TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:10 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 08:35 Deň otvorených dverí 2016 - NAŽIVO [i] 08:50 Myšiak Stuart Little [i] 10:25 Deň otvorených dverí 2016 - NAŽIVO [i] 10:40 Lovecká sezóna 2 [i] 12:15 Deň otvorených dverí 2016 - Špeciál - NAŽIVO [i] 13:25 Cesta do Ameriky [i] 15:50 Deň otvorených dverí 2016 - NAŽIVO [i] 16:10 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ninja korytnačky [i] 22:35 Čeľuste 3D [i] 00:20 Múmia: Hrob dračieho cisára [i] 02:30 Na život a na smrť [i] 04:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko chutí [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pingu [i] 07:10 Calimero [i] 07:20 Prasiatko Peppa I: Žaby, dážďovky a motýle [i] 07:25 Prasiatko Peppa I: Maškaráda [i] 07:35 Garfield III. [i] 07:45 Bol raz jeden život [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Trpaslíci [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Robin Hood I: Bratské objatie 7/13 [i] 10:30 PARK [i] 11:25 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 12:20 Na krok od neba: Včelia kráľovná 10/12 [i] 13:20 Tiene lásky 7/10 [i] 14:50 NAJ dedinka Slovenska [i] 15:50 Fetiše televízie: Góly, body, televízia [i] 16:20 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Cestou necestou: Rím [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ruky bozkávam 7/8 [i] 21:40 Kráľ rybár [i] 23:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: Hádzaná - ženy - finále [i] 01:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 01:30 OH RIO 2016: Atletika - 7 finále [i] 04:00 Robin Hood I: Bratské objatie 7/13 [i] 04:45 PARK [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 OH RIO 2016: Taekwondo - 67 kg ženy + 80 kg muži - finále [i] 06:20 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:30 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:00 OH RIO 2016: Rýchlostná kanoistika [i] 15:10 OH RIO 2016: Bedminton - dvojhry - muži - finále [i] 16:30 OH RIO 2016: Basketbal - ženy - o 3. miesto [i] 18:30 OH RIO 2016: Hádzaná - ženy - o 3. miesto [i] 19:10 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:15 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 19:50 OH RIO 2016: Box - 51 kg ženy + 56 kg muži - finále [i] 20:10 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - o 3.miesto [i] 20:30 OH RIO 2016: Basketbal - finále [i] 22:25 OH RIO 2016: Futbal - finále [i] 00:30 OH RIO 2016: Vodné pólo - muži - finále [i] 01:40 OH RIO 2016: Moderná gymnastika - viacboj [i] 02:40 OH RIO 2016: Skoky do vody - veža - muži - finále [i] 03:15 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - finále [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:15 No, počkaj! [i] 08:40 Simpsonovci XI. 8,9 [i] 09:40 SVET PODĽA EVELYN: Diéta [i] 10:15 Dovidenia, stará mama! [i] 11:05 Hoď svišťom II.: Jubileum, Benátska noc 7,8 [i] 12:35 Rande s hviezdou [i] 14:20 Pozná ju ako svoje boty [i] 17:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rómeo a Júlia [i] 23:15 Hystéria [i] 01:20 Pomstiteľ [i] 03:15 KRIMI 03:35 Americký zločin [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov IV. 12,13 [i] 07:40 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie II. [i] 10:00 Najkrvavejšia bitka prvej svetovej vojny [i] 11:45 Dlhá cesta za odmenou [i] 13:50 Rodinné tajomstvo [i] 15:45 Najhoršia zrada [i] 17:45 Áno, šéfe! USA V. 15,16 [i] 19:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 20:35 Neriadená strela [i] 22:30 Adam hľadá Evu 4,5 [i] 00:20 Črepiny [i] 01:40 Záložníci 11,12 [i] 02:20 Teória chaosu [i] 03:45 Prvé oddelenie II. [i] 04:20 Ničitelia mýtov V. 1,2/30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 07:50 Bez hranic III. 6 [i] 08:50 Bez hranic III. 9 [i] 09:45 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 11 [i] 10:40 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 12 [i] 11:35 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 13 [i] 12:30 Hvězdná brána: Hluboký vesmír II. 14 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 17:05 Tajnosti a lži I. 9 [i] 18:00 Tajnosti a lži I. 10 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 21:00 Havaj 5-0 III. 16 [i] 22:00 Havaj 5-0 III. 17 [i] 23:00 Against The Dark 1 [i] 00:45 Tajnosti a lži I. 9 [i] 01:45 Tajnosti a lži I. 10 [i] 02:30 Havaj 5-0 III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (11. Řada) 8 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (3. Řada) 25 [i] 07:15 Odpadlická autodílna (1. Řada) 8 [i] 08:10 Lovci odpadu (1. Řada) 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (3. Řada) 18 [i] 09:55 Poklady z garáží (2. Řada) 5 [i] 10:20 Poklady z garáží (2. Řada) 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 4 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 13 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 14 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 15 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 16 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 17 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 18 [i] 14:25 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 2 [i] 15:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 10 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada) 3 [i] 17:10 Fantastické inženýrství (2. Řada) 4 [i] 18:05 Bořiči mýtů (10. Řada) 241 [i] 19:00 Jak fungují stroje (1. Řada) 8 [i] 20:00 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 4 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 3 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 12 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada) 5 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada) 6 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 15 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (1. Řada) 16 [i] 01:50 Pouliční psanci: New Orleans (1. Řada) 4 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 4 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 3 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 12 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada) 5 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:50 Starožitníkův krám: Nell 1/2 [i] 08:30 Jako malé děti [i] 09:20 Toulky za cechy a řemesly 8/8 [i] 09:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kočka 8/13 [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Letní pohádka [i] 14:00 Taneček přes dvě pekla [i] 15:05 Brokovnice [i] 16:00 Momentálně jsem mrtvý... [i] 16:55 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Sissi - Mladá císařovna [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:55 Jidášův polibek [i] 00:30 Bolkoviny [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Po stopách hvězd [i] 02:25 Žiješ jenom 2x [i] 02:50 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Pod pokličkou [i] 03:40 Chalupa je hra [i] 04:05 Designtrend [i] 04:15 Království za koně [i] 04:35 Jak se vede, sousede? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Vodní pólo [i] 06:25 Volejbal [i] 08:20 Pozemní hokej [i] 09:00 Basketbal [i] 10:30 Házená [i] 12:00 Golf [i] 16:00 Triatlon [i] 18:15 Fotbal: ePojisteni.cz liga [i] 20:30 Basketbal [i] 22:30 Fotbal [i] 00:30 Badminton [i] 01:45 Házená [i] 03:15 Volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Lišákoviny [i] 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 1 [i] 06:25 Chlupatá rota 10 [i] 06:55 Robot a příšerka 24 [i] 07:25 Tom a Jerry III 30 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 11 [i] 08:15 Kráska a zvíře [i] 10:10 Z pekla štěstí 4 [i] 11:15 Volejte Novu [i] 11:50 Zapomenutý ostrov [i] 13:40 Výměna manželek [i] 15:00 Zkus mě rozesmát [i] 17:25 A co když je to pravda? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část [i] 23:10 Boeing 747 v ohrožení [i] 01:45 Přenašeči [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Max Steel II: Útěk z vězení 13 [i] 06:35 Friends: Koš [i] 07:00 Friends: Podle skutečnosti [i] 07:30 Autosalon [i] 08:45 Vinaři: Lovecká sezóna 14 [i] 10:05 Utta Danella: Láska v Benátkách [i] 12:10 Láska pod africkým sluncem 1/2 [i] 14:10 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 16:20 Přístav: Konkurs 53 [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Slunce, seno, erotika [i] 22:05 Fontána pre Zuzanu 2 [i] 00:40 Záhadná žena 9: Nemluvně [i] 02:25 Nejdelší den 2/2 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Karavan šou 4 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia II. 1/22 [i] 11:35 Doktorka Zoe II. 8-9/22 [i] 14:05 Bolesti slávnych IV. 13-14/16 [i] 16:00 Bezočiví tínedžeri [i] 17:45 Bolestné odlúčenie [i] 20:00 Protiklady sa priťahujú [i] 21:45 Leto v Škótsku [i] 23:50 Prípad Pelikán [i] 02:15 Bolestné odlúčenie [i] 03:40 Frasier [i] 04:25 Smotánka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 5 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 McBride: Jako buldok0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Blázni a poloblázni0 [i] 13:40 Hook0 [i] 15:55 Pan Johnson0 [i] 17:35 Všichni královi muži0 [i] 19:30 Btiva o Gallipoli 3 [i] 20:30 Nejsem blázen0 [i] 22:20 Na cestě0 [i] 00:35 Hatfieldovi a McCoyovi 3 [i] 02:00 Grázlové z vidlákova0 [i] 03:35 Osudové setkání0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 05:30 Cyklistika [i] 06:30 Cyklistika [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:25 Olympijské hry [i] 08:30 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:50 Zprávy [i] 13:55 Olympijské hry [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 20:40 Zprávy [i] 20:45 Olympijské hry [i] 21:00 Watts [i] 21:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 23:50 Zprávy [i] 23:55 Olympijské hry [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:25 Olympijské hry [i] 01:30 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Watts [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh obrovského stromu0 [i] 06:00 Divoké Německo 1 [i] 07:00 Zázračná příroda 2 [i] 08:00 Příběh života 1 [i] 09:00 Dinisauři v Británii 1 [i] 10:00 David Attenborough: Afrika 4 [i] 11:00 Pěšky podél Nilu 3 [i] 12:00 Ledové kamiony 3 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 3 [i] 14:00 Ledová říše 1 [i] 15:00 Jak vznikaly kontinenty? 3 [i] 16:00 Kdo byl William Shakespeare?0 [i] 17:00 Připraveni vyrazit 5 [i] 17:30 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 18:20 Utajený šéf - USA 3 [i] 19:10 Utajený šéf - USA 4 [i] 20:00 Neobjasněné letecké katastrofy 1 [i] 21:00 Elitní jednotky 5 [i] 22:00 Ztacené filmy Dne D 1 [i] 23:40 V tokijském podsvětí0 [i] 00:35 Biblická pravidla 6 [i] 01:30 Temná strana internetu 3 [i] 02:00 Ztacené filmy Dne D 1 [i] 03:25 V tokijském podsvětí0 [i] 04:15 Síly hlubin: Lovci z hloubek. 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední cesta [i] 07:20 Rodencia a princeznin zub [i] 08:50 Star Wars: Síla se probouzí [i] 11:10 Austrálie [i] 13:55 Svatební dohoda [i] 15:25 Mission: Impossible - Národ grázlů [i] 17:35 Hobit: Bitva pěti armád [i] 20:00 V tajnosti [i] 21:45 Star Wars: Síla se probouzí [i] 00:00 Divoké historky [i] 02:00 Garderobiér 2015 [i] 03:50 Jmenuji se Sam [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Tajný život Marilyn Monroe 1 [i] 07:25 Tajný život Marilyn Monroe 2 [i] 08:55 Den nezávislosti [i] 11:20 SpongeBob ve filmu: Houba na suchu [i] 12:55 Láska pod hvězdami [i] 14:25 Americký sen [i] 16:15 Cirkus