Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 23-24/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 RYTMUS sídliskový sen [i] 22:15 Prci, prci, prcičky: Stretávka [i] 00:40 Ľudia zajtrajška 16/22 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 02:20 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:00 Sekerovci [i] 03:35 Kobra 11 III. 12/16 [i] 04:25 Kobra 11 XVIII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Largo 38/39 [i] 06:40 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Historické centrum Trogiru - Usporiadané bludisko - Chorvátsko [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Neziderské jazero - Nekonečné nebo na hraniciach Rakúska a Maďarska [i] 09:05 Agatha Christie : Poirot: Vražda v ulici Mews [i] 10:05 Largo 39/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 14:00 Súboj s časom: Ilegálni prisťahovalci 21/24 [i] 14:50 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Dom Luisa Barragána - Mexiko - Legenda modernej architektúry [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Stanica Viktoria v Bombaji - Ľudské mravenisko - India [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo Johnnyho Waverlyho [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Fetiše televízie: Vtipnejší nie vždy vyhráva [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 00:20 Súboj s časom: Ilegálni prisťahovalci 21/24 [i] 01:10 Súboj s časom: Deň po 22/24 [i] 01:55 James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 03:25 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 04:10 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Malý medvedík [i] 07:35 Dada a Dodo [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MADAM JEŽIBABA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Sto nových životov (transplantácia pečene) [i] 08:55 Ambulancia: Transplantácia očnej rohovky [i] 09:25 Úžasná veda III. [i] 09:35 Pán Tau III.: Od zajtra nečarujem [i] 10:05 Celý svet nad hlavou [i] 11:40 Čergovské zruby [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Veľký, väčší, najväčší: Vlak [i] 13:25 Ožiarené potraviny [i] 14:30 VAT: Monitor stresu [i] 15:00 ODCHÁDZANIE [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 16:20 Ostrov Sihoť [i] 16:40 Okná vesmíru dokorán: Hviezdy robia hlúposti [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: Augustové dni 5 [i] 18:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Pavel [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - MADAM JEŽIBABA [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Malí ľudia [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - Ako v úli [i] 20:15 Nesmrteľní: Hon na legendu [i] 21:30 LETNÉ KINO: Zrkadlo [i] 23:15 BJD 2015: GrooveHub (Slovensko) [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: Pripravila si nás o dieťa [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i] 09:55 Profesionáli: Halloweenski zlodeji [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle V. 16 [i] 13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pravdivé lži [i] 23:45 Abraham Lincoln: Lovec upírov [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Môžeš niekoho otráviť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Fórky, vtipky XXI. [i] 05:25 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 09:25 Futurama VI. 14 [i] 09:55 Ninja Factor II. 30 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 4 [i] 12:00 Klamári II. 14 [i] 13:10 Ničitelia mýtov 6 [i] 14:15 X Factor UK Špeciál 3 [i] 15:15 Ninja Factor II. 30 [i] 15:40 Futurama VI. 14 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 14 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 16 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 17 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 19:35 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:35 Šarlátové písmeno [i] 23:25 Hriechy otca [i] 01:35 Črepiny [i] 02:40 Záložníci 13/13 [i] 03:00 Črepiny [i] 03:25 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 04:15 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 04:55 Ničitelia mýtov V. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 40 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 08:25 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 09:20 Profil zločinu V. 3 [i] 10:15 Bez hranic II. 9 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 12:05 Rex Special Unit I. 2 [i] 13:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 13:55 Bez hranic II. 9 [i] 14:55 Profil zločinu V. 3 [i] 15:55 Profil zločinu V. 4 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 3 [i] 18:00 Bez hranic II. 10 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 21:00 Exmanželka za odměnu 1 [i] 23:05 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (4. Řada) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (8. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 171 [i] 06:50 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 11 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 35 [i] 08:35 Likvidátor (2. Řada) 1 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 2 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 20 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 1 [i] 12:35 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 7 [i] 13:30 Říční monstra (8. Řada) 5 [i] 14:25 Říční monstra (8. Řada) 6 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada) 7 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 11 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 35 [i] 17:35 Likvidátor (2. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada) 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (4. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 2 [i] 20:00 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 15 [i] 21:00 Načerno pálený alkohol (5. Řada) 7 [i] 22:00 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 4 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 5 [i] 00:00 Zastavme vymírání [i] 01:50 Na pokraji Aljašky (1. Řada) 15 [i] 02:40 Muži, ženy, divočina (1. Řada) 7 [i] 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada) 4 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:30 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Z Divadélka pod věží [i] 10:50 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 11:45 Krabička [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Tajemství proutěného košíku: Nový malý přítel 7/13 [i] 13:55 Reportéři ČT [i] 14:35 Doktorka Quinnová V [i] 15:20 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 RumplCimprCampr [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Když jdou na mužskýho léta... [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Smrt dobrodruha [i] 01:50 Sváteční slovo vikáře opavského sboru Církve bratrské Matúše Kušníra [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno 04:50 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Hlavolam jménem Jaroslav Foglar [i] 09:25 Cestománie [i] 09:50 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 10:45 Příběhy zvědavých přírodovědců: Cestující ryby aneb O hlaváčích 9/10 [i] 11:05 Příběhy zvědavých přírodovědců 10/10 [i] 11:25 Postřehy odjinud [i] 11:30 Pygmejové, děti džungle [i] 12:25 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 9/15 [i] 12:40 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 10/15 [i] 12:55 Hranice po našimu [i] 13:55 Životní příběh Lenky Reinerové, poslední německy píšící pražské autorky [i] 14:55 Učitelka, která se vzepřela [i] 15:40 Největší přírodní katastrofy: Lesní požáry [i] 16:25 Největší přírodní katastrofy: Ničivé sesuvy [i] 17:15 O pivu & U piva (Za doprovodu Slovanských tanců) [i] 17:45 České stopy na březích Amazonky [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jesenický Klondike [i] 19:25 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Policajt nebo rošťák [i] 21:50 Šest dní [i] 22:25 Snovej [i] 23:00 Strach [i] 23:25 Všechny moje děti [i] 00:55 2000 let britské historie: Supervelmoc [i] 01:50 Křesťanství bez hranic [i] 02:10 Duchovní kuchyně: New Age [i] 02:35 Ta naša kapela [i] 03:00 Rekonstrukce slovácké svatby [i] 03:15 Folklorika [i] 03:45 Náš venkov [i] 04:00 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:00 Ulice 3069 [i] 10:00 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Můj přítel Monk 1/2 [i] 13:40 Beze stopy II 8, 9 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 594 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3070 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chcete být milionářem? [i] 22:00 Likvidátor [i] 00:20 Kongo [i] 02:20 Mentalista VII: Nic není věčné 10 [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi dvěma muži 594 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel III: Kořist 6 [i] 06:35 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 06:55 M*A*S*H 184 [i] 07:50 M*A*S*H 185 [i] 08:40 Žena zákona: Jeskyně 3 [i] 10:55 Policie Hamburk VIII: Výbuch zlosti 23 [i] 11:55 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 12:55 Castle na zabití IV: 47 vteřin 19 [i] 13:55 Julie Lescautová IV: Zmizení 7 [i] 16:10 Přístav: Oznámení se zlatou ořízkou 59 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Svíčková pro Etiku 67 [i] 21:35 Ponorka U-571 [i] 00:05 Prostřeno! [i] 01:05 Žena zákona: Jeskyně 3 [i] 03:10 Policie Hamburk VIII: Výbuch zlosti 23 [i] 03:55 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 5-6/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 170/183 [i] 07:10 Velvet II. 16 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 31-32 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 16:50 Indická nevesta 280-281 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 2 baby na mizine IV. [i] 19:35 Dr. House VII. 9-10/23 [i] 21:30 Sherlock a Watsonová II. 1-3/24 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 00:50 2 baby na mizine IV. [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Sherlock a Watsonová II. 1-3/24 [i] 04:15 Dr. House VII. 9/23 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 15 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Open Road0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 McBride: Vždy věrný0 [i] 13:30 Temné vzpomínky0 [i] 15:15 Atentát v Ambassadoru0 [i] 17:10 Spiknutí: Echelon0 [i] 18:55 eXistenZ0 [i] 20:30 Spirit0 [i] 22:05 Věc: Počátek0 [i] 23:45 Valdemarův odkaz0 [i] 01:35 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 03:10 Červený stan 1 [i] 04:35 Červený stan 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Sports Insiders [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 22:00 Tenis [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Tenis [i] 02:30 Sports Insiders [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 4 [i] 05:30 Biozóna 10 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Srí Lanka 6 [i] 07:00 Sportovní vozy 8 [i] 08:05 Brutální biologie 2 [i] 09:05 Věda kolem nás 1 [i] 09:15 Kdo se stane miliardářem? 1 [i] 10:10 Utajený šéf - USA 10 [i] 11:05 Utajený šéf - USA 11 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 12 [i] 13:00 Cestovatelův průvodce po planetách 4 [i]