TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 07:20 Opičí agent [i] 09:00 Teória veľkého tresku VI. 1-2/24 [i] 09:55 Som agent [i] 12:00 Sexi Pistols [i] 13:45 Život je raz taký [i] 16:15 Znova 17 [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Späť do ringu [i] 23:05 Kolíska do hrobu [i] 01:10 Prci, prci, prcičky: Stretávka [i] 03:20 Späť do ringu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Dada a Dodo [i] 06:45 Malý medvedík [i] 06:50 Malí ľudia [i] 07:00 Pingu [i] 07:05 Calimero [i] 07:15 Prasiatko Peppa I: Mamičkine narodeniny [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Zúbková víla [i] 07:30 Garfield III. [i] 07:40 Bol raz jeden život [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:35 Robin Hood I: Tetovanie? Aké tetovanie? 8/13 [i] 10:20 PARK [i] 11:15 On air [i] 11:40 Na krok od neba: Let orla 11/12 [i] 12:35 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 13:50 Tiene lásky 8/10 [i] 15:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 16:20 Danielle Steelová: Spomienky [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Cestou necestou: Barcelona [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 8/8 [i] 21:40 Dôverní nepriatelia [i] 23:25 Ruky bozkávam 8/8 [i] 00:40 Dôverní nepriatelia [i] 02:20 Na krok od neba: Let orla 11/12 [i] 03:15 Na krok od neba: Zberateľ 12/12 [i] 04:25 Robin Hood I: Tetovanie? Aké tetovanie? 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Polícia [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 07:35 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Extrémne v horách [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Ako sme začali slobodne vysielať... [i] 10:30 VAT: Testovanie vodných stavieb [i] 11:00 (Ne)celebrity: Lívia Kalmárová [i] 11:10 Peniaze alebo život [i] 12:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:50 Paralympijský magazín [i] 13:15 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Folklórny festival Heľpa - zostrihy: „ORGONI SPOT KRALOVEJ HOLI“ [i] 14:55 Farmárska revue [i] 15:20 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 16:05 Sen o kováčovi [i] 17:05 Majdan [i] 17:30 Defilé [i] 18:20 Zomierajú postojačky [i] 18:45 Futbal - Fortuna liga [i] 21:00 Mŕtvi nespievajú 1/2 [i] 22:20 LETNÉ KINO: Stalker [i] 01:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 SÚDNA SIEŇ: Pripravila si nás o dieťa [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:20 No, počkaj! [i] 08:45 Pat a Mat: Papierový servis [i] 08:55 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 09:55 SVET PODĽA EVELYN: Stávka [i] 10:30 Dovidenia, stará mama! [i] 11:10 Hoď svišťom II.: Zlomené srdce, Pôrod 9,10/10 [i] 12:50 Nezabudnuteľné prázdniny [i] 15:15 Perfektný záskok [i] 17:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vidiečania z Beverly Hills [i] 22:40 (Ne)Zadaní [i] 00:45 Muž so znakom smrti [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:35 Hriechy otca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 19,20 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie II. [i] 10:05 Hrozba menom Fukušima [i] 11:20 Poslední ostrí muži [i] 13:30 Zlé rozhodnutie [i] 15:35 12 dní hrôzy [i] 17:30 Áno, šéfe! USA V. 17/17 [i] 18:30 Áno, šéfe! USA VII. 1/10 [i] 19:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 20:35 Hobit: Neočakávaná cesta [i] 00:05 Adam hľadá Evu 6,7 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:45 Krvavá odplata [i] 04:15 Kutyil s.r.o. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 40 [i] 07:40 Bez hranic III. 11 [i] 08:40 Bez hranic III. 12 [i] 09:40 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 15 [i] 10:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 16 [i] 11:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 17 [i] 12:25 Vzpomínky IV. 1 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 17:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 18 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 19 [i] 23:00 Underworld: Vzpoura Lycanů 1 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 02:25 Havaj 5-0 III. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (4. Řada) 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 10 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (3. Řada) 26 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (1. Řada) 9 [i] 08:10 Lovci odpadu (1. Řada) 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 19 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 20 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 7 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 6 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 19 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 20 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 21 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 22 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 23 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 24 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 3 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 4 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 5 [i] 18:05 Bořiči mýtů (10. Řada) 242 [i] 19:00 Jak fungují stroje (1. Řada) 9 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 5 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 5 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 4 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 13 [i] 23:00 Wrath of a Great White Serial Killer 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 17 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 18 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 5 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 5 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 4 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 13 [i] 04:20 Wrath of a Great White Serial Killer 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové perličky [i] 06:30 Krabička [i] 06:45 Starožitníkův krám: Kit 2/2 [i] 08:05 Zlý dům [i] 09:10 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Zatáčka 10/13 [i] 10:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Podmínka 11/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O rybáři a rybce [i] 14:00 Lhát se nemá, princezno! [i] 14:35 Panenka [i] 16:00 Kila hrajou [i] 16:55 Vinnetou - Poslední výstřel [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vladimír Menšík: Humor je vážná věc [i] 21:20 Sissi - Osudová léta císařovny [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:10 Nebezpečná kořist [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Po stopách hvězd [i] 02:45 Žiješ jenom 2x [i] 03:10 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:40 Přes nový práh [i] 04:05 Styl [i] 04:30 To mě baví [i] 04:55 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Angličtina pro nejmenší 33 [i] 06:05 Angličtina pro nejmenší 34 [i] 06:20 Malý rytíř Trenk [i] 06:45 Polo [i] 06:55 Raníček [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Dobrodružství z půdy: Suvenýr šampiona Pepy 12/13 [i] 09:15 Náš venkov: Růža a Karel [i] 09:45 Ta naša kapela [i] 10:10 Hlavolam jménem Jaroslav Foglar [i] 11:05 Letecké katastrofy: Tragédie na [i] 11:50 Tajemství věstonických Venuší [i] 12:50 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 13:40 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 15:10 Rodina ledního medvěda a já: Jaro [i] 16:00 Království oceánů: Život na útesu [i] 16:55 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 17:50 Kamera na cestách: Madagaskar plný života [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Přeborníci [i] 19:30 Bonbónky světa [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Katyň [i] 22:05 Železný kříž [i] 00:15 Most II 1/10 [i] 01:15 Frekvence naděje [i] 01:35 Zpráva o krajině [i] 01:50 Hraje vám... Sokolka [i] 02:20 Večerní safari [i] 02:50 Pod lampióny [i] 03:35 Na východ od ráje [i] 04:30 Svobodovi koně [i] 04:55 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Jake a piráti ze Země Nezemě 3 [i] 06:20 Chlupatá rota 12 [i] 06:45 Robot a příšerka 26 [i] 07:15 Tom a Jerry III 32 [i] 07:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 13 [i] 08:10 Císařovy nové šaty [i] 09:25 Z pekla štěstí 5 [i] 10:35 Holky z lepší společnosti [i] 12:25 Volejte Novu [i] 13:00 Výměna manželek [i] 14:25 Kněz je poděs [i] 16:15 Božský Bruce [i] 18:15 Hospoda: Šprýmař 41 [i] 18:50 Comeback: Scrabble trable [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Lovci pokladů [i] 22:50 Dvojitý agent [i] 00:55 Seznam nežádoucích [i] 02:35 Beze stopy II 8 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Comeback: Scrabble trable [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Max Steel III: Zvláštní zásilka 7 [i] 06:55 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:30 Autosalon [i] 08:45 Ohnivý kuře: Kočka nebo miminko 37 [i] 10:05 Utta Danella: Ženy ze zámku [i] 12:10 Láska pod africkým sluncem 2/2 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 16:20 Přístav: Něco si stopnu 60 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Galakoncert Kapky naděje [i] 22:20 Univerzální uklízečka [i] 00:30 Záhadná žena 10: Rudá mafie [i] 02:20 Utta Danella: Ženy ze zámku [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:50 Karavan šou 4 [i] 06:15 Katie Ffordová: Láska prichádza v lete [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia II. 3/22 [i] 11:40 Doktorka Zoe II. 10/22 [i] 13:10 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 15:10 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 17:15 Pokušenie [i] 20:00 Keď láska chutí [i] 21:45 Leto v Alsasku [i] 23:45 Pokušenie [i] 02:05 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 03:30 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 04:55 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 McBride: Vždy věrný0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Červený stan 1 [i] 13:35 Červený stan 2 [i] 15:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 15:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 17:35 Krvavá volba0 [i] 19:30 Btiva o Gallipoli 4 [i] 20:30 District 90 [i] 22:10 Spirit0 [i] 23:50 Malcolm X0 [i] 02:55 Dom Hemingway0 [i] 04:25 Duchové Marsu0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Watts [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Rally [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 1 [i] 05:30 Malá země, malá Čína - Tajemné čínské imperium 2 [i] 06:00 Divoké Německo 3 [i] 07:00 Krvelačné rostliny 1 [i] 08:00 Příběh života 3 [i] 09:00 Divoké zločiny 4 [i] 09:15 Putování dinosaur 1 [i] 10:05 Putování dinosaur 2 [i] 11:00 Pěšky napříč  Himalájemi 1 [i] 12:00 Ledové kamiony 5 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 5 [i] 14:00 Ledová říše 3 [i] 15:00 Kouzelný vesmír 1 [i]