TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:10 Rodinné prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 21-22/24 [i] 12:00 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 01:15 Dva a pol chlapa VI. [i] 02:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 03:25 Kobra 11 III. 11/16 [i] 04:10 Kobra 11 XVIII. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Largo 37/39 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Mauzóleum Hodžu Achmeda Jasaviho - Púť do Turkestanu - Kazachstan [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Amalfské pobrežie - Ako z obrázku - Taliansko [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo kuchárky z Claphamu [i] 10:05 Largo 38/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Požiar [i] 14:55 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Historické centrum Trogiru - Usporiadané bludisko - Chorvátsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Neziderské jazero - Nekonečné nebo na hraniciach Rakúska a Maďarska [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Vražda v ulici Mews [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 8/10 [i] 21:50 Demeterovci [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Požiar [i] 00:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:30 Postav dom, zasaď strom [i] 02:00 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Demeterovci [i] 03:50 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Malý medvedík [i] 07:35 Pre Terezku [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - WINDOW [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 09:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 09:20 Pán Tau III.: Pán Tau v pionierskom tábore [i] 09:50 Pán Tau III.: A ktorá je tá pravá? [i] 10:25 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 10:40 Herodes a Herodias [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Nevinné dravce [i] 13:20 Polstoročný oblúk [i] 13:45 Povstalecké memoáre SNP: Ladislav Novomeský [i] 13:55 Plachí velikáni [i] 14:30 VAT: Slovenský softvér proti urážlivým komentárom [i] 15:00 Takmer zabudnutý príbeh [i] 15:25 Kameramani v SNP [i] 15:50 (Ne)celebrity: Rudolf Pažítka [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 16:25 Mlynská dolina [i] 16:40 Okná vesmíru dokorán: S tiažou je to ťažké [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: V skrytom bode varu 4 [i] 18:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Zoltán [i] 18:45 Večerníček: Dada a Dodo [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Veľký, väčší, najväčší: Vlak [i] 20:30 Ožiarené potraviny [i] 21:20 HiSTORY [i] 21:25 LETNÉ KINO: Solaris [i] 00:10 Polícia [i] 00:25 Polícia [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ: S koľkými vlastne spala? [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Nenávidím otčima [i] 09:55 Profesionáli: Brat [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle: V. 15 [i] 13:25 Traja mušketieri [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kosti XI. 16 [i] 23:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 12 [i] 23:55 Klamári II. 14 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti 4 [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: Nenávidím otčima [i] 04:25 SÚDNA SIEŇ: S koľkými vlastne spala? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov V. 5 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 17 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 14,15 [i] 09:25 Futurama VI. 13 [i] 09:55 Ninja Factor II. 29 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 3 [i] 12:00 Klamári II. 13 [i] 13:10 Ničitelia mýtov 5 [i] 14:15 X Factor UK Špeciál 2 [i] 15:15 Ninja Factor II. 29 [i] 15:40 Futurama VI. 13 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 13 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 15 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 16 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 19:35 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:35 Abraham Lincoln: Lovec upírov [i] 22:50 Nebezpečné lety 6 [i] 23:50 Homeland - Zradca III. 3 [i] 00:55 V službách KGB II.: Na úteku 12 [i] 01:50 101 neobyčajných zranení 3 [i] 02:40 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 03:25 Nebezpečné lety 6 [i] 04:10 Homeland - Zradca III. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 39 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 08:25 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 09:20 Ranč Heartland IV. 20 [i] 10:15 Bez hranic II. 8 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 12:10 Ranč Heartland IV. 20 [i] 13:05 Tělo jako důkaz II. 8 [i] 14:00 Bez hranic II. 8 [i] 15:00 Ranč Heartland IV. 20 [i] 15:55 Profil zločinu V. 3 [i] 16:55 Rex Special Unit I. 2 [i] 17:55 Bez hranic II. 9 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 21 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 170 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 34 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 13 [i] 09:05 Nutné k přežití (4. Řada) 1 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 19 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 5 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 5 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 10 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 11 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 34 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (4. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (8. Řada) 1 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 21:00 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 13 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 29 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 30 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 15 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 2 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 5 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 6 [i] 02:40 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 13 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 29 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 30 [i] 04:20 Rození obchodníci (4. Řada) 2 [i] 04:45 Rození obchodníci (4. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Komici na jedničku [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Tajemství proutěného košíku: Bitka 6/13 [i] 13:50 Ďábel ví hodně [i] 14:45 Doktorka Quinnová IV [i] 15:30 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všichni musí zemřít [i] 21:25 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Taggart [i] 23:55 Kingová [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:10 Dobré ráno 04:45 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Všechny moje děti [i] 10:00 Divnopis [i] 10:05 Království oceánů: Život na útesu [i] 11:00 Srpen 1944: Vylodění v Provence [i] 11:55 Vážený Leonide Iljiči [i] 12:20 Příběhy železné opony [i] 12:35 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 7/15 [i] 12:50 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 8/15 [i] 13:05 Příběhy moderní medicíny - Leukémie v 21. století [i] 13:20 Příběhy domů: Sen barokního kavalíra [i] 13:50 2000 let britské historie: Supervelmoc [i] 14:35 Zapomenuté výpravy: S Matyldou po [i] 15:00 Na východ od ráje [i] 15:55 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 16:50 Pygmejové, děti džungle [i] 17:45 České stopy na břehu Bajkalu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jak se počítají šelmy [i] 19:25 Bonbónky světa [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 2/4 [i] 21:45 Musím tě svést [i] 23:15 Ztracený ráj 1/8 [i] 00:05 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 01:00 Tajemství 2. sv. války: Merrillovi záškodníci [i] 01:55 Sestřička Jackie V: Duše 10/10 [i] 02:25 Cesta budhistického mnicha [i] 02:45 Základy: Osud [i] 03:10 Duchovní kuchyně: Konfuciánství a taoismus [i] 03:40 Biodynamické zemědělství [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3068 [i] 09:50 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Příčina a následek 16 [i] 13:40 Beze stopy II 6, 7 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Krušné začátky 593 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3069 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Berňák [i] 21:00 Comeback: Mrtvý muž [i] 21:35 Pařba v Bangkoku [i] 23:45 Černá listina III: Alistair Pitt č.103 13 [i] 00:40 Beze stopy II 6, 7 [i] 02:40 Áčko: Do auta už nesednu! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Krušné začátky 593 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Max Steel III: Kruté moře 5 [i] 06:50 Nexo Knights: Kniha příšer 2/2 [i] 07:20 M*A*S*H 183 [i] 08:10 M*A*S*H 184 [i] 09:05 Žena zákona: Násilí na silnicích 2 [i] 11:10 Policie Hamburk VIII: Kde je táta? 22 [i] 12:10 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Smrt tanečnice 18 [i] 14:10 Julie Lescautová IV: Osudová krása 6 [i] 16:10 Přístav: Koblihy pro Koblihu 58 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Inga Lindström: Děti mé sestry [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Prostřeno! [i] 00:30 Žena zákona: Násilí na silnicích 2 [i] 02:20 Policie Hamburk VIII: Kde je táta? 22 [i] 03:05 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Nezlomná Valentína 3-4/142 [i] 06:30 Tisíc a jedna noc 169/183 [i] 07:10 Velvet II. 15 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 29-30 [i] 13:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 37-38/238 [i] 16:50 Indická nevesta 278-279 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:10 2 baby na mizine IV. [i] 19:35 Dr. House VII. 8/23 [i] 20:30 Vymenené životy 31-32 [i] 22:30 Velvet II. 16 [i] 23:25 Upírske denníky V. 18/22 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 00:50 2 baby na mizine IV. [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Karavan šou 4 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kevin ze severu0 [i] 13:50 Astronaut0 [i] 15:35 Open Road0