TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:05 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 15-16/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 13:00 Kobra 11 XVI. 14/15 [i] 14:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 My sme Millerovci [i] 22:45 Zohan: Krycie meno kaderník [i] 01:00 Sekerovci [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 02:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 03:25 Kobra 11 III. 8/16 [i] 04:10 Kobra 11 XVI. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Largo 34/39 [i] 06:35 TV ŠANCA [i] 07:05 Duel [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Byblos. Od rybárskej osady k svetovému mestu a späť. Libanon [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Xi´an. Hlinení bojovníci prvého cisára. Čína [i] 09:05 Neskoro večer [i] 10:05 Largo 35/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 14:00 Súboj s časom 18/24 [i] 14:50 Hurá do záhrady [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Jaskyne Yungang. Miesto zrodu čínskeho buddhizmu. Čína [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Historické jadro Tunisu - Jeden deň počas ramadánu - Tunisko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Dom [i] 22:05 Revival [i] 00:00 Súboj s časom 18/24 [i] 00:45 Neskoro večer [i] 01:35 Dom [i] 03:15 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 04:05 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 07:40 Malý medvedík [i] 07:45 Pre Terezku [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMILEBOOK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ambulancia: Muži, neignorujte karcinóm prostaty! [i] 09:00 Ambulancia: Reuma je ako ďalšie dieťa (materstvo a reuma) [i] 09:25 Bola raz jedna planéta: Zajtrajšok [i] 09:50 Pán Tau II - Pán Tau sa vracia: Pán Tau odchádza [i] 10:25 Herecké legendy: Dušan Jamrich [i] 10:40 Ruy Blas [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Na tichej hladine [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí: Vlkolínec [i] 13:20 Sloboda médií [i] 13:45 Moc bez pravdy, pravda bez moci ... [i] 14:00 Svedectvo obrazovky [i] 14:35 VAT: Eyeblink [i] 15:05 Slovenské národné povstanie 1944 Dure bataille [i] 16:40 Okná vesmíru dokorán: Všetko je inak [i] 17:05 Správy - Hírek [i] 17:15 Povstalecká história: Hra s ohňom 1 [i] 18:30 MOJE POVSTANIE.SK: MOJE POVSTANIE - Milan [i] 18:45 Večerníček: Pre Terezku [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - SMILEBOOK [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Malí ľudia [i] 19:15 Doma chutí najlepšie [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Nano-revolúcia: Zachráni nano planétu? [i] 20:30 Nano-revolúcia: Vitajte v nano-meste [i] 21:25 HiSTORY [i] 21:35 LETNÉ KINO: Ivanovo detstvo [i] 23:05 BJD 2015: Luca Ciarla Quartet ( Taliansko) [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Dedičstvo po mŕtvej [i] 09:55 Profesionáli: Forenzný kriminalista [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Vtierka Castle V. 12 [i] 13:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:45 POLICAJTI V AKCII [i] 22:45 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet 9 [i] 23:40 Klamári II. 11 [i] 00:40 18 kolies spravodlivosti 1/22 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: Dedičstvo po mŕtvej [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Stará chcela mladou byť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Prvé oddelenie II. [i] 05:20 Podvodníci vo Vegas 1/3 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Kutyil s.r.o. 6 [i] 09:25 Futurama VI. 10 [i] 09:55 Ninja Factor II. 26 [i] 10:25 Fórky, vtipky XXI. [i] 10:50 Ničitelia mýtov: Otestujme sami seba [i] 12:10 Ničitelia mýtov 3 [i] 13:40 Kardashianky a ich rodina VIII. 2,3 [i] 15:40 Ninja Factor II. 26 [i] 16:10 Futurama VI. 10 [i] 16:45 C.S.I.: Kriminálka New York II. 1,2/24 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 19:35 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:35 Záhada na Aljaške [i] 23:00 Pomstiteľ [i] 01:00 American Horror Story: Útočisko 13/13 [i] 02:00 Ničitelia mýtov V. 3 [i] 02:50 Fórky, vtipky XXI. [i] 03:10 Uletená rodinka II. 14,15 [i] 04:40 Ja, človek 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Cesty života I. 36 [i] 07:40 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 08:35 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 09:30 Ranč Heartland IV. 14 [i] 10:25 Bez hranic II. 5 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 12:20 Ranč Heartland IV. 15 [i] 13:15 Tělo jako důkaz II. 5 [i] 14:10 Bez hranic II. 5 [i] 15:10 Ranč Heartland IV. 15 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 16 [i] 17:00 Ranč Heartland IV. 17 [i] 17:55 Bez hranic II. 6 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 1 [i] 22:00 Vzpomínky IV. 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:55 Lhostejnost 1 [i] 01:40 Tajnosti a lži II. 1 [i] 02:30 Vzpomínky IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 167 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 31 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 10 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 10 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 16 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 2 [i] 12:35 Lovci jedů (1. Řada) 6 [i] 13:30 Velká láska k autům (2. Řada) 3 [i] 14:25 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 15:20 Velká láska k autům (2. Řada) 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 31 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada) 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 11 [i] 20:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 15 [i] 21:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 22:00 Z chlapce mužem (2. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 1 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada) 3 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. řada: Speciály) (5. Řada) 3 [i] 01:50 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 15 [i] 02:40 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 03:30 Lovci jedů (1. Řada) 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 8 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Zajímavosti z regionů [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Kuchařská pohotovost [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:55 Všichni dobří rodáci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Tajemství proutěného košíku: Dobrodružství v lese 3/13 [i] 13:55 Bolkoviny [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 To je vražda, napsala: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Nepodepsaný knoflík [i] 23:15 Kriminalista [i] 00:15 Kriminálka Paříž [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sabotáž [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Dotek modrého krokodýla [i] 10:05 Svítání na obzoru [i] 10:30 Srpen 1944: Vylodění v Provence [i] 11:25 Můj otec Gulag [i] 12:25 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 1/15 [i] 12:35 Po Královské cestě s profesorem: Františkem Dvořákem 2/15 [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1966 1109/2379 [i] 13:05 Quo vadis, televize? [i] 14:05 Svědci hurikánu Katrina: Průběh přírodní katastrofy v New 1/2 [i] 14:55 Svědci hurikánu Katrina: Na příbězích několika obyvatel 2/2 [i] 15:45 Bonbónky světa [i] 16:05 2000 let britské historie: Supervelmoc [i] 16:50 Tajemství 2. sv. války: Merrillovi záškodníci [i] 17:45 České stopy: Karai Pukú [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pasekáři [i] 19:15 Cama v Africe [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České století: Musíme se dohodnout 1968 [i] 21:20 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 22:25 Vážený Leonide Iljiči [i] 22:50 Začátek konce [i] 23:45 5 minut svobody [i] 00:40 Brno 1969 [i] 01:05 Příběhy železné opony [i] 01:20 Dotek modrého krokodýla [i] 02:55 Moderní kostely v Bratislavě [i] 03:15 Základy: Osamělost [i] 03:40 Duchovní kuchyně: Indiánská náboženství [i] 04:05 Folklorika [i] 04:35 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Redakce III: Svatba 13 [i] 10:10 MasterChef Česko [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 14 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Ďábelská holka 13 [i] 13:40 Beze stopy 23 [i] 14:40 Beze stopy II 1 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to jen sen 590 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3066 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef Česko [i] 21:40 Případy pro Lauru 1 [i] 22:35 Lovci zločinců IV: Loděnka 2 [i] 23:35 Černá listina III: Pan Gregory Devry č.95 11 [i] 00:20 Beze stopy 23 [i] 01:15 Beze stopy II 1 [i] 02:35 Áčko: Táhni k plotně miláčku! [i] 03:15 Co na to Češi [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Je to jen sen 590 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel III: Pud sebezáchovy 2 [i] 06:45 Friends: Zbloudilá zpráva [i] 07:15 M*A*S*H 180 [i] 08:10 M*A*S*H 181 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 24 [i] 11:10 Policie Hamburk VIII: Útěk na mělčinu 19 [i] 12:10 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Pandora 15 [i] 14:10 Julie Lescautová IV: Nebezpečná křižovatka 3 [i] 16:10 Přístav: Pepova logika 55 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Kočka nebo miminko 37 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:45 Jste to, co jíte [i] 23:50 Prostřeno! [i] 00:50 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 24 [i] 02:45 Policie Hamburk VIII: Útěk na mělčinu 19 [i] 03:30 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 161-162/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 165-166/183 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Leto v Škótsku [i] 13:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 16:40 Indická nevesta 272-273 [i] 17:30 Krok za krokom [i] 18:30 2 baby na mizine IV. [i] 19:30 Dr. House VII. 5/23 [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 25-26 [i] 22:30 Velvet II. 13 [i] 23:20 Upírske denníky V. 15/22 [i] 00:15 Krok za krokom [i] 01:10 2 baby na mizine IV. [i] 01:50 Seinfeld [i] 02:10 Karavan šou 4 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:35 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 10 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Dvakrát do stejné řeky0 [i] 08:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pan Johnson0 [i] 13:50 Kluci v mém životě0 [i] 15:55 Země naděje0 [i] 17:40 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 19:00 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 20:30 Žena v černém0 [i] 22:05 Valdemarův odkaz0 [i] 23:55 Valdemarův odkaz - Přízrak z minulosti0 [i] 01:35 Americké psycho0 [i] 03:10 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 04:35 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika