TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa VI. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 11-12/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Kobra 11 XVI. 10-11/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Zámena manželiek [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 01:15 Dva a pol chlapa VI. [i] 02:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 03:25 Kobra 11 XVI. 10-11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Verona. Kúsok neba na zemi. Taliansko [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Mesto Panama - päťsto rokov dobrého obchodovania, Panama [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 10:05 Largo 33/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Padlý anjel 16/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Antigua. Nebezpečná krása. Guatemala [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Kláštor svätej Kataríny. Ostrov viery na Sinaji. Egypt [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Prípad strateného závetu [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tiene lásky 7/10 [i] 21:50 Láska pri fjorde: Pod ľadom [i] 23:30 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 00:00 OH RIO 2016: Basketbal - ženy - semifinále [i] 01:40 OH RIO 2016: Atletika - 5 finále [i] 03:35 OH RIO 2016: Plážový volejbal [i] 04:50 Súboj s časom: Padlý anjel 16/24 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 OH RIO 2016: Stolný tenis - družstvá muži - finále [i] 05:55 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 13:30 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:00 OH RIO 2016: Rýchlostná kanoistika [i] 16:05 OH RIO 2016: Atletika [i] 17:05 OH RIO 2016: Triatlon - muži [i] 17:50 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 18:00 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - semifinále [i] 20:00 OH RIO 2016: Vodné pólo - muži - semifinále [i] 20:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:20 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:15 OH RIO 2016: Box - 81 kg - finále [i] 21:30 OH RIO 2016: Skoky do vody - veža - ženy - finále [i] 22:10 OH RIO 2016: Basketbal - ženy - semifinále [i] 23:10 OH RIO 2016: Hádzaná - ženy - semifinále [i] 00:10 OH RIO 2016: Zápasenie - 53 kg ženy + 63 kg ženy - finále [i] 00:30 OH RIO 2016: Vodné pólo - muži - semifinále [i] 01:30 OH RIO 2016: Hádzaná - ženy - semifinále [i] 03:15 OH RIO 2016: Volejbal - ženy - semifinále [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Chorá manželka [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Chcem sa starať o syna [i] 09:55 Profesionáli: Polícia má talent [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle V. 10 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Kosti XI. 14 [i] 23:00 V.I.P. vraždy: Zločiny na pokračovanie 15/15 [i] 00:25 Klamári II. 10 [i] 01:25 Spravodlivosť v krvi V. 22/22 [i] 02:20 KRIMI 02:50 NOVINY TV JOJ 03:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Chorá manželka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Fórky, vtipky XXI. [i] 05:25 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 09:25 Futurama VI. 8 [i] 09:55 Ninja Factor II. 24 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:10 Spravodlivosť v krvi V. 21 [i] 12:00 Klamári II. 9 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 17,18 [i] 15:10 Ninja Factor II. 24 [i] 15:40 Futurama VI. 8 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 9 [i] 16:40 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 11 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 12 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 6,7 [i] 19:35 Profesionáli II.: Rabín 1/31 [i] 20:35 Všemocný [i] 22:45 Nebezpečné lety 5 [i] 23:45 Vikingovia 9/9 [i] 00:45 V službách KGB II. 9 [i] 01:45 American Horror Story: Útočisko 12 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 03:15 Nebezpečné lety 5 [i] 04:00 Vikingovia 9/9 [i] 04:45 Uletená rodinka II. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 34 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 08:25 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 09:20 Ranč Heartland IV. 10 [i] 10:15 Bez hranic II. 3 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 12:10 Ranč Heartland IV. 11 [i] 13:10 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 14:05 Bez hranic II. 3 [i] 15:05 Ranč Heartland IV. 11 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 12 [i] 17:00 Ranč Heartland IV. 13 [i] 17:55 Bez hranic II. 4 [i] 19:00 Tělo jako důkaz II. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 00:00 Jak prosté IV. 24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA VII. 20 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 9 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 165 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 29 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 8 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 8 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 20 [i] 12:35 Kletba zamrzlého zlata (1. Řada) 4 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada) 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 29 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 20 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 9 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 3 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 21:00 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 12 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada) 27 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada) 28 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 4 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada) 11 [i] 00:55 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (2. Řada) 1 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 3 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada) 4 [i] 02:40 Úlovky ze zapadákova (2. Řada) 12 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada) 27 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada) 28 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 4 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Komici na jedničku [i] 10:45 Malý pitaval z velkého města [i] 11:45 Výfuk [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Tajemství proutěného košíku: Stěhování 1/13 [i] 13:55 Lustr [i] 14:40 Doktorka Quinnová IV [i] 15:30 To je vražda, napsala [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 21:20 Fantomas [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Taggart [i] 00:00 Kingová [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:35 Objektiv [i] 02:00 Toulavá kamera [i] 02:30 Rajské zahrady [i] 02:50 Království za koně [i] 03:10 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Holubí andante [i] 04:45 Sváteční slovo faráře Starokatolické církve Pavla Cepka [i] 04:50 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Plážový volejbal [i] 06:30 Basketbal [i] 08:00 Volejbal [i] 09:00 Plážový volejbal [i] 10:15 Stolní tenis [i] 11:00 Plážový volejbal [i] 12:30 Golf [i] 13:00 Badminton [i] 18:30 Golf [i] 19:00 Evropská liga UEFA [i] 21:00 Basketbal [i] 21:40 Házená [i] 22:00 Pozemní hokej [i] 00:00 Basketbal [i] 01:30 Házená [i] 03:00 Plážový volejbal [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Redakce III: Soutěž krásy 11 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Škrábnutí 11 [i] 13:40 Beze stopy 19, 20 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo nezabíjí 588 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Zpátky na začátek 13 [i] 18:25 Dva a půl chlapa VII 13 [i] 18:50 Hospoda: Randevú 39 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 21:00 Comeback: CzechSteh [i] 21:35 Pařba ve Vegas [i] 23:40 Černá listina III: Ředitel č.24 Dokončení 10 [i] 00:35 Beze stopy 19, 20 [i] 03:05 Redakce III: Soutěž krásy 11 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo nezabíjí 588 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Kamarád 11 [i] 06:45 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 07:15 M*A*S*H 178 [i] 08:10 M*A*S*H 179 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Nový život 22 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Spolubydlící 17 [i] 12:05 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Pes, přítel člověka 13 [i] 14:05 Julie Lescautová IV: Neznámá ze silnice 1 [i] 16:10 Přístav: Vezmeš si mě? 51 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Malej Karlík 12 [i] 20:45 Inga Lindström: Druhá šance [i] 22:45 Ano, šéfe! [i] 00:05 Jetelín: Malej Karlík 12 [i] 00:35 Prostřeno! [i] 01:30 Místo činu: Mnichov: Nový život 22 [i] 03:20 Policie Hamburk VIII: Spolubydlící 17 [i] 04:05 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 157-158/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 163/183 [i] 07:05 Velvet II. 11 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 21-22 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 16:50 Indická nevesta 268-269 [i] 17:40 Krok za krokom [i] 18:40 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House VII. 2/23 [i] 20:30 Vymenené životy 23-24 [i] 22:35 Velvet II. 12 [i] 23:30 Upírske denníky V. 14/22 [i] 00:25 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Karavan šou 4 [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 9 [i] 12:20 Falešná láska0 [i] 13:50 Ať to stojí, co to stojí0 [i] 15:25 Dva idioti ze Scotland Yardu0 [i] 16:55 Prachy0 [i] 18:25 Pokrevní pouto0 [i] 20:30 Nitro0 [i] 22:10 Gang Story0 [i] 23:50 Dominion 2 [i] 00:35 7 pod nulou0 [i] 02:05 Vila na kopci0 [i] 03:55 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:25 Olympijské hry [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:50 Zprávy [i] 13:55 Olympijské hry [i] 14:00 Watts [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:25 Olympijské hry [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:15 Cyklistika [i] 21:55 Olympijské hry [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:50 Zprávy [i] 22:55 Olympijské hry [i] 23:00 Box [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:25 Olympijské hry [i] 01:30 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 1 [i] 05:30 Biozóna 4 [i] 06:00 Vojákův příběh0 [i] 07:00 Sportovní vozy 2 [i] 08:00 Brutální fyzika II 4 [i] 09:00 Jak se to dělá: keramické obklady a marcipánovo- višňové pralinky 3 [i] 09:10 Města vybudovaná na odpadcích 3 [i] 10:10 Utajený šéf - USA 7 [i]