Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Dva a pol chlapa V. [i] 11:00 Teória veľkého tresku V. 9-10/24 [i] 11:55 Koleso šťastia [i] 12:55 Kobra 11 XVI. 8-9/15 [i] 15:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Koleso šťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Problémy v raji [i] 23:05 Ohnivý kuře [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 02:15 Dva a pol chlapa V. [i] 03:25 Kobra 11 XVI. 8-9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 TV ŠANCA [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta IV.: Antická Olympia. Pre česť a olivovú ratolesť. Grécko [i] 08:45 Poklady sveta IV.: Katedrála svätého Jakuba v Šibeniku. Kamenný pohľad. Chorvátsko [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 10:05 Largo 32/39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 13:10 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Súboj s časom: Unesená 15/24 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta IV.: Verona. Kúsok neba na zemi. Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta IV.: Mesto Panama - päťsto rokov dobrého obchodovania, Panama [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Tootsie [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Inscenácia 11/24 [i] 23:00 Zostrihy baráže Ligy majstrov [i] 23:35 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 23:45 OH RIO 2016: BASKETBAL (muži): štvrťfinále [i] 01:30 OH RIO 2016: ATLETIKA: 3 finále [i] 04:05 OH RIO 2016: PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: muži - o bronz a finále [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 OH RIO 2016: Stolný tenis - družstvá ženy - finále [i] 06:00 OH RIO 2016 - záznamy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 OH RIO 2016 - záznamy [i] 14:00 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 14:30 OH RIO 2016: Atletika [i] 15:00 OH RIO 2016: Rýchlostná kanoistika [i] 17:00 OH RIO 2016: Basketbal - muži - štvrťfinále [i] 17:45 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 [i] 18:00 OH RIO 2016: Futbal - semifinále [i] 19:50 OH RIO 2016: Hádzaná - štvrťfinále [i] 20:15 OH RIO 2016: ŠTÚDIO RIO 2016 - sumár dňa [i] 21:00 Futbal - poháre (predkolo) [i] 22:50 OH RIO 2016: Box - 69 kg muži [i] 23:05 OH RIO 2016: Volejbal - štvrťfinále - muži [i] 00:55 OH RIO 2016: Hádzaná - muži - štvrťfinále [i] 01:25 OH RIO 2016: Hádzaná - muži - štvrťfinále [i] 03:25 OH RIO 2016: Basketbal - štvrťfinále - muži [i] 04:55 OH RIO 2016: Zápasenie - 69 kg muži [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: „Starý ďábel“ [i] 09:55 Profesionáli: Hajzlákoví zlodeji [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle V. 9 [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 21:45 Kosti XI. 12,13 [i] 23:40 Klamári II. 9 [i] 00:40 Spravodlivosť v krvi V. 21 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ: „Starý ďábel“ [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Jej otec je psychopat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 06:10 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 07:10 Klenot TV [i] 08:30 Simpsonovci XI. 2,3 [i] 09:25 Futurama VI. 7 [i] 09:55 Ninja Factor II. 23 [i] 10:20 Fórky, vtipky XXI. [i] 11:10 Spravodlivosť v krvi V. 20 [i] 12:00 Klamári II. 8 [i] 13:15 Kardashianky a ich rodina VII. 15,16 [i] 15:10 Ninja Factor II. 23 [i] 15:40 Futurama VI. 7 [i] 16:10 Star Wars Rebeli 8 [i] 16:40 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 10 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 11 [i] 18:40 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 19:35 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16/16 [i] 20:35 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:45 Poručík Backstrom 9 [i] 23:40 Vikingovia 8 [i] 00:40 V službách KGB II. 8 [i] 01:40 American Horror Story: Útočisko 11 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 03:15 Poručík Backstrom 9 [i] 04:00 Vikingovia 8 [i] 04:45 Uletená rodinka II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 33 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 08:25 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 09:20 Ranč Heartland IV. 9 [i] 10:15 Bez hranic II. 2 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 12:15 Ranč Heartland IV. 10 [i] 13:15 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 14:10 Bez hranic II. 2 [i] 15:10 Tělo jako důkaz II. 2 [i] 16:05 Ranč Heartland IV. 10 [i] 17:00 Ranč Heartland IV. 11 [i] 18:00 Bez hranic II. 3 [i] 19:05 Tělo jako důkaz II. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 21:00 Jak prosté IV. 24 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 22:55 Vražedná práva II. 8 [i] 23:55 Myšlenky zločince X. 16 [i] 00:55 Jak prosté IV. 24 [i] 01:45 Vražedná práva II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (3. Řada) 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (7. Řada) 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada) 164 [i] 06:50 Jak to dělají? (10. Řada) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 07:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 28 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 7 [i] 09:05 Nutné k přežití (3. Řada) 7 [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (3. Řada) 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (12. Řada) 19 [i] 12:35 Extrémní stroje (1. Řada) 5 [i] 13:30 Jak fungují stroje (1. Řada) 7 [i] 14:25 Jak fungují stroje (1. Řada) 8 [i] 15:20 Jak fungují stroje (1. Řada) 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 16:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 28 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada) 19 [i] 19:00 Jak to dělají? (3. Řada) 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (7. Řada) 8 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 2 [i] 21:00 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada) 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (3. Řada) 3 [i] 00:00 Fantastické inženýrství (2. Řada) 1 [i] 00:55 Bezplatná jízda (1. Řada) 6 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 2 [i] 02:40 Velká láska k autům (2. Řada) 6 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (3. Řada) 2 [i] 04:45 Rození obchodníci (3. Řada) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Události v regionech [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Okouzlení VIII [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Okouzlení VIII [i] 09:50 Portrét krásné Dámy [i] 10:50 Malý pitaval z velkého města [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Pan Tau: Od zítřka nečaruji 33/33 [i] 13:55 Berete se dobrovolně? [i] 14:35 Doktorka Quinnová IV [i] 15:20 To je vražda, napsala [i] 16:10 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Kriminálka Paříž [i] 23:25 Banánové perličky [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:30 Toulky za cechy a řemesly 7/8 [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:45 Malá farma [i] 03:15 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Světáci [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Basketbal [i] 08:00 Házená [i] 09:30 Stolní tenis [i] 10:30 Plážový volejbal [i] 12:30 Golf [i] 13:30 Badminton [i] 16:00 Basketbal [i] 17:45 Badminton [i] 18:00 Fotbal [i] 19:45 Basketbal [i] 20:45 Volejbal [i] 22:00 Házená [i] 23:45 Fotbal: Liga mistrů UEFA [i] 00:00 Basketbal [i] 01:30 Stolní tenis [i] 03:00 Plážový volejbal [i] 04:15 Stolní tenis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Redakce III: Kaskadér 10 [i] 10:20 Comeback: Taneční [i] 10:55 Comeback: Heavy Christmas [i] 11:25 Dva a půl chlapa VII 11 [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Tescoma s chutí [i] 12:45 Vražedná čísla VI: Veteráni 10 [i] 13:45 Beze stopy 17, 18 [i] 15:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkám NE! 587 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrtící řetězec 12 [i] 18:20 Dva a půl chlapa VII 12 [i] 18:50 Hospoda: Oslavenec 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 Mentalista VII: Kulka 9 [i] 22:35 Strašáci [i] 00:45 Beze stopy 17, 18 [i] 03:05 Redakce III: Kaskadér 10 [i] 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Říkám NE! 587 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Max Steel II: Extrémní závod 10 [i] 06:45 Friends [i] 07:15 M*A*S*H 177 [i] 08:10 M*A*S*H 178 [i] 09:05 Místo činu: Mnichov: Smutný král 21 [i] 11:05 Policie Hamburk VIII: Kapsáři 16 [i] 12:05 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 13:10 Castle na zabití IV: Spiknutí 12 [i] 14:05 Julie Lescautová III: Jeannina smrt 13 [i] 16:10 Přístav: Poslední čtení 50 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Jetelín: Bez šťávy 11 [i] 20:45 Vinaři: Derby 15 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:20 Telebazar [i] 00:25 Jetelín: Bez šťávy 11 [i] 00:55 Prostřeno! [i] 01:50 Místo činu: Mnichov: Smutný král 21 [i] 03:40 Policie Hamburk VIII: Kapsáři 16 [i] 04:25 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 More lásky 155-156/164 [i] 06:25 Tisíc a jedna noc 162/183 [i] 07:05 Velvet II. 10 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 19-20 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Keď budeš moja 25-26/238 [i] 16:45 Indická nevesta 266-267 [i] 17:35 Krok za krokom [i] 18:35 2 baby na mizine [i] 19:40 Dr. House VII. 1/23 [i] 20:30 Vymenené životy 21-22 [i] 22:35 Velvet II. 11 [i] 23:30 Bostonské vraždy IV. 16/16 [i] 00:25 Krok za krokom [i] 01:15 2 baby na mizine [i] 01:55 Karavan šou 4 [i] 02:20 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 04:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Papíroví andílci0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Merlinův učeň0 [i] 13:35 Merlinův učeň0 [i] 15:10 Big Screen 9 [i] 15:25 Falešná láska0 [i] 16:55 Maska zrcadla0 [i] 18:35 Tygr a drak0 [i] 20:30 Riddick0 [i] 22:35 7 pod nulou0 [i] 00:05 Obviněn0 [i] 01:55 Hostel II0 [i] 03:25 Kóma 1 [i] 04:40 Kóma 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Cyklistika [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 08:25 Olympijské hry [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:50 Zprávy [i] 13:55 Olympijské hry [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:15 Cyklistika [i] 19:55 Olympijské hry [i] 20:00 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 21:55 Olympijské hry [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:50 Zprávy [i] 22:55 Olympijské hry [i] 23:00 Box [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:25 Olympijské hry [i] 01:30 Box [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 6 [i] 05:30 Biozóna 3 [i] 06:00 Horské travnaté louky: Rozmanitost a tradiční kultura0 [i] 07:00 Sportovní vozy 1 [i] 08:00 Brutální fyzika II 3 [i] 09:00 Jak se to dělá: krém Flavonoid a radiátor 2 [i] 09:10 Města vybudovaná na odpadcích 2 [i] 10:10 Utajený šéf - USA 4 [i] 11:05 Utajený šéf - USA 5 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 6 [i] 13:00 Tajemství kostí 2