r)učením omezeným: Milionář z tělocvičny 90 [i] 10:35 Výbuch bude v pět [i] 12:10 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 14:00 Ženy v pokušení [i] 16:30 Discopříběh 2 [i] 18:15 Hospoda: Dědci 42 [i] 18:50 Comeback: Koprovka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tři bratři [i] 22:10 Training Day [i] 00:40 Beze stopy II 9 [i] 01:30 Volejte Novu [i] 02:05 DO-RE-MI [i] 03:25 Comeback: Koprovka [i] 03:55 Gympl s (r)učením omezeným: Milionář z tělocvičny 90 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Max Steel III: Turbulence 8 [i] 06:55 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:25 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 07:55 Ohnivý kuře: Konec sněhové královny 38 [i] 09:15 Láska ze spermabanky [i] 11:20 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 13:20 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 15:30 Přístav: Pátkova svatební noc 61 [i] 17:00 Šéf na grilu [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Nevěsta 1 [i] 21:35 Comedy Club [i] 22:10 Útěk z Planety opic [i] 00:15 Prostřeno! Poslední večeře [i] 01:30 Legenda 1 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smotánka [i] 06:20 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 4/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 4-5/25 [i] 14:00 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 16:00 Leto v Alsasku [i] 18:00 Keď láska chutí [i] 20:00 Jedz, modli sa a miluj [i] 22:45 Navždy mladý [i] 00:55 Jedz, modli sa a miluj [i] 03:05 Navždy mladý [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Btiva o Gallipoli 4 [i] 13:05 Big Screen 8 [i] 13:20 Krvavá volba0 [i] 15:20 Čmuchalky0 [i] 16:55 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 19:00 Tut 3 [i] 20:30 Dom Hemingway0 [i] 22:00 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:45 Duchové Marsu0 [i] 01:20 Dům na konci ulice0 [i] 02:50 Němý svědek0 [i] 04:20 Yves Saint Laurent0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:00 Sports Insiders [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Závody GT [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:10 Zprávy [i] 19:15 Tenis [i] 20:15 Rally [i] 20:45 Fotbal [i] 22:40 Zprávy [i] 22:45 Fotbal [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 3 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 4 [i] 06:00 Divoké Německo 4 [i] 07:00 Krvelačné rostliny 2 [i] 08:00 Příběh života 4 [i] 09:00 Divoké zločiny 5 [i] 09:15 Dinosauří gangy 1 [i] 10:05 Dinosauří gangy 2 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 2 [i] 12:00 Ledové kamiony 6 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 [i] 14:00 Ledová říše 4 [i] 15:00 Kouzelný vesmír 2 [i] 16:00 Stalinova dcera0 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 8