TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 17-18/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:30 Rodinné prípady [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 01:25 Dva a pol chlapa VI. [i] 02:30 Sekerovci [i] 03:25 Kobra 11 III. 9/16 [i] 04:10 Kobra 11 XVI. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:50 Largo 35/39 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 09:55 Largo 36/39 [i] 10:45 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Nepohodlní [i] 14:00 Súboj s časom: Samovražda 19/24 [i] 14:50 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Drevený kostolík v Urnes - Drevo zo stromu Yggdrasil - Nórsko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Öland [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Kapitán Cain III.: Vinníci 1/8 [i] 23:00 Kapitán Cain III.: Mimo reality 2/8 [i] 00:00 Súboj s časom: Samovražda 19/24 [i] 00:45 Slovensko chutí [i] 01:15 Cestou necestou: Rím [i] 01:45 Kapitán Cain III.: Vinníci 1/8 [i] 02:40 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 03:30 Dempsey a Makepeacová: Nepohodlní [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy - Hírek [i] 07:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:05 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:25 Malý medvedík [i] 07:35 Pre Terezku [i] 07:40 Doma chutí najlepšie [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Upchaté krkavice hrozia porážkou! [i] 08:55 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 09:25 Pán Tau III.: Poplach v oblakoch [i] 09:55 Pán Tau III.: Poľovačka na slona [i] 10:25 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 10:40 Radosť žiť [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Nano-revolúcia: Zachráni nano planétu? [i] 13:30 Nano-revolúcia: Vitajte v nano-meste [i] 14:35 VAT: Virtuálne riadené vozidlo [i] 15:00 Slovenské národné povstanie [i] 16:00 Prírodné kuriozity Davida Attenborougha I. [i] 16:40 Okná vesmíru dokorán: Z čoho je vesmír? [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: Obrat 2 [i] 18:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Marta [i] 18:45 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PÍSMO [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Malí ľudia [i] 19:20 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Napoleonské vojny [i] 21:10 Napoleonské vojny [i] 22:05 LETNÉ KINO: Andrej Rubľov 1/2 [i] 23:25 Andrej Rubľov 2/2 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 V tieni gulagu [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Trhala mi vlasy [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý sused [i] 09:55 Profesionáli: Biankin asistent [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle V. 13 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Traja mušketieri [i] 23:10 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 10 [i] 00:05 Klamári II. 12 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti 2 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý sused [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 06:10 Ničitelia mýtov I V. 15 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 09:25 Futurama VI. 11 [i] 09:55 Ninja Factor II. 27 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti 1/22 [i] 12:00 Klamári II. 11 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VIII. 4,5 [i] 15:15 Ninja Factor II. 27 [i] 15:40 Futurama VI. 11 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 11 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 13 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 14 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 12,13 [i] 19:35 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 20:35 Pád Bieleho domu [i] 23:00 Letecké katastrofy XII.: Na hrane možnosti 4 [i] 23:55 Homeland - Zradca III. 1/12 [i] 01:10 V službách KGB II.: Jusuf 10 [i] 02:10 101 neobyčajných zranení 1/3 [i] 02:50 Ničitelia mýtov V. 4 [i] 03:40 Letecké katastrofy XII.: Na hrane možnosti 4 [i] 04:25 Uletená rodinka II. 16/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 37 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 08:35 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 09:30 Ranč Heartland IV. 16 [i] 10:25 Bez hranic II. 6 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 17 [i] 13:15 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 14:10 Bez hranic II. 6 [i] 15:10 Ranč Heartland IV. 17 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 18 [i] 17:00 Ranč Heartland IV. 19 [i] 17:55 Bez hranic II. 7 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 22:55 Myšlenky zločince X. 18 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 19 [i] 00:50 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 02:30 Bez hranic II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 168 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 32 [i] 08:35 Likvidátor 11 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 11 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 17 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 3 [i] 12:35 Království skládek (1. Řada) 3 [i] 13:30 Bořiči mýtů (10. Řada) 230 [i] 14:25 Bořiči mýtů (10. Řada) 231 [i] 15:20 Bořiči mýtů (10. Řada) 232 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 32 [i] 17:35 Likvidátor 11 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 12 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 21:00 Lovci jedů (1. Řada) 4 [i] 22:00 Deadliest Catch: Legend of the Wizard [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 2 [i] 00:00 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 8 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (1. Řada) 4 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 6 [i] 02:40 Lovci jedů (1. Řada) 4 [i] 03:30 Zlato z Beringova moře (1. Řada) 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 10 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Záchranáři [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Tajemství proutěného košíku: Zmije 4/13 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:20 Fantomas se zlobí [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:00 Kriminálka Paříž [i] 23:45 Kriminalista [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okouzlení VIII [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Můj život jako pes [i] 10:10 Pygmejové, děti džungle [i] 11:05 Cama v Africe [i] 11:30 1000 mil na českém nebi [i] 12:25 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 3/15 [i] 12:40 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 4/15 [i] 12:50 Tokio: den, kdy skončila válka [i] 13:45 Tajemství 2. sv. války: Merrillovi záškodníci [i] 14:40 Osudy jednoho divadla, osud jedné generace [i] 15:40 Jak cestoval Franz Kafka [i] 15:50 Životní příběh Lenky Reinerové, poslední německy píšící pražské autorky [i] 16:50 Království oceánů: Život na útesu [i] 17:45 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bonbónky světa [i] 19:15 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 1/4 [i] 21:40 Návrat idiota [i] 23:25 Sestřička Jackie V: Duše 10/10 [i] 23:55 Svědci hurikánu Katrina: Průběh přírodní katastrofy v New 1/2 [i] 00:45 Svědci hurikánu Katrina: Na příbězích několika obyvatel 2/2 [i] 01:35 Quo vadis, televize? [i] 02:35 Madrid - metropole plná mládí [i] 03:00 Základy: Lhostejnost [i] 03:25 Duchovní kuchyně: Hinduismus [i] 03:55 Počesku [i] 04:05 Uchem jehly [i] 04:30 Ochránce [i] 04:55 Okouzlení VIII [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3066 [i] 09:55 MasterChef Česko [i] 11:10 Co na to Češi [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: A vítězem se stává... 14 [i] 13:40 Beze stopy II 2, 3 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme se vzít 591 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3067 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 21:35 Na vlastní nebezpečí [i] 23:35 Černá listina III: Féma č.132 12 [i] 00:35 Beze stopy II 2, 3 [i] 02:40 Áčko: Sahej na mě, ať jsem zdravá! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíme se vzít 591 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Studený pot 3 [i] 06:45 Friends: Vděčně tvá [i] 07:15 M*A*S*H 181 [i] 08:10 M*A*S*H 182 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 25 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Zapomenutá pravda 20 [i] 12:05 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Spouštěcí moment 16 [i] 14:05 Julie Lescautová IV: Nejdelší noc 4 [i] 16:10 Přístav: Pokoj číslo šest 56 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vinaři: Hody 16 [i] 21:30 Češi na cestách [i] 22:25 Jste to, co jíte [i] 23:40 Prostřeno! [i] 00:35 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 25 [i] 02:30 Policie Hamburk VIII: Zapomenutá pravda 20 [i] 03:15 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 163-164/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 167/183 [i] 07:10 Velvet II. 13 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 25-26 [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 16:50 Indická nevesta 274-275 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine IV. [i] 19:35 Dr. House VII. 6/23 [i] 20:30 Vymenené životy 27-28 [i] 22:30 Velvet II. 14 [i] 23:25 Upírske denníky V. 16/22 [i] 00:20 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine IV. [i] 01:55 Seinfeld [i] 02:15 Karavan šou 4 [i] 02:40 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 03:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá škola0 [i] 13:25 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 14:45 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 16:15 Tut 2 [i] 17:45 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 19:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 20:30 Dominion 3 [i] 21:15 Měsíc 440 [i] 22:55 Mnich0